0 (850) 333 03 23
Kıbrıs Fırsatlarında %10 Ekstra İndirim!

Doğa Sigorta'dan Anne & Babanızın Sağlığı İçin 1 Yıl Boyunca Yatarak Tedavi Sigorta Paketi (HEDİYELİ!)

Fırsat Numarası: 53632
Doğa Sigorta'dan Anne & Babanızın Sağlığı İçin 1 Yıl Boyunca Yatarak Tedavi Sigorta Paketi (HEDİYELİ!) Doğa Sigorta'dan Anne & Babanızın Sağlığı İçin 1 Yıl Boyunca Yatarak Tedavi Sigorta Paketi (HEDİYELİ!) Doğa Sigorta'dan Anne & Babanızın Sağlığı İçin 1 Yıl Boyunca Yatarak Tedavi Sigorta Paketi (HEDİYELİ!) Doğa Sigorta'dan Anne & Babanızın Sağlığı İçin 1 Yıl Boyunca Yatarak Tedavi Sigorta Paketi (HEDİYELİ!)

Seçenekler

Sağlığımıza kavuşmak özellikle  için gerekli olan bazı ameliyat maliyetlerinin aslında ne kadar yüksek olabileceğini biliyor musunuz?

Bunların başımıza hiçbir zaman gelmemesi en büyük temennimiz ve bunun için sağlıklı yaşamak ve sağlıklı kalmayı destekliyoruz. Ancak finansal açıdan bugünden tedbirimizi almak ve risklere karşı hazırlıklı olmak bizim elimizde.


Siz de yüksek maliyetli risklere karşı korunmak ve güvende hissetmek istiyorsanız Yatarak Tedavi Teminatını tercih etmelisiniz.

 

Yatış gerektiren tedaviler, ameliyatlar ve hatta hastanede geçirdiğiniz süre içerisinde konaklayacağınız oda ve yemekleriniz dahil bu teminat kapsamında ödenir.

 

Yatış gerektiren tedaviler, ameliyatlar ve hatta hastanede geçirdiğiniz süre içerisinde konaklayacağınız oda ve yemekleriniz dahil bu teminat kapsamında ödenir.

 

 

375.00 TL
375.00 TL SATIN AL
Bu işletmenin fırsatlarını 158 kişi satın aldı!
Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 08:30 - 21:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (53632) vermeyi unutmayınız.
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 20 Ekim 2019
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta ve sms olarak gönderilecektir.
  • Rezervasyon iptal ve değişikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
  • Ürünü satın aldıktan sonra mail olarak doga@nart.com adresine İsim Soyisim TC Kimlik Numarası ve Fırsat Kodu  mail olarak gönderilmelidir. Mail gönderildikten 48 saat sonra ürün aktif hale gelecektir. Detaylar için 0850 724 63 10 – 0530 699 05 80 numaralı hat aranarak ayrıntılı bilgi alınabilir.