Eğitici ve Eğlence Dolu 'Diş Perisi' Çocuk Tiyatro Oyunu Bileti

Fırsat Numarası: 38562
Eğitici ve Eğlence Dolu 'Diş Perisi' Çocuk Tiyatro Oyunu Bileti Eğitici ve Eğlence Dolu 'Diş Perisi' Çocuk Tiyatro Oyunu Bileti Eğitici ve Eğlence Dolu 'Diş Perisi' Çocuk Tiyatro Oyunu Bileti Eğitici ve Eğlence Dolu 'Diş Perisi' Çocuk Tiyatro Oyunu Bileti

Seçenekler

Hem eğitici hem eğlenceli çocuk tiyatro oyunu 'Diş Perisi', tatlı ve diğer abur cuburlardan vazgeçemeyen minik dostlarının bekliyor!

 

Minik dostlarımıza diş sağlığının önemini öğretip, hayal dünyalarının zenginleşmesini sağlayacak bu keyif dolu tiyatro oyununu kaçırmayın...

 

Siz de eğlenceli müzikleri, keyifli anları ve eğitici bilgileri bir arada bulacağınız bu tiyatro oyunu için uygun fiyatlı biletinizi tükenmeden alın!

 

İyi eğlenceler.

DİŞ PERİSİ

YAZAN: KADİR GÜLTEKİN

YÖNETEN: NURŞEN YERLİKAYA

VERDİĞİ MESAJ: Diş Sağlığının Önemi


Kadir sürekli aburcuburlar ve asitli yiyecekler yiyip içmektedir. Dişlerini kesinlikle fırcalamaz ve dişlerinin taş gibi olduğunu söyleyip arkadaşları ile dalga geçer, bu yüzden arkadaşları ile arası hiç iyi değildir. Görevleri dişlerini fırçalamayan çocukların dişlerini Çürütmekle görevli olan asit canavarları kadir’in dişlerini çürütmek için harekete geçerler ve kadir’i yakalayıp dişlerini çürütmeye çalışırlar. Kadir dişlerini bun dan sonra düzenli olarak fırçalayacağını söylese de asit canavarları kadir’i bırakmazlar. Diş perisi durumu görür ve kadir’in dişlerini asit canavarlarından kurtarır.

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 30.00 TL
İNDİRİM %30
KAZANCINIZ 9.00 TL
21.00 TL
21.00 TL SATIN AL
GERÇEK FİYAT 30.00 TL
İNDİRİM %30
KAZANCINIZ 9.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 824 kişi satın aldı!
Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 08:30 - 20:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (38562) vermeyi unutmayınız.
  • Her yaş grubu için bilet alınması gerekmektedir.
  • Veliler dahil her birey bilete tabidir.
  • Rezervasyon gerekli değildir. Biletlerinizi fırsat kodlarınızı ileterek etkinlik saatinden 1 saat önce gişeden alabilirsiniz.
  • Oturma planı otomatik olarak belirlenmektedir.
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Satın alım sonrası iptal, iade ve değişiklik yapılamaz.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
MEKANLAR