Elegans Güzellik Merkezi'nde Striort Çatlak Bakımı ve Onarımı İşlemi ( 1 Aylık Evde Kullanımlık 3'lü Set Kremleri HEDİYE)

Fırsat Numarası: 42447
Elegans Güzellik Merkezi'nde Striort Çatlak Bakımı ve Onarımı İşlemi ( 1 Aylık Evde Kullanımlık 3'lü Set Kremleri HEDİYE) Elegans Güzellik Merkezi'nde Striort Çatlak Bakımı ve Onarımı İşlemi ( 1 Aylık Evde Kullanımlık 3'lü Set Kremleri HEDİYE) Elegans Güzellik Merkezi'nde Striort Çatlak Bakımı ve Onarımı İşlemi ( 1 Aylık Evde Kullanımlık 3'lü Set Kremleri HEDİYE)

Seçenekler

Elegans Güzellik Merkezi'nin sizi yaza hazırlayacak çatlak bakımı ve onarımı işlemi paketi ile hoş bir görünüme sahip olmaya ne dersiniz?


Uygun fiyatlı kampanya kapsamında yararlanmak için acele edin!

Kendinize iyi bakın!

Sakın kaçırmayın...

ELEGANS Güzellik Salonları

İstanbul’da bulunan ELEGANS Güzellik Salonlarında uygulamasını yaptırabileceğiniz STRİORT ÇATLAK BAKIMI ve ONARIMI ile kadınlarda yaygın olarak görülen çatlak sorunu konusunda çözüme kavuşabilirsiniz. Özellikle belirli dönemlerde (hamilelik) görülmesi muhtemel bir sorundu. Mesela bacak, kol, karın, göğüs gibi bölümlerde sıkça çatlak oluşmaktadır. Çatlak sorunu sadece kadınlar da görülen bir sorun olmaktan çıkmış erkeklerde de görülmeye başlanmış. Mesela gelişim çağında veya çok ağır kaldırmaya bağlı olarak ortaya çıkmaktadır. Çatlak, vücudun çeşitli bölümlerinde oluşarak hem estetik görünüşe hem de sağlık konusunda olumsuz etkilere sebep olmaktadır. Çatlağın oluşumu deri yüzeyinin altında yer alan liflerin yıpranmasıdır ve yıpranan lifler vücut tarafından tekrar onarılamaz yani yıpranma kalıcıdır. Yeni yöntemler, yeni metotların geliştirilmesi ile çatlak sorunu ortadan tamamen kaldırılmıştır. Striort çatlak bakımı ve onarımı, çatlağın oluştuğu yüzeylere en etkili yöntemdir.

İstanbul ve çevresinde kadınlar hem ev işlerinde hem de iş hayatında aktif rol almaktadır. Kadınların böylesine yorucu ve yıpratıcı etkilere maruz kalması ciltlerinin çeşitli sebepler ile beraber yıpranmasına neden olmaktadır. Özellikle de çatlakların oluşumu estetik görüntünün bozulmasına neden olması çoğu kadının büyük sorunu olmuştur. Çeşitli kremler, makyaj hileleri ile yok edilmeye çalışılsa da kalıcı çözüm olmamıştır. Teknolojinin hızına yetişemediğimiz şu günlerde çatlak gibi cilt sorunu içinde tıbben ilerlemede yardımcı olmuştur. Teknolojik yenilikler, cihazlar, yöntemler güzellik sektörünü de etkisi altına almıştır. Ülkemizin sadece büyük şehirlerinde gelişmeye başlayan Striort çatlak bakımı ve onarımı pek çok kişiye umut olmaktadır. Yenilikler bölge olarak Beylikdüzü listenin üst sırasında yer almaktadır.

