0 (850) 333 03 23
Kıbrıs Fırsatlarında %10 Ekstra İndirim!

Bu Fırsat Kaçtı :(

Eser Premium Hotel'de Kahvaltı Dahil Seçenekli Çift Kişilik Konaklama

Fırsat Numarası: 42519

Eser Premium Hotel, şehrin içinde sessizlik, dinginlik ve huzuru önünüze seriyor.

Eser Premium'da yapacağınız konaklamalar esnasında, güler yüzlü ve sınırsız hizmet ile memnun olacak, konforuna doyamayacaksınız.

Huzur sizi Eser Permium Hotel'e çağrıyor!

İyi tatiller!

Eser Premium Hotel

Turizm sektörünün İstanbul'daki önemli oyuncularından biri olan Eser Hotels grubunun temelleri Sn.İsmail ALICI tarafından 1969 yılında atılmıştır. İlk olarak restoran işletmeciliği ile başlayan yatırımlar cefeterya işletmeciliği ile devam etmiş ve irili ufaklı inşaatlar ile inşaat sektörüne de girilmiştir. Grubumuz ilk oteli olan The City Hotel 1994 yılında almış ve otelcilik sektörüne girmiştir. 1995 yılında Kuşadası'nda ikinci otel alınmış 3 sene boyunca işletilmiş daha sonra yatırımlara İstanbul’da devam etme kararı alınarak bu otelin işletmesi devredilmiştir.2000 yılında Aksaray'daki ikinci otel satın alınmıştır. 2005 yılında içerisinde çalıştığımız grubun amiral gemisi olan Eser Premium Hotel&Spa’nın temelleri atılmaya başlanmıştır.Otelin inşaatı 3 sene sürmüş ve 2008 yılı Mayıs ayında otelimizde ilk misafirlerimiz ağırlanmaya başlanmıştır. 2011 yılında Silivri Çanta Köyü'nde bulunan ikinci beş yıldızlı otel grup bünyesine katılmıştır.Böylece gruptaki otel sayısı 4'e çıkarılmıştır. Şirketimiz otel yatırımlarına devam ederek otelcilik sektöründeki yerini sağlamlaştırmaya ve marka algısını geliştirmeye çalışmaktadır.Şu anda Beyoğlu Pera bölgesinde ve İkitelli Basın Express yolu üzerindeki projelerle ilgili çalışılmaktadır. Şirketimizin faaliyet gösterdiği diğer bir alan ise gayrimenkul sektörüdür. Gayrimenkul alım-satımı konusunda inşaat sektöründe yıllardan beri var olmanın vermiş olduğu birikim yapılan alım satımlarla değerlendirilmektedir.

İlgili Aramalar

249.00 TL
249.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 2686 kişi satın aldı!

Bu fırsatı satın almadan önce müsaitlik sormanız gerekmektedir.

Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 08:30 - 21:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (42519) vermeyi unutmayınız.
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 15 Haziran 2019
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Fırsatı satın almadan önce müsaitlik sormanız gerekmektedir.
  • Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta ve sms olarak gönderilecektir.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
  • İptal ve iadelerin en az 3 gün öncesinden bildirilmesi gerekmektedir.
  • 0-24 Mart, 27-30 Mart, 3-7 Nisan ve 29 Nisan -3 Mayıs arası geçerli değildir. 
MEKANLAR