0 (850) 333 03 23
info@firsatbufirsat.com

Estage Güzellik Merkezleri'nin Nişantaşı, Bağdat Caddesi, Bakırköy, Halkalı Bosphours City ve Okmeydanı Şubelerinde Geçerli, 2 cm İle 12 cm Arasında Zayıflama Fırsatı İçin 18 Seansı 1250 TL Yerine 69.90 TL'den Başlayan Fiyatlarla!

Fırsat Numarası: 828523

LPG

LPG 20 yıldan fazla bir zamandır bölgesel yağların ve selülitlerin tedavi edilmesinde kullanılan ve cerrahi olmayan en etkili yöntemdir. LPG Lipo M6 benzersiz Lipomasaj tekniği ile döner motorize başlıkları sayesinde bağ dokusu masajı yaparak vücuttaki elastin ve kolajen liflerin aktivitesini arttırıp dokuları yenilediği, cildi eski elastikiyetine kavuşturduğu bilimsel olarak kanıtlanmıştır. LPG halk arasında vakum yöntemiyle zayıflama olarak da bilinmektedir. Kozmetikler, spor ve diyetin bittiği yerde eşsiz LPG Endermoloji devreye giriyor ve selüit tedavisinde, bölgesel vücut inceltmede ağrısız, ameliyatsız bilimsel olarak kanıtlanmış sonuçlar veriyor. LPG LIPO M6 ile yapılan uygulamaların diğer yöntemlere göre en önemli özelliği cihazın selülit tedavisinde etkinliği bilimsel araştırmalarla kanıtlamıs, FDA (Gıda ve İlaç İdaresi) kalite belgeli tek cihaz olmasıdır.

 

Pasif Jimnastik

Kasların istemsiz olarak çalışmasını sağlamak üzere gönderilen akımlarla vücut şekillendirme ve yağ parçalama yapan bir cihazdır. Gereksiz yağlar yakılırken, aynı zamanda kaslarınız da şekillendirilip sertleştirilir. Uygulandığı bölgelere verdiği elektrik akımlarıyla hem yağ parçalama hem de kas güçlendirme yaparak vücutta bölgesel incelme ve şekillenme sağlar. Elektrostimülasyonunun vücut şekillenmesinde ve yağların yakılmasında önemli fonksiyonları vardır. Kas lifleri elektro-stimülasyon ile enerji harcamaya zorlanırlar. Vücut şekillendirmede başarılı sonuçlar alınır; istenilen kas grubuna elektrostimülasyon uygulayabilir. Bacakların iç ve arka kısmı gibi spor veya jimnastik ile çalıştırılması zor olan bölgelerde uygulamalar yapabilir.

 

Kavitasyon

Sıvılar içerisinde basınç değişimi suretiyle mutlak boşluklu baloncuklar oluşturma işlemidir. Bu işlem esnasında vücutta termal, kimyasal, mekanik ve kavitasyonel etki oluşur. Termal etki uygulama bölgesindeki hiperemiyi arttırır. Kimyasal etki selülitin sıvılaşmasını sağlar. Mekanik etki mikro masaj sağlayarak kolajen liflerinin ayrışmasıyla doku yoğunluğunu azaltır ve hücreler arası yapıları yumuşatır. Kavitasyonel etki ise yağ hücresi zarlarının zedelenmesini sağlayarak yağların drene edilmesine olanak sağlar. Açığa çıkan yağ asitleri parçalanarak, lenf yolları sayesinde buralardan uzaklaştırılmaya çalışılır.

 

Lenf Drenaj

Kardiovaskuler sistem gibi sıvı transportu sağlayan bir sistem olan lenfatik sistem, kardiovaskuler sistem gibi merkezi bir pompaya sahip olmayıp, bir drenaj sistemidir. Bu drenaj sistemi sayesinde, hücreler arası sıvıdan kan kapilerlerine geçemeyen plazma yatağa aktarılır. Lenfatik sistem, prensip yapısı itibariyle lenfatik damarlar ve lenfatik dokulardan oluşur. Esas olarak, bir fonksiyon gören lenf düğümleri, kendisine gelen lenfatik bakteri ve diğer yabancı cisimleri tutar. Lenf düğümünde temizlenen lenfa, götürücü lenf damarları ile düğümden ayrılarak daha büyük lenfatik drenaj damarlarına akar.

