Tarihi Şifa Baharatçısı, Beyoğlu'yu takip edin, bundan sonraki fırsatlarından haberdar olun!

Zayıflamaya Yardımcı Harika Bir Fırsat Dexx Akşam Diyeti 59 TL Yerine 19.90 TL!

Fırsat Numarası: 7408

Ürün Bilgileri

Dexx Akşam Diyeti:

Başarısız diyet denemelerine günlerce aç kaldıktan sonra yine geri gelen kilolara bugünkü fırsat ile son verin Dexx Akşam Diyeti Kesin bir sonuç getirmeyen kendi yöntemlerimizle yaptığımız diyetlerden çok farklı olan Dexx Diyet Seti fazlalıklarından sonsuza dek ve sağlıklı bir şekilde kurtulmak isteyenler için altın değerinde bir fırsat Dexx Akşam Diyeti klasik diyet uygulamalarında ortaya çıkan bazal metabolizma yavaşlama sorununu kesin ve net bir şekilde çözer Kendi yöntemlerimizle yaptığımız diyetlerde vücut gerekli besinlerini alamadığı için kendini korumaya alır ve yağ depolamaya başlar yağları enerjiye dönüştürmez Bu durum yağ yakımını engeller aşırı halsizliğe ve yorgunluğa sebep olur Vücut direnci düşer Vücut hastalıklara karşı savunmasız kalır. Bu kadar sorunla karşı karşıya kaldığınız gibi vermeyi başardığınız 23 kilo da diyeti bırakmanızın ardından fazlalıklarıyla birlikte geri dönmektedir. İşte bu sorunların hiç biriyle karşılaşmadan sağlıklı ve kolay bir şekilde kilo verebilmeniz için Dexx yanınızda Dexx Akşam Diyeti sizi bir taraftan zayıflatırken diğer taraftan vücudun bütün besin değerlerini karşılayarak yağ depolama moduna geçmesine engel olur. Günlük enerjinizi var olan yağlarınızdan harcayarak bölgesel zayıflamayı gerçekleştirir. Halsiz ve yorgun düşmeden sağlıklı ve dengeli kilo vermenizi sağlar. Dexx sayesinde istediğiniz bölgeler incelir. Dexx Akşam Diyetine başladığınız Start Paketi 2 gün sürmekte ve bu süre boyunca Dexx dışında hiç bir şey yenilememektedir. Devam Paketine geçildiğinde ise günlük düzeninizi yakalayabilirsiniz.

 

Dexx İçeriği:

Süt proteinleri dekstroz laktoz diyet lifi soya proteini bitkisel toz yağ topaklanmayı önleyici Magnezyum Karbonat maltodekstrin asitlik düzenleyici sitrik asit tatlandırıcı sukraloz multimineral multivitamin aroma verici çilek renklendirici kırmızı pancar suyu tozu

 

Dexx Kullanımı:

Günlük almanız gereken tüm besinleri içerisinde bulunduran Dexxi akşam öğünü yerine kullanıyorsunuz ve gün içerisinde kahvaltınızdan ve öğlen yemeğinizden fedakarlık yapmayarak 7 günde hızlıca kilo veriyorsunuz. Kullanımı ise oldukça basit. Bir paket Dexxi süte veya yoğurda karıştırıp aksam yemeği olarak yiyorsunuz. Dexx hem tok hissetmenizi sağlarken hem de yağlarınızı yakmanızı destekleyerek kilo vermenize yardımcı oluyor.

 

Dexx Yan Etkileri:

Dexxin hiçbir yan etkisi bulunmamaktadır ve 15 yaşından itibaren kilo problemi olan herkes bunu rahatlıkla kullanabilir. Doğum sonrası çoğunuzu emzirirken bile aldığınız kilolardan kurtulmak için Dexx diyet setini gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Çünkü Dexx içerisindeki bütün gıdalar vücudumuzun ihtiyacı olan gıdalardır ve aslında biz bunları marketten aldığımız her hangi bir ürün içerisinde de bulabiliyoruz. Ama dexx içerisinde sadece ihtiyacımız olan kadar olduğu için kilo almamıza engel oluyor. Bütün alerjik testlere de tabi tutulmuş bu setin hiçbir yan etkisi bulunmamaktadır yani alerjik durumu olanlar da gönül rahatlığıyla kullanabilir.

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 59.00 TL
İNDİRİM %67
KAZANCINIZ 39.1 TL
19.90 TL
19.90 TL
GERÇEK FİYAT 59.00 TL
İNDİRİM %67
KAZANCINIZ 39.1 TL
  • Ödemenizi yaptıktan sonra vereceğiniz adrese kargolanacaktır.
  • 16 Temmuz Perşembe gününe kadar kargoya verilir.
  • Ücretsiz Kargo
  • Kargo ücreti 3.50 TL olup alıcıya aittir.
  • Siparişleriniz 5 gün içinde kargoya verilecektir.
  • Ürünün teslimatı kargoya verildikten sonra kargo şirketinin hızına ve teslimat adresine göre 5 - 25 gün arasında sürmektedir.
  • Ürününüzün adresinize teslim edilebilmesi için üyelik esnasında sizden istenilen iletişim bilgilerinizi ilçe bilgisiyle birlikte eksiksiz olarak girmeniz gereklidir.Aksi halde kargonuzda gecikme yaşanabilir.
  • Ürünleriniz satın alım sayfasında belirttiğiniz adrese kargolanacaktır. Farklı bir adrese veya kişiye teslimatını isterseniz lütfen bize bildirin.
  • Bu fırsattan dilediğiniz kadar satın alabilirsiniz.
MEKANLAR