0 (850) 333 03 23

Filiz Güzellik Salonu'ndan Keratinli Kirpik Lifting ve Kaş Vitamin Uygulaması

Fırsat Numarası: 51555
Filiz Güzellik Salonu'ndan Keratinli Kirpik Lifting ve Kaş Vitamin Uygulaması Filiz Güzellik Salonu'ndan Keratinli Kirpik Lifting ve Kaş Vitamin Uygulaması Filiz Güzellik Salonu'ndan Keratinli Kirpik Lifting ve Kaş Vitamin Uygulaması Filiz Güzellik Salonu'ndan Keratinli Kirpik Lifting ve Kaş Vitamin Uygulaması Filiz Güzellik Salonu'ndan Keratinli Kirpik Lifting ve Kaş Vitamin Uygulaması Filiz Güzellik Salonu'ndan Keratinli Kirpik Lifting ve Kaş Vitamin Uygulaması

Seçenekler

Etkileyici bakışlara ve bakımlı kaşlara sahip olmak ister misiniz?

Filiz Güzellik Salonu sizler için şahane bakım paketleri hazırladı! Uygun fiyatlardan faydalanmak için rezervasyonunuzu hemen yaptırın.

Sakın kaçırmayın!

Keratinli Kirpik Lifting

Kirpik Lifting kirpiğe uygulanan vitaminli pigment ve keratin yüklemesi ile kirpik dolgunlaştırma ve kaldırma işlemidir. Uygulama olarak kirpik permasına benzer ama ondan daha etkili ve kalıcı bir işlemdir. Kirpikleriniz zayıf ve dökülüyorsa bu uygulama kirpiklerinize bakım yaptığı için, artık eskisi kadar dökülmeyecek daha yoğun, daha gür ve rimelli bir görüntü sağlayacaktır.
Uygulama 60 Dadika sürmektedir, göze herangibi bir yan etkisi yoktur. 4 / 8 hafta kalıcılığı devam etmektedir 2. ve 4. uygulama le kirpikleriniz kalıcı olarak daha uzun daha gür ve daha dolgun gözükecektir...

Kaş Vitamini

Kaşlarınıza kalıcı bir işlem yaptırmadan kaş vitaminini deneyin  zamanla dökülen kaşlarınızı vitaminle geri kazandırıyoruz .

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 250.00 TL
İNDİRİM %41
KAZANCINIZ 101.00 TL
149.00 TL
149.00 TL SATIN AL
GERÇEK FİYAT 250.00 TL
İNDİRİM %41
KAZANCINIZ 101.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 21 kişi satın aldı!
Telefon numaraları:
0545 357 59 87
Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 08:30 - 20:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (51555) vermeyi unutmayınız.
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 14 Eylül 2019
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta ve sms olarak gönderilecektir.
  • Rezervasyon iptal ve değişikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Bir kişi kendisi için yalnızca 1 kupondan faydalanabilir ancak dilediği kadar satın alıp, hediye edebilir.
MEKANLAR