 

AWT (Akustik Şok Dalgası)

AWT® 6-10 cm derinliğe kadar güçlü mekanik enerji dalgaları ile tam kat doku aktivasyonu sağlar. Elastin ve kollajenden zengin yağ oranı dengeli ve dolaşımı sağlıklı dokuya "Aktif Doku" denir. AWT'deki şok dalgaları sayesinde; Cilt; elastikiyeti artar ve sıkılaşır. Fibroz bantlar; çözülerek cildi bırakır ve selülit giderilir. Yağ hücrelerinde hücre zarı geçirgenliği artarak yağ dokuda volüm kaybı oluşur. Kan dolaşımı ve lenfatik dolaşım güçlenerek düzenlenir. Kaslarda biyomekanik stimülasyon ve pasif egzersiz ile kas kondüsyonu artar, kalori harcanır.Doku enzim aktiviteleri ile lokal ve genel lipoliz etkisi oluşturur. Metabolizma hızını artırarak kilo vermeye yardımcı olur...

 

Estage Güzellik Merkezi

1993 yılından beri Özel Okmeydanı Polikliniği olarak sağlık sektöründe uzman kadrosu ile etik değerlere bağlı olarak verdiğimiz hizmetlerimize 2012 yılından itibaren güzellik ve estetik birimlerimizi de eklemiş bulunmaktayız.bakanlığından ruhsatlı Okmeydanı polikiniğimizde başta epilasyon ve Q Switch dövme silme  olmak üzere tüm lazer uygulamaları en ileri teknolojik,Candela, Cynosure alexandrite ve Fotona Nd-yag epilasyon cihazları ile konusunda uzman estetisyenler tarafından uygulanmaktadır. Selülit,bölgesel zayıflama ve sıkılaştırma proğramları çoğunluğu FDA onaylı, Velasmoot, LPG, AWT(Acoustic shock wave), İ-lipo Multiwell, RF, Kavitasyon cihazlarıyla gerektiğinde Ozon Sauna Mezoterapi, Lipoliz, Karboksiterapi ile kombine şekilde yapılmaktadır Merkezlerimizde kişiye özel tüm estetik ve güzellik proğramları, cilt bakımları, Antiaging, Botox, Dolgu, Jetpeel, PRP, Ozon terapi, Solaryum, Greenpeel, Altın maske, Aromalı reflexoloji masajları ve Kalıcı makyaj uygulamaları profesyonel şekilde sunulmaktadır. Estage Güzellik Merkezlerinin diğer güzellik merkezlerinden en önemli farkı arkasındaki güçlü ve güvenilir uzman doktorlar ve laboratuar desteğidir. Polikliniğimiz bünyesinde oluştırduğumuz İstanbul'un merkezi lokasyonlarındaki Estage Güzellik Merkezlerinin Nişantaşı, Bağdat caddesi, Bakırköy, Halkalı Bosphorus City  şubeleriyle hizmetinizdeyiz.

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 1250.00 TL
İNDİRİM %94
KAZANCINIZ 1180.1 TL
69.90 TL

Estage Özel Okmeydanı Polikliniği, Okmeydanı'nın Yorumları

 
Hijyen ve temizlik açısından beklentim üzerindeydi. Teşekkürler
69.90 TL
GERÇEK FİYAT 1250.00 TL
İNDİRİM %94
KAZANCINIZ 1180.1 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 47 kişi satın aldı!
 • Kupon Son Kullanım Tarihi: 15 Ekim 2013
 • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
 • Faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
 • Bir kişi kendisi için yalnızca 1 kupondan faydalanabilir ancak dilediği kadar satın alıp, hediye edebilir.
 • Fırsat Seçenekleri:
  1. Estage Güzellik Merkezi'nde 6 Seans Kavitasyon + 6 Seans Pasif Jimnastik + 6 Seans Lenf Drenaj 69.90 TL
  2. Estage Güzellik Merkezi'nde 6 Seans Lpg + 6 Seans Pasif Jimnastik + 6 Seans Kavitasyon 79.90 TL
  3. Estage Güzellik Merkezi'nde 6 Seans AWT + 6 Seans Pasif Jimnastik + 6 Seans Lenf Drenaj 89.90 TL
 • Not: Lpg uygulamaları esnasında giyilmesi gereken, kişiye özel çorap paket ücretlerine dahil değil, ekstra ücretlidir.
 • Şubeler; Nişantaşı, Bağdat Caddesi, Bakırköy, Halkalı Bosphours City ve Okmeydanı şubelerinde geçerlidir.
 • Kişi başı dilediğiniz kadar fırsat satın alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
MEKANLAR

Fırsatlardan Haberdar Ol

Kaydet