Diamond Line-Gülaylar - Yeşil Altın 14 Ayar Burgu Halka Küpe

Fırsat Numarası: 546541
Diamond Line-Gülaylar - Yeşil Altın 14 Ayar Burgu Halka Küpe
Diamond Line-Gülaylar - Yeşil Altın 14 Ayar Burgu Halka Küpe
Diamond Line-Gülaylar - Yeşil Altın 14 Ayar Burgu Halka Küpe Diamond Line-Gülaylar - Yeşil Altın 14 Ayar Burgu Halka Küpe

Seçenekler

Ürün Bilgileri

4,29 gram ağırlığında 14 Ayar Altın üzerine işlenmiştir.Ürünlerimizin tamamı el yapımı olduğu için belirtilen ağırlıkta (+/-) %10 sapma oluşabilmektedir. Ürün ile gönderilen sertifikada ürüne ait gerçek değerler belirtilmektedir.Adınıza düzenlenmiş Gülaylar sertifikası ve özel kutusu ile sigortalı gönderim sağlanacaktır.

Ürünle beraber gönderilecek olan sertifikada verilen değerler ürüne ait gerçek değerlerdir. Fiyatlara KDV Dahildir. Ürünlerimizin tamamı el işçiliği ile üretildiğinden dolayı ağırlıklarında ± %10 sapma olabilir. Yüzük ve Künye modellerimizde ürüne yazı işlemi ücretsiz uygulanabilir, detaylı bilgi için mesaj yoluyla bizlere ulaşabilirsiniz. (00809983)
Pırlanta ürünler ahşap mücevher kutusu ile altın ürünler plastik veya karton mücevher kutusu ile gönderilmektedir. Videoda sunumu yapılan kutu pırlanta ürünler için ahşap mücevher kutusudur. Kutu ve hediye kurdele dönem içerisinde değişiklik gösterebilmektedir. Hediye paketi ve hediye kartı talep üzerine hazırlanmaktadır. Özel talepleriniz için lütfen iletişime geçiniz.
GERÇEK FİYAT 3457.00 TL
İNDİRİM %41
KAZANCINIZ 1382.8 TL
2074.20 TL
2074.20 TL SEPETE EKLE
GERÇEK FİYAT 3457.00 TL
İNDİRİM %41
KAZANCINIZ 1382.8 TL
  • Ödemenizi yaptıktan sonra vereceğiniz adrese kargolanacaktır.
  • 8 Mart Pazartesi gününe kadar kargoya verilir.
  • Ücretsiz Kargo
  • Bu ürün Gülaylar Altın tarafından gönderilecektir.
  • Marka: Gülaylar
İşletmenin Diğer Fırsatları
Gülaylar Altın Diğer Fırsatları
Tümünü Gör
Popüler Fırsatlar