Dream Spa & Fitness Ever Asia Hotel'de 1 Aylık Fitness Üyeliği, Özel Ders, Masaj & SPA Kullanımı Paketleri

Fırsat Numarası: 57222
Dream Spa & Fitness Ever Asia Hotel'de 1 Aylık Fitness Üyeliği, Özel Ders, Masaj & SPA Kullanımı Paketleri Dream Spa & Fitness Ever Asia Hotel'de 1 Aylık Fitness Üyeliği, Özel Ders, Masaj & SPA Kullanımı Paketleri Dream Spa & Fitness Ever Asia Hotel'de 1 Aylık Fitness Üyeliği, Özel Ders, Masaj & SPA Kullanımı Paketleri

Seçenekler

Alanında uzman personeller ile çalışan Dream Spa & Fitness sizlere hem profesyonel hem de memnuniyet garantisi ile hizmet veriyor!

Ever Asia Hotel Dream Spa & Fitness'da spa kullanımı, masaj uygulamaları ve fitness dersleri indirimli fiyatlarla sizleri bekliyor.

Özel dersin de dahil olduğu uygun fiyatlı bu kampanyayı kaçırmayın!

Bol keyifler ve sağlık dileriz...

Dream Spa & Fitness

2013 yılında kurulmuş olan DREAMSPA sağlıklı ve zinde yaşamayı amaç edinen bireylerin gereksinimlerine göre belirlenmiş ihtiyaçlar doğrultusunda oluşturulan bir sağlık kulübüdür.

 

Bünyesinde oluşturulan uzman uzak doğulu ve yerli masaj terapistleri bulundurmasının yanı sıra fitness alanında da uzman ve profesyonel geçmişe sahip deneyimli antrenörleri özellikle tercih etmektedir. Sağlıklı zayıflamadan başlayıp fit bir vücuda ulaşana kadar süren bir fitness programı içeriği ile pilatesten crossfite, fitnesstan cardio programlarına kadar zengin bir içeriğe sahiptir.

 

Sürekli büyüme ve gelişmeyi vizyon edinmiş bir sağlık kulübü olan DREAMSPA toplumun sağlıklı gelişimine katkıda bulunmayı amaç edinmektedir.

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 450.00 TL
İNDİRİM %23
KAZANCINIZ 101.00 TL
349.00 TL

DreamSpa & Fitness, Ever Asia Hotel'in Yorumları

kesinlikle tavsiye ediyorum :)

Gayet iyiydi. Cok memnun kaldk her zaman güler yüzlü ve pozitif bir ortamda işlem görüyorsunuz. Rahatlıkla güvenebilirsiniz. Birçok yere göre daha iyi sonuçlar aldık. Biz tavsiye ediyoruz ve gitmeye devam ediyoruz
Kupon alarak gidip de memnun kaldığım nadir fırsatlardan biriydi.
.Bir çok başka beş yıldız otelde ve tatil köylerinde masaj yaptıran biri olarak personelin ilgisi, hijyen ve masajdan çok memnun kaldım.ozellikle bay terapistin masaji harikaydi. Bu fırsat her açıldığında kullanacağım sanırım..
349.00 TL SATIN AL
GERÇEK FİYAT 450.00 TL
İNDİRİM %23
KAZANCINIZ 101.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 95 kişi satın aldı!
 • T.C. İçişleri Bakanlığı genelgesi uyarınca, tüm misafirlerimiz için HES kodu sorgulaması yapılacaktır. HES kodu beyanı yapmayan misafirlerimizin, tesisimize girişlerine müsaade edilmeyecektir.
 • Hes kodunun nasıl alınabileceği hakkında talimatlar için tıklayın.
 • Kupon Son Kullanım Tarihi: 18 Kasım 2020
 • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
 • Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta ve sms olarak gönderilecektir.
 • Rezervasyon iptal ve değişiklikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
 • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
 • Bir kişi yalnızca bir kez kupon kullanabilir.
 • Haftanın her günü/her saati geçerlidir.
 • Bu kampanyaya SPA kullanımı dahil değildir.
 • Yalnızca Özel Ders Paket Alımlarında SPA Kullanımı Ücretsizdir. Spa Alanları: Sauna -Buhar Banyosu -Dinlenme Bölümü -Vitamin / Bar - Fitness Merkezi.
 • Bay / Bayan Spa alanları ayrıdır.
 • 09:00 – 24:00 arası rezervasyon alabilirsiniz.
MEKANLAR