Diamond Line-Gülaylar - Sarı Altın 14 Ayar Yonca Yüzük

Fırsat Numarası: 345356
Diamond Line-Gülaylar - Sarı Altın 14 Ayar Yonca Yüzük Diamond Line-Gülaylar - Sarı Altın 14 Ayar Yonca Yüzük Diamond Line-Gülaylar - Sarı Altın 14 Ayar Yonca Yüzük

Ürün Bilgileri

1,12 gram ağırlığında 14 Ayar Altın üzerine işlenmiştir.Ürünlerimizin tamamı el yapımı olduğu için belirtilen ağırlıkta (+/-) %10 sapma oluşabilmektedir. Ürün ile gönderilen sertifikada ürüne ait gerçek değerler belirtilmektedir.Adınıza düzenlenmiş Gülaylar sertifikası ve özel kutusu ile sigortalı gönderim sağlanacaktır.

Ürünle beraber gönderilecek olan sertifikada verilen değerler ürüne ait gerçek değerlerdir. Fiyatlara KDV Dahildir. Ürünlerimizin tamamı el işçiliği ile üretildiğinden dolayı ağırlıklarında ± %10 sapma olabilir. Yüzük ve Künye modellerimizde ürüne yazı işlemi ücretsiz uygulanabilir, detaylı bilgi için mesaj yoluyla bizlere ulaşabilirsiniz. (01401333)
Pırlanta ürünler ahşap mücevher kutusu ile altın ürünler plastik veya karton mücevher kutusu ile gönderilmektedir. Videoda sunumu yapılan kutu pırlanta ürünler için ahşap mücevher kutusudur. Kutu ve hediye kurdele dönem içerisinde değişiklik gösterebilmektedir. Hediye paketi ve hediye kartı talep üzerine hazırlanmaktadır. Özel talepleriniz için lütfen iletişime geçiniz.
GERÇEK FİYAT 997.00 TL
İNDİRİM %40
KAZANCINIZ 398.8 TL
598.20 TL
598.20 TL SATIN AL
GERÇEK FİYAT 997.00 TL
İNDİRİM %40
KAZANCINIZ 398.8 TL
  • Ödemenizi yaptıktan sonra vereceğiniz adrese kargolanacaktır.
  • 27 Ocak Çarşamba gününe kadar kargoya verilir.
  • Ücretsiz Kargo
  • Bu ürün Gülaylar Altın tarafından gönderilecektir.
  • Marka: Gülaylar