Esin Yılmaz Güzellik Salonu'nda Kaş Tasarımı ve Kirpik Lifting Uygulaması

Fırsat Numarası: 52779
Esin Yılmaz Güzellik Salonu'nda Kaş Tasarımı ve Kirpik Lifting Uygulaması Esin Yılmaz Güzellik Salonu'nda Kaş Tasarımı ve Kirpik Lifting Uygulaması Esin Yılmaz Güzellik Salonu'nda Kaş Tasarımı ve Kirpik Lifting Uygulaması Esin Yılmaz Güzellik Salonu'nda Kaş Tasarımı ve Kirpik Lifting Uygulaması Esin Yılmaz Güzellik Salonu'nda Kaş Tasarımı ve Kirpik Lifting Uygulaması

Seçenekler

Yeni kaş şekliniz ile yüzünüze farklı bir görünüş vermek ya da uzun kirpiklerinizle etkileyici bakışlara sahip olmak ister misiniz?

Esin Yılmaz Güzellik Salonu sizler için şahane paketler hazırladı. Uygun fiyat seçeneği ile kaş tasarımınızı yaptırabilir ya da kirpik lifting uygulamasından faydalanabilirsiniz.

Sakın kaçırmayın!

Kirpik Lifting Uygulaması

Kirpik lifting, kirpiklerin belirli bir süre boyunca daha uzun ve hacimli görünmesini sağlayan bir güzellik uygulamasıdır. Sadece doğal kirpiklerin köklerine uygulanan bu uygulama keratin bakımı olarak da bilinmektedir. Gerek sosyal medyada gerekse günlük hayatta adını sıkça duyduğumuz kirpik lifting, kesinlikle zararlı bir madde kullanılmaksızın yapılmaktadır. 

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 40.00 TL
İNDİRİM %51
KAZANCINIZ 20.1 TL
19.90 TL

Esin Yılmaz Kuaför ve Güzellik'in Yorumları

 
Kesinlikle gönül rahatlığıyla gidebileceğiniz temiz bir mekan personeli son derece ilgili randevu saatinden önce orada olmama rağmen hiç beklemedim yapılacak işlemleri titizlikle uygulayan profesyonel ekiple çalışan bir yer fırsat kuponu satın alarak gittiğim halde kesinlikle yapılacak işlemleri tam olarak uyguluyorlar yapılacak işlemlerle ilgili süreci tel tek anlatarak uyguluyorlar
19.90 TL SATIN AL
GERÇEK FİYAT 40.00 TL
İNDİRİM %51
KAZANCINIZ 20.1 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 65 kişi satın aldı!
Telefon numaraları:
0555 080 88 30
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 4 Mart 2020
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta ve sms olarak gönderilecektir.
  • Rezervasyon iptal ve değişikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Bir kişi kendisi için yalnızca 1 kupondan faydalanabilir, ancak dilediği kadar satın alıp, hediye edebilir.
  • Çalışma saatleri: 08:30 - 20:00  arasıdır.
  • Fırsattan 1 kişi yanlızca birkez yararlanabilir
MEKANLAR