Bu Fırsat Kaçtı :(

Este Sea Güzellik Merkezi'nde 54 Seansta Forma Girin! 24 Seans Kavitasyon, 24 Seans Radyo Frekans, 2 Seans G5, 2 Seans Ozon Sauna, 2 Seans Pasif Jimnastik 600 TL Yerine 29.90 TL

Fırsat Numarası: 445

Kavitasyon:

Kavitasyon, cildin dış yüzeyine uygulanan ultrasonun yayılması, yağ dokusundaki hücre sıvısında ani ve yüksek basınç değişikliklere dayanan bir yöntemdir. Bölgesel yağlanma ve selülitle ses dalgaları yardımıyla savaşan, cerrahi olmayan bir yöntemdir.

Kavitasyon uygulaması ile oluşan köpüklenme önce genişleme, sonra patlama yaratır.

Kavitasyon denilen bu etki; yağı sıvılaştırıp hücrelerin duvarlarını tahrip ederek yağların yapısını bozar. Bu dokudaki yağ hücreleri ve açığa çıkan yağ asitleri parçalanarak, lenf yolları sayesinde buralardan uzaklaştırılmaya çalışılır. Kavitasyon uygulamasında ilk seansta yağlı alanın kalınlığına göre değişen 2 - 10 cm arasında bir incelme görülebilir.

Kavitasyonda sonraki seanslar haftada 2 seans, daha sonra haftada 1 seans olarak devam edebilir. Kişinin durumuna göre seans sayısı belirlenir. Tedaviyi desteklemek için, yağsız diyet, bol su içilmesi önerilir.

Ultrason teknolojisi son yıllarda kozmetik ve estetik amaçlı olarak geniş uygulama alanına sahip olmuş olan kavitasyon ve tüm dünyada kendini kanıtlamış güvenli bir teknolojidir.

Kavitasyon yöntemide kullanılan ultra kavitasyon teknolojisi ile hücreler arası boşluklar doldurularak, fizyolojik yapısı iyileştirilmesine çalışılır, yağ hücreleri arasındaki bağların çözülmesine yardımcı olur ve yağ hücrelerinin çeperlerini zayıflatıp parçalayarak sonuca ulaşılmaya çalışılır.

Düşük frekanslı ultrason dalgaları, cihaz uygulaması bölgesel yağ birikimlerini azaltmak ve vücudu yeniden şekillendirmeyi içermektedir. Oluşturduğu ultrason dalgaları yağ hücre zarlarını parçalamakta ve açığa çıkan yağ da vücuttan atılmak üzere kan ve lenf yoluyla bölgeden uzaklaştırılmaktadır.

Kavitasyon ile gözle görülebilen iyi sonuçlar elde etmek için 6 - 10 seans uygulama yapılmaktadır. Her seans 40 dk sürmektedir.

Kavitasyon seansları haftada 1 uygulanmaktadır.

 

G5 Masajı:

G5 masajı, hızlı titreşimle ve sıkıştırma yöntemiyle fazla yağların ve selülitli bölgelerin yakılmasını sağlar.

Gerginleşmiş noktaları ve spazmları yatıştırır; ödemlerin ve yorgunluk sonrası kaslarda biriken laktik asitin atılmasında yardımcı olur.

 

Radyo Frekans:

Bir tip dermatolojik tedavidir.

Derin cilt altı dokularını canlandırmak ve sıkılaştırmak için derin ısı yaratmak amacıyla RF dalgaları kullanılmaktadır.

Yüz derisinin sıkılaşması, vücut hatlarının belirmesi ve kafa derisinin sağlığı için faydalıdır.

 

Pasif Jimnastik:

Pasif jimnastik bir çeşit bölgesel zayıflama tedavisidir.

İsmi insanları yanıltabilir, jimnastik hareketleri ile kilo verildiği zannedebilir fakat durum böyle değildir.

Pasif jimastik bölgesel zayıflama tedavisinde uygulanan cihazın adıdır.

Hedef, bölgedeki yağ dokularına düşük voltajlı elektrik akımları göndererek yağların erimesini sağlar.

