DoubleTree By Hilton Tuzla'da Masaj Seçenekleri

Fırsat Numarası: 24923
DoubleTree By Hilton Tuzla'da Masaj Seçenekleri DoubleTree By Hilton Tuzla'da Masaj Seçenekleri DoubleTree By Hilton Tuzla'da Masaj Seçenekleri DoubleTree By Hilton Tuzla'da Masaj Seçenekleri DoubleTree By Hilton Tuzla'da Masaj Seçenekleri DoubleTree By Hilton Tuzla'da Masaj Seçenekleri

Seçenekler

Double Tree By Hilton SPA ve masaj seçenekleri ile rahatlamaya hazır olun!

Keyifle dolacaksınız...

Sakın kaçırmayın!

Masaj Seçenekleri

Bali Masajı (40 Dakika) 
Termal Kil Masajı (Termal ısıtıcılı yorgan ile yapılır.) (25 Dakika)
Kese-Köpük Masajı (30 Dakika)

Masajlar

Bali Masajı

Buharda damıtma yöntemiyle çıkarılmış bitki özleri ve bitki yağları kullanılarak yapılan bu aromaterapik masajın en önemli özelliği, vücudun kendi kendisini iyileştirme potansiyelini güçlendirmesidir. Ayrıca kan dolaşımını artırır, kaslardaki gerginliği azaltarak rahatlama sağlar. Vücudun tamamına güçlü hareketlerle uygulanan masaj el ve ayak bölgesinde yoğunlaşarak etkisini gösterir.
Bali masajında kullanılan yağlar son derece çeşitli olup en çok kullanılan meyve ve bitkiler, ananas, hindistan cevizi, çam ve lavantadır.

Kişiye özel olarak seçilen kokuların rahatlatıcı ve canlandırıcı etkileriyle, fizyolojik olduğu kadar psikolojik etki de yapan Bali masajı, kendinizi şımartabileceğiniz en keyifli masajlardan biri...

Termal Kil Masajı

Termal Kil ( Çamur ) katı bileşenler ve mineralli suyun karışımından oluşur. Vakaya göre bölgsel sıvama, bölgesel banyo ya da tüm vücut sıvama şeklinde uygulanır.

Termal Kilin Vücut Tedavisindeki Etkileri;

Kıkırdak dokusundaki metabolik değişimi aktivite eder.

Toksin atılımını arttırır, böylece vücutta oluşan zehirli maddelerin atımında etkisi ile bir çok hastalığın gelişimine engeldir.

Bu etkilerden dolayı termal kil (çamur) banyosu, kireçlenmeler, yumuşak doku romatizmaları , kas spazmları, dolaşım bozukluğuna bağlı ödemler ve selülitte kullanılır. Ayrıca güçlü bir tonik etkisine sahip olduğundan dolayı herhangi bir cilt hastalığı olmaksızın da tazeleyici ,sıkılaştırıcı ve koruyucu olarak kullanılır.

DoubleTree By Hilton Hotel Tuzla 

Tuzla Kaplıcaları Sağlık ve Turizm Tesisleri İstanbul Tuzla içmelerinde bulunan çam ağaçlarıyla Kaplı 70 Dönümlük bir alan üzerinde kurulmuş, modern ve tarihi bir tesistir. Tesis bünyesinde Konaklama, Bilgisayarla Check-Up, Kür Merkezi, Akupunktur, İçme Kürü İnhalasyon Kürü, Tıbbi Masaj, Bitki Çayları, Restorant ve Perhiz Lokantası hizmetleri verilmektedir.

Tuzla İçmeleri mineral kaynak suları 1300'lü yıllardan beri insanlara şifa dağıtmakta birçok hastalığa doğal yoldan sağlık imkanı sağlamaktadır. Şifalı suların faydaları Çapa Tıp Fakültesin de Tıbbi Ekoloji ve Hidroklimatoloji kürsüsü tarafından yapılan deneylerle onaylanmıştır. Tesislerimizde temel amacımız siz değerli misafirlerimizi şifa verirken şehrin stresinden uzaklaştırmak, değişik aktivitelerle dinlenmenizi ve eğlenmenizi sağlamaktır.

Tuzla Termal Tesisleri Çocuk ve oyun parklarıyla, televizyon ve oyun salonlarıyla, kapalı ve açık kaynak su havuzlarıyla, açık ve kapalı restorantlarıyla, tarih kokan oteli veya mini evleriyle; Doktorları, Fizyoteraspistleri, masörleri (erkeklere erkek, kadınlara kadın masör) ve diğer yardımcı personeli ile hizmetinizde. Çocuklarınızla ve ailenizle rahatı ve konforu yaşayacak, dinlenecek, eğlenecek aynı zamanda da sağlığınıza kavuşacaksınız.

İlgili Aramalar

109.00 TL

DoubleTree By Hilton, Tuzla'nın Yorumları

 
Harika hizmet kesinlikle tavsiye ediyorum. kalite farkı tabi :)
 
Masa düzeni,hizmet ve menü çok güzeldi,bence bir deneyin sonrası zaten vazgeçemeyeceksiniz.
 
Bugün eşimle masaja gittik çok memnun kaldık. Personel ilgiliydi ve ortam gayet hijyenikti. Haftanın yorgunluğunu atmak için kaçırılmaması gereken bir fırsat. Teşekkürler double tree
 
gayet güler yüzlü ve profesyonelce karşılanıp, ağırlandık..
 
Sadece Spa'yı kullandım. Spa çalışanları çok ilgili ve yardımcı. Güzel tesis. Istanbul'da kaplıca arayanlar için iyi bir seçenek.
109.00 TL SATIN AL
Bu işletmenin fırsatlarını 2014 kişi satın aldı!
Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 08:30 - 21:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (24923) vermeyi unutmayınız.
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 3 Aralık 2019
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Rezervasyon gereklidir. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta adresinize gönderilecektir.
  • Rezervasyon iptal ve değişikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
  • Haftanın her günü geçerlidir.
  • Masajlar çift olarak uygulanabilir. Çift masajı isteyen üyeler 2 kod satın almalıdır.
  • Tesisin ıslak zeminlerinde mineralli kaplıca suları kullanılmaktadır. Fırsat masajı hizmeti aldığınızda günlük ıslak zemin kullanımını (Hamam & Sauna) 70 TL yerine 40 TL spa resepsiyonuna ödemeniz halinde gerçekleştirebilirsiniz.  Fırsata bu kullanımlar dahil değildir.

MEKANLAR