Geçmişten günümüze kadar çatlağın bakımı ve onarımı için geliştirilmiş pek çok yöntem bulunmaktadır. Ne yazık ki hiçbir yöntem kesin çözüm olmamıştır. Genellikle deri yüzeyine basit işlemler uygulanmış, kısa bir süre etkili olduktan sonra etkisini yitirmiştir. Striort çatlak bakımı ve onarımı yani son teknolojik yöntem artık Beylikdüzü Oya Sayın ELEGANS güzellik salonlarında.

Striort çatlak bakımı ve onarımı, diğer yöntemlerin aksine kısa sürede iyileşme sağlanarak günlük işlere kalındığı yerden devam edilebilir. Yapılan bilimsel araştırmalar iyileşme süresini 3 ile 6 gün gibi sürelerde değiştiği belirlenmiştir. Bu süreçte, çatlağın oluşum sebebi veya cilt yapısı gibi faktörler etkili olmaktadır.

 

Striort çatlak bakımı ve onarımı için hastane kalitesinde çok hijyenik, tam teçhizatlı, bilgili ve yetenekli ekibe sahip güzellik salonları hizmet sunmaya başlamıştır. Oya Sayın ELEGANS Güzellik Salonlarında yaptıracağınız son teknolojik yöntem olan yani Striort çatlak bakımı ve onarımı ile işlem esnasında herhangi bir ağrı veya yan etki hissedilmemektedir. Deri yüzeyinde kanama, iz, vb. gibi şeyler. Striort çatlak bakımı ve onarımı için bir seans için genellikle yeterli olmaktadır. Ayrıca iki seans aralığı 3 hafta olabilir (tüm yapılan işlemlerde olduğu gibi Striort çatlak bakımı ve onarımı işleminde de yapılan işlem özellikleri ve sonuçları kişiden kişiye değişebilir).

 

Oya Sayın ELEGANS Güzellik Salonlarında yapılan STRİORT ÇATLAK BAKIMI ve ONARIMI işlemi profesyonel ve tecrübeli personelimiz tarafından yapılmaktadır. Striort çatlak bakımı ve onarımı için uzman estetisyen ve güzellik uzmanları tarafından gerçekleştirilmektedir. Aynı zamanda bu işlemi bir cerrahi müdahale değildir. Herhangi bir neşter vb. kesici alet olmadan gerçekleştirilmektedir. Kısacası gönül rahatlığı ile yaptırabilirsiniz.

 

Oya Sayın ELEGANS Güzellik Salonlarında Striort çatlak bakımı ve onarımı işlemi için cilt, çeşitli aşamalardan geçirilerek hazır hale getirilir. Yani çatlak oluşan yüzeyin altındaki kan dolaşımı harekete geçirilir. Ardından Striot çatlak bakımı ve onarımı ile çatlağın sebep olduğu izler, lekeler giderilir. Yani cilt yeniden onarılır. Beylikdüzü Oya Sayın ELEGANS Güzellik Salonlarına gelerek bu mucizevi yöntemi mutlaka denemelisiniz.

 

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 1500.00 TL
İNDİRİM %34
KAZANCINIZ 500.00 TL
1000.00 TL

Elegans Güzellik Salonları'nın Yorumları

 
Kaliteli hız met
Güler yüzlü çalışan hijyenik ortamda hizmet verilmektedir
 
Çooook iyi bir yer..
Çalışanlar ilgili güler yüzlü ve işini çok iyi yapıyolar..
Çok memnun kaldım..
Herkese tavsiye ederim..
1000.00 TL SATIN AL
GERÇEK FİYAT 1500.00 TL
İNDİRİM %34
KAZANCINIZ 500.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 462 kişi satın aldı!
Telefon numaraları:
0212 872 33 55
Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 08:30 - 20:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (42447) vermeyi unutmayınız.
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 19 Mart 2020
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta ve sms olarak gönderilecektir.
  • Rezervasyon iptal ve değişikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Bir kişi kendisi için yalnızca 1 kupondan faydalanabilir, ancak dilediği kadar satın alıp, hediye edebilir.
MEKANLAR