Dreamspa & Fitness Radisson Blu Pera'da Beş Yıldızlı Bir Spa Deneyimine Hazır Mısınız?

Fırsat Numarası: 31896
Dreamspa & Fitness Radisson Blu Pera'da Beş Yıldızlı Bir Spa Deneyimine Hazır Mısınız? Dreamspa & Fitness Radisson Blu Pera'da Beş Yıldızlı Bir Spa Deneyimine Hazır Mısınız? Dreamspa & Fitness Radisson Blu Pera'da Beş Yıldızlı Bir Spa Deneyimine Hazır Mısınız? Dreamspa & Fitness Radisson Blu Pera'da Beş Yıldızlı Bir Spa Deneyimine Hazır Mısınız? Dreamspa & Fitness Radisson Blu Pera'da Beş Yıldızlı Bir Spa Deneyimine Hazır Mısınız? Dreamspa & Fitness Radisson Blu Pera'da Beş Yıldızlı Bir Spa Deneyimine Hazır Mısınız?

Seçenekler

Dreamspa & Fitness Radisson Blu Pera'da harika bir spa gününe hazır mısınız?

Uzman ellerden çıkan masajlar ve temizliğin en önce tutulduğu spa alanı ile sizde rahatlamaya bekleniyorsunuz.

Dreamspa & Fitness Radisson Blu Pera beş yıldızlı hizmet anlayışı ile sizi bekliyor!

İyi dinlenmeler!

Dreamspa Hamam Ritüeli

Türk Hamamında 25 Dk Kese Köpük Masajı + Spa Kullanımı
Bu Geleneksel Türk Hamamında Yapılan Kese Köpük Bakımı İle Bir Yandan Ölü Derilerinizden Kurtulurken Bir Yandan Da Cildinizin Tazelenmesine Ve Yenilenmesine Yardımcı Olacaksınız.

40 Dk Antistress Masaj

40 Dk Antıstress Masajı + Spa Kullanımı
Dreamspa’Nın Dingin Atmosferi İle Bir Yandan Şehrin Gürültüsünden Uzaklaşırken Diğer Yandan Da Antıstress Masajının Özelliğinden Süre Gelen Sinir Nöronları Üzerine Orta Bası Tekniği İle Vücud Ağrılarınızdan Kurtulup Aynı Zamanda Şehrin Stresinden Kaçıp Adeta Yeniden Doğacaksınız.

45 Dk Eşlere Özel Couple Masaj ( 2 Kişilik )

45 Dk Eşlere Özel Couple Masaj + Spa Kullanımı
Eşlere Özel Couple Masaj İle Bir Yandan Masajın Eşsiz Etkisi İle Dinlenirken Bir Yandan Da Sevdiklerinizle Bu Keyfi Paylaşabilirsiniz. Bu Eşsiz Spa Deneyimi İçin Sizleri Dreamspa & Fıtness’A Davet Ediyoruz.

45Dk Eşlere Özel Sultan Paketi ( 2 Kişilik ) 

45 Dk Eşlere Özel Couple Masaj + 30 Dk Kesek Köpük Masajı + Spa Kullanımı
İddia Ediyoruz Bir Yandan Eşlere Özel Couple Masaj Paketimiz İle Masajlarımızın Eşsiz Etkisi İle Dinlenirken Diğer Yandan Da 30’Ar Dakikalık Kese Köpük Masajlarımız İle De Ölü Derilerinizden Kurtularak Tertemiz Bir Cilde Kavuşacaksınız. Bu Eşsiz Spa Deneyimi Yaşamak Ve Yaşatmak İçin Sizleri Dreamspa & Fıtness’A Davet Ediyoruz.
Haftanın Her Günü Ve Her Saati Geçerli Olan Bu Kuponları Dilediğinizce Alabilir Kendinize Ve Sevdiklerinize Armağan Edebilirsiniz.
Misafirlerimiz Spa Merkezimizde Bulunan Sauna, Buhar Odası Ve Fıtness Merkezimizi Ayrıca Ekstra Bir Ücret Ödemeden Kullanabilmektedirler.

100 Dk Eşlere Özel Suit Vıp Room Paketi ( 2 Kişilik ) 

Suit Vip Masaj Odalarımızda 50 Dk Eşlere Özel Couple Masaj + 50 Dk Vip Oda Kullanımı + Spa Kullanımı + Odaya Servis Çerez Tabağı ve Meşrubat İkramı

Sizce De Eşinize Ya Da Anne - Babanıza Güzel Bir Evlilik Yıl Dönümü Hediyesi Yada Doğum Günü Hediyesi Gibi Özel Bir Gün İçin
Eşsiz Bir Hediye Vermenin Tam Da Zamanı Değil Mi?
Dreamspa &  Fitness Radisson Blu Pera Da Eşlere Özel Olarak Hazırlanmış 75M2’ Lik Geniş Ve Ferah Suıt Vıb Masaj Odalarımızda Eşsiz Bir Spa Deneyimi Yaşayabilir Ve Sevdiklerinize Armağan Edebilirsiniz.  Bu Eşsiz Spa Deneyimini Yaşamak / Yaşatmak İçin Ne Bekliyorsunuz.. !
Toplam Oda Kullanım Süresi 100 Dakikadır.
Not: Dreamspa & Fitness Radısson Blu Pera’ Da Bulunan Suıt Vıproom Masaj Odalarında Kişiye Özel Sunulan Saunalar,  Buhar Banyoları, Duşlar, Tuvaletler Ve İtalyan Tasarımlı Özel Jakuziler Ve Eşlere Özel Dinlenme Yatakları Bulunmaktadır.  Misafirlerimiz Vıb Oda Kullanımından Sonra Spa Merkezimizde Bulunan Sauna, Buhar Odası, Yuzme Havuzu Ve Jakuziyi De Ayrıca Ekstra Bir Ücret Ödemeden Kullanabilmektedirler.

Spa Alanları

Sauna - Hamam - Havuz - Jakuzi - Buhar Banyosu - Dinlenme Bölümü - Vitamin / Bar

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 220.00 TL
İNDİRİM %51
KAZANCINIZ 111.00 TL
109.00 TL
109.00 TL SATIN AL
GERÇEK FİYAT 220.00 TL
İNDİRİM %51
KAZANCINIZ 111.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 299 kişi satın aldı!
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 1 Temmuz 2020
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta ve sms olarak gönderilecektir.
  • Rezervasyon iptal ve değişiklikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Hamam Ücrete Tabiidir.
  • 09: 00 - 24: 00 Arası Rezervasyon Alabilirsiniz.
MEKANLAR