0 (850) 333 03 23

Dünyaca Ünlü, Ödüllü Yazar Eric - Emmanuel Schmitt’ten Eşsiz Bir Tiyatro Oyunu ''Evlilikte Ufak Tefek Cinayetler'e Bilet

Fırsat Numarası: 1120189
Dünyaca Ünlü, Ödüllü Yazar Eric - Emmanuel Schmitt’ten Eşsiz Bir Tiyatro Oyunu ''Evlilikte Ufak Tefek Cinayetler'e Bilet Dünyaca Ünlü, Ödüllü Yazar Eric - Emmanuel Schmitt’ten Eşsiz Bir Tiyatro Oyunu ''Evlilikte Ufak Tefek Cinayetler'e Bilet Dünyaca Ünlü, Ödüllü Yazar Eric - Emmanuel Schmitt’ten Eşsiz Bir Tiyatro Oyunu ''Evlilikte Ufak Tefek Cinayetler'e Bilet Dünyaca Ünlü, Ödüllü Yazar Eric - Emmanuel Schmitt’ten Eşsiz Bir Tiyatro Oyunu ''Evlilikte Ufak Tefek Cinayetler'e Bilet

Fırsat Seçenekleri

Usta bir yazarın elinden çıkmış harika bir baş yapıt!

İzlerken kendinizi bulacağınız "Evlilikte Ufak Tefek Cinayetler” oyunu şimdi tiyatro sahnelerinde...


İndirimli tiyatro biletlerinizi sakın kaçırmayın!

İyi seyirler dileriz...

Evlilikte Ufak Tefek Cinayetler

Gerçekleri, acı ve kara komediyle yoğurmuş bir oyun olan "Evlilikte Ufak Tefek Cinayetler", hayatı tüm yönleriyle göze alabilme yürekliliğini gösterebilenlere “umut” vaat ediyor.

 

Oyun içinde bir oyun!

 

Gilles, gizemli bir kaza neticesinde “hafıza kaybı” tanısıyla hastaneden on yıllık eşi Lisa ile birlikte evine döner. Lisa, şimdi ona tamamen yabancıdır. Gilles kim? Gerçekte Lisa’nın anlattığı gibi bir adam mı? Lisa kim ve gerçekten onun eşi mi? Evlilik yaşamları neye benziyordu? Bütün bu olup bitenlerden nasıl emin olabilir?

 

Gerçeğe ulaşmak için tüm yolları mübah sayan, tehlikeli çözüm yollarını deneyen bir çiftin heyecanlı gerilimi! Sağlam kurgusu, derinlemesine işleniş biçimiyle, şaşırtan ve aynı zamanda gülümseten bir oyun.

Yazar: Eric - Emmanual SCHMITT

Oyuncular: Gökçe Burcu ZÜMRÜT, Sezgin IRMAK

Yöneten: Adil Varolgüneş

Yapım: 46 Oyuncuları - Runrux

Sahne Tasarım: Hande Mine SAVUMLU

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 75.00 TL
İNDİRİM %50
KAZANCINIZ 37.00 TL
38.00 TL

Caddebostan Kültür Merkezi'nin Yorumları

şahane
yani olacaksa okadar olur bence hepsi birbirin den güzelikle kaplılar mutluluk içinde kala bileceğimiz yerler işte bu yerler
38.00 TL SATIN AL
GERÇEK FİYAT 75.00 TL
İNDİRİM %50
KAZANCINIZ 37.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 346 kişi satın aldı!
Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 08:30 - 20:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (1120189) vermeyi unutmayınız.
  • Rezervasyon gerekli değildir. Biletlerinizi fırsat kodlarınızı ileterek etkinlik saatinden 1 saat önce gişeden alabilirsiniz.
  • Oturma planı otomatik olarak belirlenmektedir.
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Satın alım sonrası iptal, iade ve değişiklik yapılamaz.
  • Faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
MEKANLAR