GKM Elektronik Hizmetler'i takip edin, bundan sonraki fırsatlarından haberdar olun!

Yıllardır En Çok Tercih Edilen Bitkisel Form Kapsülü New FX15 Olarak Yenilendi. Fazla Kilolarınızdan Kurtulmanız İçin Orijinal New FX15 Kapsül 69 TL Yerine Sadece 44.90 TL!

Fırsat Numarası: 6964

Ürün Bilgileri

FX15 Bitkisel Gıda Takviyesi / 60 Bitkisel Kapsül


İçindekiler
C vitamini 60 mg

Kalsiyum 80 mg
Magnezyum 40 mg
Çinko 4 mg

Özel karışım 310 mg
Elma sirkesi 
Yeşil çay (yaprak) 
Greyfurt toz ektre 
Kabarcıklı alg (fucus) 

Diğer maddeler: Mikrokristalin selüloz, Silika, Magnezyum stearat 

 

Çinko: Çinko bağışıklık sisteminin anahtarıdır. Kilo kaybettirirken vücuttaki çinko eksikliklerini de giderir. Özellikle yaz aylarında aşırı terleme sebebiyle vücut daha çok çinko kaybeder.


C Vitamini: C vitamini bir antioksidandır. Hücrelerin yenilenmesinde büyük rol oynar. C vitamini güçlü bir virüs kalkanıdır. Hastalık ve kilo verme dönemlerinde kesinlikle C vitamini kullanılmalıdır. Bu yüzden FX15 sağlığınız için C vitamini içeriyor.

Yeşil Çay Ekstresi: Yeşil çayın uzun zamandır bilinen bir bitkisel gıda takviyesi etkisi vardır. FX15'in içinde yeterli oranda bulunan yeşil çay kilo vermeyi kolaylaştırır, sindirim sistemini çalıştırır, yağ oksidasyonunu arttırır ve metabolizmayı canlandırır. Kilo kaybının yol açtığı derinin sarkmasını önler ve cildi sıkılaştırır.

Mikrokristalin selüloz: FX15'in içeriğinde yüksek oranda bulunan diğer maddesi budur. Hazır gıdada kullanılan bu madde sağlığa zarar vermeyen bir bileşendir. Bu ezilmiş odunlardan elde edilen kaliteli bir selüloz cinsidir. Bu zararsız bileşen bağırsakların çalışmasını sağlayarak, kilo kaybetmeye yardımcı oluyor.

Tıbbi Bilgiler

New FX15 metabolizmayı hızlandırıcı içeriği sayesinde yağ yakımına kolaylık sağlar. Bitkisel kökenli içeriği sayesinde tokluk hissi vererek kilo alınmasına engel olur. 

Uyarılar / Önlemler
Bütün takviyelerde olduğu gibi 18 yaşın altındaki kişiler, hamile, emzirmekte olanlar ve daimi ilaç kullananlar; ürünü kullanmadan önce doktorunuza başvurunuz. Beklenmeyen bir etki gördüğünüzde ürünü kullanmayı derhal kesiniz ve doktorunuza başvurunuz.

 

Yan Etkileri

Tamamen bitkisel içerikli bir ürün olduğundan bilinen bir yan etkisi bulunmamaktadır. Buna rağmen beklenmedik bir etki gösterdiğinde ürün kullanımı bırakılmalı ve doktora danışılmalıdır.

Kullanım Şekli
Yetişkinler içindir. Kahvaltı ve öğle yemeğinden önce 1 ya da 2 kapsül alınır.

60 günlük kullanım önerilir.

Kronik rahatsızlığı olanlar ve sürekli ilaç kullananlar doktoruna danışarak kullanmalıdır.

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 60.00 TL
İNDİRİM %26
KAZANCINIZ 15.1 TL
44.90 TL
44.90 TL
GERÇEK FİYAT 60.00 TL
İNDİRİM %26
KAZANCINIZ 15.1 TL
  • Ödemenizi yaptıktan sonra vereceğiniz adrese kargolanacaktır.
  • 15 Temmuz Çarşamba gününe kadar kargoya verilir.
  • Ücretsiz Kargo
  • Kargo ücreti alıcıya aittir.
  • Kargo ücreti 4 - 5 TL'dir.
  • Siparişleriniz 7 gün içinde kargoya verilecektir. Ürünün teslimatı kargoya verildikten sonra kargo şirketinin hızına ve teslimat adresine göre 2 - 5 gün arasında sürmektedir.
  • Bu fırsattan dilediğiniz kadar satın alabilirsiniz.
MEKANLAR