Bağdat Caddesi Eren Eymen Kuaför'den Brezilya Fönü veya Saç Botox Uygulaması

Fırsat Numarası: 32111
Bağdat Caddesi Eren Eymen Kuaför'den Brezilya Fönü veya Saç Botox Uygulaması Bağdat Caddesi Eren Eymen Kuaför'den Brezilya Fönü veya Saç Botox Uygulaması Bağdat Caddesi Eren Eymen Kuaför'den Brezilya Fönü veya Saç Botox Uygulaması Bağdat Caddesi Eren Eymen Kuaför'den Brezilya Fönü veya Saç Botox Uygulaması Bağdat Caddesi Eren Eymen Kuaför'den Brezilya Fönü veya Saç Botox Uygulaması Bağdat Caddesi Eren Eymen Kuaför'den Brezilya Fönü veya Saç Botox Uygulaması

Seçenekler

Kadın olmak zor zanaat!


Her zaman bakımlı ve güzel görünmek istersiniz...

Eren Eymen Kuaför bakımlı ve güzel olmayı sevene bayanlar için bir güzellik yapıyor ve çok işinize yarayacak Brezilya fönü ve saç botox uygulamasıyla sizi şımartıyor!

Bu harika paketlerle yenilenmeye var mısınız?

Brezilya Fönü

Brezilya fönü adı verilen işlem sırasında bayanların saçlarına yoğun keratin uygulaması yapılmakta ve bu sayede kıvırcık saçlarınızı parlak ve canlı görme imkânına kavuşmuş bulunmaktasınız. Bu işlem sayesinde yıpranan saçlarınız onarılmış olur ve cansız görünümünden eser kalmaz. 5 yada 6 aya varan düz görünüm aynı zamanda parlak ve dolgun bir saç yapısına kavuşmanızı da sağlar. 

Uygulama ilk olarak saçı keratine hazır bir hale getirmekle başlar. Arındırıcı şampuanla yıkanan saç ardından kurutulur fakat bu çok yoğun bir kurutma değildir. Sonra keratin bir saç boyası gibi diplere değmesi engellenerek saça uygulanır. Bütün saça yapılan uygulama devamında 5 dakika kadar beklemek yeterli olacaktır. Isı ayarı orta olan bir fön makinesi ile saçlarınızı kurutup sonra saçınızı 200 ya da 230 derece arasında bir düzleştirici yardımı ile şekillendirilir.

Ancak bu uygulama sırasında saç ufak parçalara ayrılmalıdır ve saç uçlarında düzleştirici fazla bekletilmemelidir. 2 - 3 gün kadar saçlarınızı düzleştirdiğinizde saçınızda kalan keratin etkisini tam anlamıyla gösterecektir ardından 3. Gün sülfatsız şampuan ile yıkama yapılır. Saçlarınız kuruduktan sonra argan yağı uygulaması sayesinde beslenmesi ve doğal içerikli bir tedavi uygulanır. Bütün bu işlemler sonucunda elde ettiğiniz sonuç düz görünen ipeksi muhteşem saçlar olacaktır. 6 ay kadar size hediye edilen beslenmiş ve güzel görünüme sahip saçlar istediğiniz gibi kullanıma hazırdır.

Saç Botoxu

Botox saçınıza dışarıdan keratin yüklemeyi sağlayan bir işelmdir. Saç botoxunun diğer bakım uygulamalarının aksine uzun süreli etki göstermesinin püf noktası saça uygulanış şeklidir. Fön çeşitlerinde uygulama alanı olarak saç yüzeyi seçilirken saç botoxu saçın tamamına yedirilerek kalıcı bir bakım sağlanır. Böylece saçta botox sayesinde ortalama 3 - 4 ay gibi bir zaman zarfında başarı elde edilir. Saça botoxu yeni bir teknoloji olduğundan uzmanlık gerektiren bir işlemdir. En verimli sonuç profesyonel ellerle elde edilir. Çünkü saç botoxu sadece sıradan bir uygulama değil aynı zamanda saçların gençleşmesini sağlayan bir işlemdir. 

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 300.00 TL
İNDİRİM %54
KAZANCINIZ 160.1 TL
139.90 TL

Eren Eymen Kuaför'ün Yorumları

 
Hayatımda ilk defa mutlu ayrıldığım bir yer oldu. Yüzüme uygün makyaj yapan ilk makyoz Fazilet hanim. Çok teşekkür ediyorum. Siz bu işi gerçekten biliyorsunuz.
 
Brezilya Fönü
Daha önce yaptırmıştım ve kullanılan ilaçtan rahatsız olmuştum ama burda kesinlikle rahatsız olmuyorsunuz ve sonuç mükemmel, tavsiye ediyorum
 
Brezilya fönü harika.
Bugüne kadar yaptırdığım brezilya fönünün en iyisi. İlgi ve güleryüzlü personeller için kesinlikle tavsiye ederim. Kesimi de çok iyiydi. Herkese çok teşekkürler.
 
Süper işlem Botox
Çok teşekkür ediyorum. Sac botox um beklediğimden çok daha iyi oldu. Her konuda tavsiye ederim. Size ve ekibinize harika ve bakimli saclara kavusturdugu icin tekrar teşekkür ediyorum.
Botoks bakım
Bugün gittim. Hem ilgi alaka hemde saçıma yapılan işlemlerden çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ediyorum :)
 
Botox bakım
Eren eymen kuaföre çok teşekkür ediyorum. Böyle güler yüzlü bir ekibi tanıdığım için çok mutluyum, saçlarım istediğim gibi oldu. Mükemmelsiniz... :)
Eren eymen kuaför
Bu zamana kadar yaptirdigim en kaliteli sac botoksu ve caddenin en kaliteli ekibi hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim
139.90 TL SATIN AL
GERÇEK FİYAT 300.00 TL
İNDİRİM %54
KAZANCINIZ 160.1 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 108 kişi satın aldı!
Telefon numaraları:
0546 791 88 79
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 15 Ağustos 2020
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Rezervasyon gereklidir. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta adresinize gönderilecektir.
  • Rezervasyon iptal ve değişiklikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Bir kişi kendisi için yalnızca 1 kupondan faydalanabilir, ancak dilediği kadar satın alıp, hediye edebilir.
  • Saç uzunluğuna göre fiyat değişiklik gösterebilir.
MEKANLAR