'En İyi Çocuk Ödülü' Çocuk Oyunu Tiyatro Bileti

Fırsat Numarası: 52556

Çocuğunuzla birlikte eğlenceli ve öğretici bir tiyatro oyunu izlemek ister misiniz? Cevabınız "Evet" ise hemen "En İyi Çocuk Ödülü" oyunu için biletinizi ayırtın!

Kaliteli vakit geçirirken eğleneceğiniz bu uygun fiyatlı oyunu sakın kaçırmayın!

İyi seyirler dileriz!

En İyi Çocuk Ödülü

YAZAN: Şebnem Güler Karacan
YÖNETEN: Nazlı Pınar Kaya
OYUN SÜRESİ: 50 dk

Dünyamız masmavi bulutlarla yemyeşil kırlar arasında, binbir çeşit canlı ile dolu kocaman bir yuvadır. Burada herkesin çok sevdiği, akıllı ve çok sevimli bir çocuk olan metin; en yakın dostu karabaş ile en iyi çocuk ödülünü almak için yola çıkmıştır fakat bir türlü yolu bulamamaktadır. Bu sırada geçtikleri yollarda çöplerini etrafa atan Ceyda ile karşılaştıklarında sadece oranın değil tüm çevrenin ve havanın ne kadar kirlendiğini farkederler. Tüm bunlar olurken kirliliğin arkasındaki sebeple karşılaşırlar; çöp adam!
Çöp adam pis kokudan, çöplerin etrafa saçılmasından o kadar mutludur ki kahramanlarımızı buna dâhil etmek ister. Bakalım kahramanlarımız arkadaşlığın ve iyiliğin yolunu izleyerek yuvalarını koruyabilecekler mi? Bu güzel yuvanın içinde mutlu ve kalbi iyilikle dolu bir çocuğun ve arkadaşlarının hikayesini öğrenmek için sizleri ‘En iyi çocuk ödülü’ oyunumuza bekliyoruz..

21.00 TL
21.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 6176 kişi satın aldı!
Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 08:30 - 21:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (52556) vermeyi unutmayınız.
  • Her yaş grubu için bilet alınması gerekmektedir.
  • Veliler dahil her birey bilete tabidir.
  • Rezervasyon gerekli değildir. Biletlerinizi fırsat kodlarınızı ileterek etkinlik saatinden 1 saat önce gişeden alabilirsiniz.
  • Oturma planı otomatik olarak belirlenmektedir.
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 5 Ekim 2019
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Satın alım sonrası iptal, iade ve değişiklik yapılamaz.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.