Bu Fırsat Kaçtı :(

Evva Güzellik Salonu'yu takip edin, bundan sonraki fırsatlarından haberdar olun!

Etiler Evva Güzellik Salonu'nda Bayanlara Özel Vücut Peeling Uygulaması

Fırsat Numarası: 24615

Teninizi yumuşacık yapacak ve tüm pürüzlerden arındıracak vücut peelingi uygulaması Etiler Evva Güzellik Salonu'nda sizleri bekliyor...

Bebeksi bir tene kavuşacağınız sağlıklı bir uygulama olan vücut peelingini en uygun fiyat seçeneği ile satın alın ve hemen rezervasyonunuzu gerçekleştirin!

Şimdi güzelleşme zamanı...

Etiler Evva Güzellik Salonu Vücut Peelingi

Cildimiz, en alttan en üst tabakaya kadar, sürekli yenilenerek çoğalan hücrelerden oluşur. Bunlar bir müddet sonra ölü hücrelere dönüşürler. Bu ölü hücreler, oksijen alımını engeller. Sürülen kremler de o engeli geçemez. Kırışıklar daha belirginleşir. Ayrıca mikropların üremesi için alan oluşur. Cilt yaşlandıkça, üst deri tabakası incelir. Buna karşılık ölü hücre tabakası kalınlaşır. Orta derideki liflerin sayısı ve işlevi azalır. Cildin rengi mat ve donuk gözükür. Peeling etkisiyle, cilt yüzeyinde görülen soyulma sürdükçe, alt katmalardaki hücreler

de kolajen ve elastin lifleri üretmeye zorlanır. Peelingin temel işleyiş mantığı, cildin üst yüzeyindeki ölü hücrelerin uzaklaştırılması ve cildin kendini yenilemek üzere hücresel düzeyde kışkırtılıyor olmasıdır.

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 150.00 TL
İNDİRİM %48
KAZANCINIZ 71.00 TL
79.00 TL
79.00 TL
GERÇEK FİYAT 150.00 TL
İNDİRİM %48
KAZANCINIZ 71.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 9 kişi satın aldı!
Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 08:30 - 20:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (24615) vermeyi unutmayınız.
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 30 Nisan 2017
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Rezervasyon gereklidir. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta adresinize gönderilecektir.
  • Rezervasyon iptal ve değişikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Bir kişi kendisi için yalnızca 1 kupondan faydalanabilir, ancak dilediği kadar satın alıp, hediye edebilir.
MEKANLAR