Bu Fırsat Kaçtı :(

Ev Partisi, Doğum Günü, Düğün, Nişan, Turistlere Yönelik Süpriz Eğlence Organizasyonlarınızda Misafirlerinize Keyifli Bir Gün Geçirtmek İstiyorsanız Fasıl Ekibi, Süpriz Dansöz Gösterisi ve Köçek Gösterisi 500 TL'den Başlayan Fiyatlarla!

Fırsat Numarası: 4623

Süpriz Dansöz Gösterisi; Doğum günü sürprizi, ev partisi, kişisel kurumsal eğlenceler için sürpriz dansöz gösterisi. Düğüne dansöz kiralama, Nişanda dansöz, Sünnet düğünü için dansöz kiralama, Doğum gününde dansöz sürprizleri, bekarlığa veda, Ev partileri ve özel eğlenceleriniz için dansöz kiralayarak misafirlerinize güzel ve bir o kadarda değişik bir sürpriz yapmak istiyorsanız, popülerliğini hiç kaybetmeyen dansöz sürprizini tavsiye ediyoruz. Dansözler evde aile ortamına rahatlıkla alabileceğiniz, saygılı, seviyeli, rahatsızlık vermeyen modern dansözlerdir.

 


 

Fasıl Ekibi; Ev partisi, düğüne, nişana, sünnete, yat partisine fasıl ekibi hizmetiDüğün, Nişan, Sünnet, Doğum günü, Ev partileriniz, kurumsal ve kişisel eğlenceleriniz için profesyonel fasıl ekiplerimizi tercih edebilirsiniz. Profesyonel fasıl gurubumuz 3 kişidir. İsteğe göre Bayan solist ilave edilebilir, sayı artırılıp eksiltilebilir.Videolarımızdan örnekler için video galarimize göz atınız lütfen.

 

 


 

Köçek Gösterisi; Düğün, nişan, sünnet, turistlere yönelik organizasyonlarda köçek gösterisi.

Düğün, nişan organizasyon, sünnet düğünü, gelin çıkarma, doğum günü sürpriziturist tekne gezileri, kültür organizasyonları, misafirlere sürpriz eğlence organizasyonları aklınıza gelebilecek daha bir çok organizasyon için köçek ekibimizi tercih edebilirsiniz.

 

 


 

Atraksiyon.org

Yaklaşık 10 yıldır İstanbul ve Türkiye genelinde hizmet veren firmamız, kaliteli, sorunsuz hizmet anlayışı sonucu güçlü referanslarını'da arkasına alarak eğlence sektöründe hatırı sayılır bir yere sahip olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Düğün, nişan, kına gecesi, sünnet, ev partisi, doğum günü sürprizi, bekarlığa veda partisi. Kişisel ve kurumsal eğlenceler için sürpriz dansöz gösterisi, fasıl ekibi, halk oyunları ekibi, dj kiralama, ses sistemi, ekipman kiralama, sürpriz erkek dansöz hizmeti, köçek, parti konseptine uygun bayan erkek dansçılarımız ile hizmetinizdeyiz..
Firma ve şahısların yurt dışından gelen misafirlerine yemekli toplantılarında ve boğazdaki tekne gezilerinde yöresel halk oyunları ekiplerimiz, horon, harmandalı, kafkas, aşuk ile maşuk,halay, şanlı urfa sıra gecesi, fasıl ekipleri, dansöz şov, zenne ve köçeklerimiz ile harika bir akşam geçirmelerini sağlıyoruz.

 

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 1000.00 TL
İNDİRİM %50
KAZANCINIZ 500.00 TL
500.00 TL
500.00 TL
GERÇEK FİYAT 1000.00 TL
İNDİRİM %50
KAZANCINIZ 500.00 TL
 • Kupon Son Kullanım Tarihi: 27 Ağustos 2013
 • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
 • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
 • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
 • Fırsat Seçenekleri:
  1. Süpriz Dansöz Gösterisi 500 TL
  1. Fasıl Ekibi 600 TL
  2. Köçek Gösterisi 2 Kişi Cd İle 600 TL
 • Kişibaşı dilediğiniz kadar fırsat satın alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
MEKANLAR