0 (850) 333 03 23

Figen Güzellik'ten İstenmeyen Tüy Uygulaması Paketleri

Fırsat Numarası: 38208
Figen Güzellik'ten İstenmeyen Tüy Uygulaması Paketleri Figen Güzellik'ten İstenmeyen Tüy Uygulaması Paketleri Figen Güzellik'ten İstenmeyen Tüy Uygulaması Paketleri Figen Güzellik'ten İstenmeyen Tüy Uygulaması Paketleri Figen Güzellik'ten İstenmeyen Tüy Uygulaması Paketleri Figen Güzellik'ten İstenmeyen Tüy Uygulaması Paketleri

Seçenekler

Figen Güzellik, son sistem uygulamalı lazer ile istenmeyen tüylerden kurtulmanıza yardımcı oluyor...

Vücudunuzu uygun fiyatlı kampanya dahilinde kusursuz pürüzsüzlüğe kavuşturmaya hazır mısınız?

Siz de Figen Güzellik'in istenmeyen tüy uygulamasından yararlanmak ve dilediğinizi dilediğiniz zaman giymek için vakit kaybetmeden rezervasyonunuzu gerçekleştirin!

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 90.00 TL
İNDİRİM %57
KAZANCINIZ 51.00 TL
39.00 TL

Figen Güzellik'in Yorumları

Yasemin
Fiyatlar uygun, verilen hizmete göre az bile. İlgi ve alaka muhteşem. Figen hanım bi harika. El üstünde tutuluyorsunuz burda. Kendinizin farkına varıyorsunuz. İyi ki tanımışım burayı. He ayrıca cihazların kalitesi acaip bi sistem bence başka yerlerle karıştırılmamalı. Herşey için teşekkürler Figen hanım.
 
BURCU
Uygun fiyatlardan dolayı şüpheyle aldığım incelme paketinden çok memnun kaldım. Verilen hizmet, cihazların kalitesi, çalışanların güler yüzü, emek, işlemlerin özenle yapılması beni çok mutlu etti, beklentimin üzerinde oldu. Dünyalar tatlısı Aleyna hanıma çalışkanlığından, ilgisinden ve işini severek özenle yapmasından dolayı teşekkür ederim.
 
Kaçırılmaması gereken kampanya
Öncelikle tereddütle gittiğim fakat Figen hnm'ın güler yüzlülüğü,Aleyna hnm'ın ise hem güler yüzlülüğü hemde işini özenle yapması içimi çok rahatlattı. İşe yaradığını kesinlikle söyleyebilirim,Ardından 1 paket daha aldım.Herkese tavsiye ederim
 
Memnuniyet
Ulaşım konusunda kolaylıkla bulabileceğiniz bir mekan güler yüz samimi bir ortam son teknoloji cihazlar arkadaşımla birlikte gittik ve ilk seanstan bile memnun kaldık uzman estetikten Aleyna Hanımdan hem iş performansı hem güler yüzümden çok memnun kaldık zamanın nasıl geçtiğini anlamıyoruz.Herşey için teşekkür ederiz :)
mükemmel
mükemmel bir mekan hizmetleri cok kaliteli acıkcası sasırdım cihazları cok kaliteli ve bu fiyatlara verılmesi dukkan sayıbınede sordum dediği cevapta cok güzeldi amacım para kazanmak degıl tanınmak dedi. ewet sahsi fikrim gülerlü calısanları işini iyi bilen vede güzel yapan bir mekan
39.00 TL SATIN AL
GERÇEK FİYAT 90.00 TL
İNDİRİM %57
KAZANCINIZ 51.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 121 kişi satın aldı!
Telefon numaraları:
0212 852 27 41
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 14 Mayıs 2019
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta ve sms olarak gönderilecektir.
  • Rezervasyon iptal ve değişikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Bir kişi kendisi için yalnızca 1 kupondan faydalanabilir ancak dilediği kadar satın alıp, hediye edebilir.
MEKANLAR