Elite Hotel Darıca'da Havuzbaşında Fasıl Eşliğinde Zengin Açık Büfe İftar Keyfi 75 TL Yerine 49 TL!

Fırsat Numarası: 17072

Elite Hotel Darıca; Ramazan ayı boyunca hergün canlı fasıl eşliğinde Osmanlı şerbetçisi, niyetçi, macuncu ve nargile köşesi, illüzyon ve diğer şovlar ile geleneksel Anadolu ve Osmanlı mutfağından oluşan açık büfesi ile eski Ramazan geleneklerini yeniden yaşatıyor...

Afiyetler olsun!

İftar Menüsü

Her gün farklı ve taze çeşitlerle karşılaşacağınız açık büfe lezzetlerden oluşan açık büfe sunum mevcutur...

Elite Hotel Darıca

Elite Hotel Darıca, 2000 yılında kurulan Élite Hotels grubunun dördüncü oteli olarak Darıca sahilde denize sıfır konumuyla, Marmara Denizi manzarasına hakim bir konumda bulunmaktadır. Élite Hotel Darıca, modern mimari ve son teknoloji ile donatılmış odalarını, business misafirlerinin ihtiyaçlarına göre dizayn etmiştir. 194 odası, 15 adet farklı kapasitedeki toplantı salonları, 1 adet 700 m2 balo salonu, Marmara Denizi manzaralı a la carte restoran, bar, açık ve kapalı yüzme havuzu ile 1500 m2 Spa merkezi bulunmaktadır. Élite Hotel Darıca,güler yüzlü ve eğitimli personeli, memnuniyet odaklı hizmet anlayışı ile kongre, seminer, bayi toplantısı, lansman, gala yemekleri, yılbaşı partileri, mezuniyet, kına, nişan ve düğün organizasyonlarında misafirlerini ağırlamaktadır. Yaz aylarında havuzbaşı ve kır alanındaki 750 kişilik kapasitesi ile açıkhava organizasyonlarının değişmez adresi olmaktadır.

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 75.00 TL
İNDİRİM %35
KAZANCINIZ 26.00 TL
49.00 TL
49.00 TL
GERÇEK FİYAT 75.00 TL
İNDİRİM %35
KAZANCINIZ 26.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 1721 kişi satın aldı!
Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 08:30 - 20:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (17072) vermeyi unutmayınız.
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 16 Temmuz 2015
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Rezervasyon gereklidir. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta adresinize gönderilecektir.
  • Rezervasyon iptal ve değişikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
MEKANLAR