0 (850) 333 03 23

Başrollerini Cansel Elçin, Deniz Uğur, Kerem Alışık ve Yılmaz Gruda'nın Paylaştığı 'Frankenstein' Adlı Tiyatro Oyununa Bilet

Fırsat Numarası: 1095409
Başrollerini Cansel Elçin, Deniz Uğur, Kerem Alışık ve Yılmaz Gruda'nın Paylaştığı 'Frankenstein' Adlı Tiyatro Oyununa Bilet Başrollerini Cansel Elçin, Deniz Uğur, Kerem Alışık ve Yılmaz Gruda'nın Paylaştığı 'Frankenstein' Adlı Tiyatro Oyununa Bilet Başrollerini Cansel Elçin, Deniz Uğur, Kerem Alışık ve Yılmaz Gruda'nın Paylaştığı 'Frankenstein' Adlı Tiyatro Oyununa Bilet Başrollerini Cansel Elçin, Deniz Uğur, Kerem Alışık ve Yılmaz Gruda'nın Paylaştığı 'Frankenstein' Adlı Tiyatro Oyununa Bilet Başrollerini Cansel Elçin, Deniz Uğur, Kerem Alışık ve Yılmaz Gruda'nın Paylaştığı 'Frankenstein' Adlı Tiyatro Oyununa Bilet Başrollerini Cansel Elçin, Deniz Uğur, Kerem Alışık ve Yılmaz Gruda'nın Paylaştığı 'Frankenstein' Adlı Tiyatro Oyununa Bilet

Fırsat Seçenekleri

Frankenstein yıllardır kült hale gelmiş kitaptan sinemaya, dizilere ve sonunda tiyatroya uyarlanmış nadide eserlerden biri.

Sadri Alışık Kültür Merkezi'nin usta oyuncuları ile sahneye konulan Frankenstein tiyatro oyunu için uygun fiyatlı biletler karşınızda!

Keyifli seyirler dileriz...

Frankenstein

Londra National Theatre'da 5 sezondur kapalı gişe olarak sahnelenen oyunda, farklı oldukları farklı göründükleri için toplum dışına itilen, kendi mücadelelerini vermek zorunda kalan insanların acıklı öyküsü anlatılıyor. ‘’Arada sevgi olunca daima anlaşma çaresi bulunur mu? ’’ sorusuna cevap aranıyor.

Başrollerini Cansel Elçin, Deniz Uğur ve Kerem Alışık'ın paylaştığı, Yılmaz Gruda ve Engin Gürman gibi usta oyuncularında rol aldığı Frankenstein Her Cumartesi Zorlu PSM Drama Sahnesi'nde sanatseverlerle buluşuyor.


Uyarlayan: Nick Dear 
Çeviren: Selen Korad Birkiye 
Eser: Mary Shelley 
Yöneten: Şakir Gürzumar 


Oyuncular:

Cansel Elçin
Deniz Uğur
Yılmaz Gruda
Kerem Alışık
Engin Gürmen
Ömür Kayakırılmaz 
Batuhan Pamukçu
Merve Erdoğan
Şahin Adıgüzel
Ceyda
Elkaya
Nalan Deliormanlı
Burcu Görek
Ozan Akif Serman
Ali Keçeli
Gürkan Ezer

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 78.50 TL
İNDİRİM %49
KAZANCINIZ 38.5 TL
40.00 TL

Zorlu Center PSM'in Yorumları

İstanbul için kesinlikle olağanüstü bir yer.Zorlu Center içinde yer alan en büyük salonu Turkcell sahnesi olan bu mekan her türlü aktivasyon için harika bir yer.Broadway müzikalleri,konserler için harika bir yer.Fiyatları da uygun olsa kesinlikle harika bir yer olurdu.

Caddebostan Kültür Merkezi'nin Yorumları

şahane
yani olacaksa okadar olur bence hepsi birbirin den güzelikle kaplılar mutluluk içinde kala bileceğimiz yerler işte bu yerler
40.00 TL SATIN AL
GERÇEK FİYAT 78.50 TL
İNDİRİM %49
KAZANCINIZ 38.5 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 4088 kişi satın aldı!
Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 08:30 - 23:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (1095409) vermeyi unutmayınız.
  • Biletinizi fırsat kodunuzu ileterek gişeden alabilirsiniz.
  • Oturma planı yan yana oturma garantisi ile otomatik olarak belirlenmektedir ve yer seçimi yapılamamaktadır.
  • Oturma planında normal ve indirimli fiyat ile satın alım yapan müşteriler arasında ayrım yapılmamaktadır.
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Satın alım sonrası iptal, iade ve değişiklik yapılamaz.
  • Faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
  • İade kabul edilmemektedir.
  • Yer seçimi yapılmamaktadır.
MEKANLAR

Fırsatlardan Haberdar Ol

Kaydet