Alsancak Gürel Tower Residence Estrella Güzellik'te Cilt Bakım Uygulamaları

Fırsat Numarası: 53081
Alsancak Gürel Tower Residence Estrella Güzellik'te Cilt Bakım Uygulamaları Alsancak Gürel Tower Residence Estrella Güzellik'te Cilt Bakım Uygulamaları Alsancak Gürel Tower Residence Estrella Güzellik'te Cilt Bakım Uygulamaları Alsancak Gürel Tower Residence Estrella Güzellik'te Cilt Bakım Uygulamaları Alsancak Gürel Tower Residence Estrella Güzellik'te Cilt Bakım Uygulamaları Alsancak Gürel Tower Residence Estrella Güzellik'te Cilt Bakım Uygulamaları

Seçenekler

Kusursuz bir cilt ile göz kamaştırın!

Olumsuz hava koşulları, beslenme, stres gibi faktörler sebebiyle canlılığını yitiren cildinize nefes aldırıcı etki Estrella Güzellik ayrıcalığı ile sizlerle buluşuyor!

Sakın kaçırmayın!

Aqua Peeling

Aqua peeling, cilt temizliğinde en doğal yöntemlerden biridir. Uygulamada su basıncı ve vakum gücünden yararlanılır. Cildi siyah noktalardan, ölü hücrelerden ve her türlü istenmeyen lekeden arındırır. Tıkanık gözenekleri açarak cildi iyileştirir. Daha fazla nem almasını sağlar.

Aqua peeling işlemi üç adımda uygulanır. İlk aşamada üst dokudaki ölü hücreler temizlenir ve gözenekler açılır. İkinci aşamada cildin daha derinleri hedeflenerek bu bölgenin bakteri ve parazitlerden temizlenmesi, son aşamadaysa cildin rahatlaması ve nemlenmesi sağlanır. İşlem sırasında basınçla uygulanan solüsyonlar vakumlanarak ciltten geri çekilmektedir. Solüsyonlar bu sayede uygulandıkları bölgede daha iyi etki vermektedir.

Aqua Peel’in Faydaları Nelerdir?

Gözle görülür kırışıklıklar, pigmentasyonlar, akneler ve daha fazlasının giderilmesini sağlar.
Tıkalı gözeneklerin ve pürüzlü cildin hemen iyileştirilmesini sağlar.
Tek seferde temizleme, peeling, ekstraksiyon, hidrasyon ve antioksidan sağlar.
Çok kısa bir sürede cildin yenilenmesini ve gençleşmesini sağlar.
Cerrahi olmayan, enjektörsüz işlem uygulandığından rahatsızlık vermez.

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 700.00 TL
İNDİRİM %98
KAZANCINIZ 680.1 TL
19.90 TL

Estrella Estetik & Güzellik, Gürel Tower'in Yorumları

 
Çok gösterişli temiz ve elit bir mekandı.Personelleri gayet alakalıydı. Randevu saatimize yetisemeyecek olmamıza ragmen aradığımızda yardımcı olarak aynı güne bakımımızı yaptılar. Arkadasim ve ben çok memnun kaldık.
 
Hiç ummadığım kadar kaliteli bir hizmet aldım... Nevin Hanım, işini titiz; temiz ve büyük bir sorumlulukla yapıyor. Yaptığı işin düzeyi, memnun kalmanın da ötesinde; beni çok etkiledi...
19.90 TL SATIN AL
GERÇEK FİYAT 700.00 TL
İNDİRİM %98
KAZANCINIZ 680.1 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 508 kişi satın aldı!
Telefon numaraları:
0232 484 82 86 - 0232 484 82 87 - 0232 243 95 15 - 0232 484 00 61
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 3 Ekim 2020
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Rezervasyon gereklidir. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta adresinize gönderilecektir.
  • Rezervasyon iptal ve değişiklikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
  • Bir kişi kendisi için yalnızca 1 kupondan faydalanabilir, ancak dilediği kadar satın alıp, hediye edebilir.
  • Haftanın 6 günü (Pazar hariç); 09.00 - 20.00 saatleri arası yararlanabilirsiniz.
  • Kişi aynı ya da benzer kampanyalardan 1 kez satın alabilir/kullanabilir. (Cilt bakım ve vücut bakım hizmetleri aynı ya da benzer kampanya statüsündedir farklı uygulama dahi olsa)

  • Birden fazla aynı ya da benzer işlem satın alınması halinde işletme iade işlemi yapıp kupon kullandırmama hakkına sahiptir.

MEKANLAR