0 (850) 333 03 23

Esthe Clinic'ten İstediğiniz Görünüşe Kolayca Ulaşmanızı Sağlayacak Bölgesel İncelme Paketleri

Fırsat Numarası: 51811
Esthe Clinic'ten İstediğiniz Görünüşe Kolayca Ulaşmanızı Sağlayacak Bölgesel İncelme Paketleri Esthe Clinic'ten İstediğiniz Görünüşe Kolayca Ulaşmanızı Sağlayacak Bölgesel İncelme Paketleri Esthe Clinic'ten İstediğiniz Görünüşe Kolayca Ulaşmanızı Sağlayacak Bölgesel İncelme Paketleri Esthe Clinic'ten İstediğiniz Görünüşe Kolayca Ulaşmanızı Sağlayacak Bölgesel İncelme Paketleri Esthe Clinic'ten İstediğiniz Görünüşe Kolayca Ulaşmanızı Sağlayacak Bölgesel İncelme Paketleri Esthe Clinic'ten İstediğiniz Görünüşe Kolayca Ulaşmanızı Sağlayacak Bölgesel İncelme Paketleri

Seçenekler

İstediğiniz görünüşe kavuşmak ve bölgesel yağlanmalarla baş etmek Esthe Clinic için çok kolay!

Uygun fiyatlarla sahip olabileceğiniz bölgesel incelme paketleri size muhteşem bir görünüş vadediyor. Siz de çabasız bir şekilde incelmenin hayalini kuruyorsanız rezervasyonunuzu hemen gerçekleştirin!

Güle güle bölgesel yağlanmalar!

20 Seans Bölgesel İncelme Paketi

Uygulamada kullanılan cihazlar magic probe - rosıo - power plate - elektro terapidir.

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 650.00 TL
İNDİRİM %62
KAZANCINIZ 401.00 TL
249.00 TL

Esthe Clinic'in Yorumları

Kesinlikle tavsiye edebileceğim,kaliteli hizmet alabileceğiniz süper bir tesis..
Ben bu tesisten yaklaşık 2 ay önce lazer epilasyon paketi aldım.Personelinin çok ilgili ve güler yüzlü olduğunu fark edince arkadaş çevremden bir çok kişiye tavsiye ettim.Gelenlerin hepsinin memnun olduğunu duydum.bu arada söylemeden duramam cihazları çok etkili ve hijyeniktir.Çalışanlardan özellikle Mukaddes hanıma ilgisinden dolayı çok teşekkür ediyorum.Bu tesisten herkesin hizmet almasını tavsiye ederim.
Mükemmel ötesi
Eğer işini iyi yapan bir yer arıyorsanız kesinlikle hiç düşünmeden gidin. Sürekli gereksiz yere Birşey satmaya çalışan insanlar burada yok. Ve fazlasıyla ilgililer. İşletmecisinin ayrıca güzellik alanında eğitmen olması büyük avantaj Her konuda doğru bilgiyi alabiliyorsunuz. Ve bu bilgileri satış yapmak için değil mesleklerini sevdikleri için yaptıkları çok belli. Lazer ve cilt bakımına gittim. İnanılmaz memnun kaldım. Lazer sonucumda gayet iyi. Benden kurtuluşları yok artık tüm hizmetlerine giderim müdavimi oldum ben buranın
Memnuniyet
Mükemmel insanların verdiği mükemmel hizmetler.. Gözünüz kapalı gidebilirsiniz asla yanıltmayan ve her seferinde müşteri memnuniyetini ön planda tutan insanlar.. kesinlikle güvenilir ellere emanet olacaksınız..
249.00 TL SATIN AL
GERÇEK FİYAT 650.00 TL
İNDİRİM %62
KAZANCINIZ 401.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 32 kişi satın aldı!
Telefon numaraları:
0216 365 50 55 - 0553 045 50 55
Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 08:30 - 17:30 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (51811) vermeyi unutmayınız.
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 30 Eylül 2019
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta ve sms olarak gönderilecektir.
  • Rezervasyon iptal ve değişikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
MEKANLAR