0 (850) 333 03 23
Kıbrıs Fırsatlarında %10 Ekstra İndirim!

Estemagic'ten Heykeltraş Metodu ile Ultrasonlu Zayıflama Uygulaması

Fırsat Numarası: 52631
Estemagic'ten Heykeltraş Metodu ile Ultrasonlu Zayıflama Uygulaması Estemagic'ten Heykeltraş Metodu ile Ultrasonlu Zayıflama Uygulaması Estemagic'ten Heykeltraş Metodu ile Ultrasonlu Zayıflama Uygulaması Estemagic'ten Heykeltraş Metodu ile Ultrasonlu Zayıflama Uygulaması Estemagic'ten Heykeltraş Metodu ile Ultrasonlu Zayıflama Uygulaması Estemagic'ten Heykeltraş Metodu ile Ultrasonlu Zayıflama Uygulaması

Seçenekler

Hayal ettiğiniz görünüme hızlıca kavuşmaya ne dersiniz?

Bakırköy'de hizmet veren Estemagic, heykeltraş metodu ile ultrasonlu zayıflama fırsatıyla beraber sizi karşılamaya hazırlanıyor. Uygun fiyatlardan yararlanmak için rezervasyonunuzu hemen yaptırın.

İstediğiniz görünüşe kolayca kavuşma imkanını sakın kaçırmayın!

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 1500.00 TL
İNDİRİM %67
KAZANCINIZ 1001.00 TL
499.00 TL

Estemagic, Bakırköy'ün Yorumları

Memnuniyet
Herşeyden önce müşteri gözüyle bakılmama farkını deneyimlemek paha biçilemez. Hijyenik ve profesyonel hizmet de cabası oldu. Bütün sevdiklerime önerebileceğim bir merkez gerçekten.
 
Gayet temiz, hijyenik ve kaliteli bir yerde tatlı ve güler yüzlü bir hanım karşıladı beni, işlemi de aynı kişi gerçekleştirdi. İşini özenerek yaptığı belliydi. Zaten öncesinde internetten araştırarak almıştım fırsatı ve haklarında hiç bir olumsuz şeye rastlamamıştım. Çok memnun kaldım. Tavsiye ederim.
Aile Ortamı
Verilen hizmet gayet hijyenik bir ortamda ve gayet işini bilen eller tarafından yapılmakta. Epilasyon korkumu yenemeden gittiğim bu mekandan inanılmaz mutlu mesut ayrıldım. Seda hanımın rahatlatıcı telkinleri ve uygulaması ile gayet sorunsuz ve rahat bir epilasyon süreci yaşadım. Sevim hanımın güler yüzü ve ilgisi orada bulunduğum sürece kendimi aile ortamında hissetmemi sağladı. Epilasyondan korkan bayanlar, adres ESTEMAGİC. Adında da belirtildiği gibi "sihir"li ellere teslim edin kendinizi. Pişman olmayacaksınız.
499.00 TL SATIN AL
GERÇEK FİYAT 1500.00 TL
İNDİRİM %67
KAZANCINIZ 1001.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 109 kişi satın aldı!
Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 08:30 - 21:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (52631) vermeyi unutmayınız.
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 26 Kasım 2019
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta ve sms olarak gönderilecektir.
  • Rezervasyon iptal ve değişikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
MEKANLAR