Pasif jimnastik sadece bölgesel zayıflama tedavisinde etkili değildir. Aynı zamanda, saç çıkarma, vücut şekillendirme ve selülit tedavisinde de etkilidir.

 

Ozon Sauna:

Sıcak kabin içinde deri yolu ile vücuda oksijen verilme yöntemidir.

Stres, selüloit giderici, zayıflatıcı, toksin atıcı, sindirim, dolaşım düzenleyici, cildi sıkılaştırıcı ve güzelleştirici gibi özellikleri bulunan vücut bakım ünitesinin en önemli özelliği, performanslı kilo vermeye yardımcı olmasıdır.

Genellikle, sarkık vücutlar, karın, bacaklar, kalça, popo ve belde yerleşen yağ ve selüloit depolarına son noktayı koymak için kullanılır.

 

Diğer Detaylar:

Bu fırsat Este Sea tarafından sizlere sunulmaktadır.

Rezervasyon zorunludur.

İsteyen dilediği kadar kupon alabilir.

Kendisi için bir kupon kullanabilir.

Birden fazla kupon alıp, sevdiklerinize de hediye edebilirseniz.

E posta adresinize 13 haneli fırsat kodunuz gelecek. Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız spam, junk ya da önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Dilediğiniz anda fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz.

İşletmeden fiş veya fatura almayı unutmayınız.

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 600.00 TL
İNDİRİM %96
KAZANCINIZ 570.1 TL
29.90 TL

Este Sea Güzellik Salonu'nun Yorumları

 
Olcay gürleyen
Uzun süredir Este sea dan hizmet alıyorum merkez e uğramadan önce yorumları okumuştum oraya gittikten sonra ne kadar samimi bir ortam olduğunu güzel yorumların ve ne kadar haklı olduğunu kendimde deneyimledim tüm işlemlerimden memnun kaldım sevda abla elifcik Ayşegül abla ve isimlerini sayamadığım tüm arkadaşlar olmak üzere herkes güler yüzlü ilk baştan itibaren aramızda bir abla Kardeş arkadaş ilişkisi oluştu ne kadar hijyenik bir ortamda işlem yaptıklarını gördüm ve en önemlisi işlerini profesyonel yaparak güven veriyorlar sizede keyifle güzelleşmek kalıyor herkese tavsiye ediyorum çok memnun kalacaksınız bir başladımı bırakamayacaksınız çünkü bağımlılık yapıyor sizleri seviyorum ❤️❤️❤️❤️❤️
 
Harika ötesi insanlar güleryüzlü bir ekip ilk görüşmede verdikleri enerji anlatılmaz yaşanır.Uygulamalara gelince gelen pişman olmaz derim gelin görün mutlu ayrılın❤️
 
Çok memnun kaldım yakından ilgilendiler ve güler yüzlüler işlerini de çok iyi yapıyorlar herkese tavsiy ederim
Teşekkürler Este Sea
Hijyenik ve rahat bir ortam...
İhtiyacınız olan bakımı sağlayan profesyonel cihazlar...
İlk seansta Este Sea' nin müdavimi gibi hissettiren güler yüzlü ve ilgili çalışanlar...
Daha ne olsun?
Teşekkürler Sevda Hn. ve ekibine...
 
daha ilk seansa gitmiş olmama rağmen çok güler yüzlü bayanlar ve çok ciddi iş disiplini içerisinde olan bir ortam ben çok memnun kaldım herkese şiddetle tavsiye ediyorum :)))
29.90 TL
GERÇEK FİYAT 600.00 TL
İNDİRİM %96
KAZANCINIZ 570.1 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 1731 kişi satın aldı!
Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 08:30 - 20:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (445) vermeyi unutmayınız.
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 30 Aralık 2012
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
  • Rezervasyon gereklidir.
  • Rezervasyonunuzu 0212 213 33 06 no'lu telefon numarasından yaptırabilrsiniz.
  • Bu fırsat 30 Aralık 2012 tarihine kadar geçerlidir.
  • Kişibaşı dilediğiniz kadar fırsat satın alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
MEKANLAR