Emreli Turizm'den Hem Eğlenip Hem Stres Atabileceğiniz, Neşe Dolu Bembeyaz Hafta Sonları İçin Kaçırılmayacak Bir Fırsat! 22 Aralıktan İtibaren Her Hafta Sonu Geçerli Günübirlik Uludağ Turu Sadece 84 TL!

Fırsat Numarası: 5554

Otobüs Kalkış Noktaları

Yenibosna Londra camping otoparkı 05:30

İncirli Alfemo mağazası önü 06:00

Mecidiyeköy Doğtaş mağazası önü 06:30

Kadıköy evlendirme dairesi önü 07:00

Çayırova Mc Donalds önü 07:30

Eskihisar Feribot gişeler 08:00

 

Kalkış noktalarımızdan misafirlerimizi alarak Tatil yıldızı Emreli turizm güvencesinde Uludağ'a doğru hareket ediyoruz.

Eskihisar,Topçular feribot güzergahını kullanarak yolumuza devam ediyoruz. Otobüste sandevich ve içecek ikramlarımızı yaparak kahvaltımızı alıyoruz.

09:30 - 10:00 gibi Bursa'ya vararak dağ yoluna doğru devam ediyoruz. 11:00 - 11:30 saatleri arasında Uludağ'da sarı alanda bulunan Pala Restaurant'a varıyoruz. Serbest zaman ve öğlen yemeği (Sucuk + ekmek + içecek ) yemekten sonra 1. yatırımcılar bölgesine ulaşıyoruz. Sonra Uludağ'da tam gün serbest zaman veriyoruz kayak yapmayan misafirlerimiz pistlere yakın konumda olan cafelerde zaman geçirebilir ya da kızaklar ile eğlencenin tadına varabilirler. Ayrıca teleseyj ve skipaslarda gerekli yönlendirmeleri rehberimiz tarafından öğrenip saatlik ya da günlük teleseyj, skipaslarınızı alabilirsiniz. Ayrıca Tatil Yıldızı misafirlerine %15 indirim imkanı ile Kayak takımı, snowboard, kayak elbisesi, kayak ayakkabısı, kızak, kask, gözlük, temin edebilirsiniz. Uludağ bölgesinde tek pas kart uygulamasına geçildiğinden dolayı tüm teleseyjlerde geçerli olan sınırsız günlük pas kartı alınabilmektedir. Fakat daha çok konaklamalı kalmalarda avantaj sağlamaktadır.

Turumuzun hava ve yol koşullarını göz önüne alarak akşamları güneş batarken dağ yolunda ve yollarda buzlanma yapması sebebi ile 16:30 - 17:00 saatleri arasında buluşma noktamıza gelerek İstanbul'a dönüş yolculuğuna başlıyoruz ve aracımızda sıcak ikramlar alıyoruz arzu edilip dönüş yolunda iskender yemek isteyen misafirlerimiz için bursada mola veriyoruz. (Araç içindeki misafirlerin çoğunluk ve istekleri sorularak ) moladan sonra tekrar İstanbul yoluna çıkıyoruz. Yaklaşık 3 saatlik bir yolculuktan sonra siz değerli misafirlerimizle bir dahaki Tatil Yıldızı turlarımızda görüşmek temennisi ile aldığımız noktalara bırakıyoruz.

 

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Lux otobüslerle gidiş - dönüş ulaşım

Otobüs içerisindeki tüm ikramlar

Sabah kahvaltısı  (araç içi)

Öğlen yemeği (sucuk + ekmek + içecek)

Milli park giriş ücreti

Rehberlik hizmeti

Sigorta

 

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Kişisel harcamalar (tüm malzeme kiralamaları, extra yemek)

GERÇEK FİYAT 105.00 TL
İNDİRİM %20
KAZANCINIZ 21.00 TL
84.00 TL
84.00 TL
GERÇEK FİYAT 105.00 TL
İNDİRİM %20
KAZANCINIZ 21.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 1607 kişi satın aldı!

Bu fırsatı satın almadan önce müsaitlik sormanız gerekmektedir.

Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz.
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 30 Mart 2014
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Fırsatı satın almadan önce müsaitlik sormanız gerekmektedir.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
  • Rezervasyon gereklidir.Fırsattan yararlanmak için mutlaka rezervasyon yaptırmanız ve müsaitlik sormanız gerekmektedir.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar fırsat satın alabilir,sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.