Bu Fırsat Kaçtı :(

Leggo Tur'dan Gala Yemeği ve Eğlencesi Dahil, 1 Gece 2 Gün Konaklamalı Bursa & Uludağ Kayak ve Cumalıkızık Kültür Turu Kişi Başı 400 TL Yerine 259.90 TL!

Fırsat Numarası: 14440

1. Gün / İstanbul - Bursa - Uludağ (31 Aralık)

05:30 İncirli Ömür Plaza Önü, 06:00 Beşiktaş Yıldız Camii Önü, 06:30 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü, 06:45 Kartal Köprüsü Otobüs Durağı Önü, 07:00 Çayırova Mc Donald's Önü hareket. Siz misafirlerimizin katılımıyla turumuza başlıyoruz.
Eskihisar - Topçular üzerinden kısa bir feribot yolculuğu ile Yalova ve Bursa'ya panoramik bakışın ardından Uludağ Kayak ve Eğlence merkezine varıyoruz. Misafirlerimize özel indirimlerle skipass ve kayak kıyafetleri gibi ihtiyaçlarımızı gidereceğimiz kayak evinde ekipmanlarımızı aldıktan sonra beyaz belde Uludağ'da serbest zaman veriyoruz. İsteyen misafirlerimiz dağ havası alırken, kalan misafirlerimiz ile kayak keyfine başlıyoruz. Gün boyu sürecek kayak keyfimizin ardından saat 16:00 / 17:00'de Uludağ'a veda edip Bursa'da yer alan otelimize varıyoruz. Akşam gala yemeği ve eğlencesine katılma imkanı. Limitsiz yerli alkollü ve alkolsüz içecekler dahil.

2. Gün / Bursa - Cumalıkızık - İstanbul (01 Ocak)

Sabah kahvaltı sonrası saat 11:30'da otelimizden hareket ve Cumalıkızık Turu; Osmanlı erken döneminin kırsal sivil mimari özelliklerinin günümüze kadar ulaşmış olan, Cumalıkızık'a hareket ediyoruz. Sık sık tarihsel filmlere de mekân olan Cumalızık gezimde; Moloz taş, ağaç ve kerpiçten yapılan Cumalıkızık evlerinin, daracık sokakları arasında rehberimiz eşliğinde yapacağımız, gezi esnasında, günümüzde konuk evi olan, eski Çoban Evini, köyün geçmişe ait eşyalarının sergilendiği Cumalıkızık Etnografya Müzesi'ni geziyoruz. Dileyen misafirlerimizin köy meydanında köylü hanımlardan yöresel ürünler satın alabilmeleri amacı ile serbest bir zaman veriyoruz. Alışveriş sonrası İstanbul'a doğru yolculuğumuza başlıyoruz. Güzergah üzerinde Bursa'nın meşhur İskender kebabından tatmak için akşam yemeği molası veriyoruz.Akşam saatlerinde İstanbul'a varış, gezimizin sonu ve misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması.

Tur Ücretine Dahil Olan Hizmetler:

Otobüs ile ulaşım ve otobüs içi ikramlar
Belirtilen otellerde iki kişilik odalarda 1 gece yarım pansiyon konaklama (sabah ve akşam yemeği)
Konaklama Bursa Baia Otel'de yapılacaktır.

Tur Ücretine Dahil Olmayan Hizmetler:

Müze ve ören yeri giriş ücretleri
Öğlen yemekleri, otelde extra harcamalar,ilk gün kahvaltı
Extra ve Program dışı geziler, gezi süresince kişisel harcamalar,Kayak ekipmanları ve Ski Pass ücretleri
Uludağ Milli Park girişleri, rehberlik ve acente hizmet bedeli , ara transfer ücretleri için otobüste kişi başı 75 TL toplanacaktır. Bu ücret yetişkinler ve 7-12 yaş çocuk grubu için zorunlu olup acente rehberi tarafından otobüste toplanacaktır.

Not: Yılbaşı Gala Yemeği ve eğlencesi Limitsiz alkollü ve alkolsüz içecekler ve Canlı Müzik, Dj, Dans Showlar dahildir

Tek Kişi ve Çocuk Ücretleri;

Belirtilen ücretler iki kişilik odalar da kişi başı konaklamayı kapsar. Tek kişi konaklayacak misafirlerimiz acenteye 60 TL fark ödemelidir.
0-6 yaş çocuk otobüste koltuk almadığı takdirde ücretsizdir.Koltuk talep edildiği takdirde 100 TL dir.07-12 yaş çocuk ücreti iki büyük yanında konaklanması halinde 189 TL + zorunlu ücretler olarak acenteye ödenir.Bir büyük + 1 çocuk konaklamaları için iki kişilik ücret ödenmelidir.

Rezervasyon Detayları:

Yaptırmış olduğunuz rezervasyon sonucunda kişisel mail adresinize tur kayıt formunuz gönderilecektir. Tur kayıt formu tarafınıza ulaştıktan sonra çıktısını alarak 0212 234 32 04 no'lu faks numarasına imzalanarak gönderilmek zorundadır. Tarafımıza imzalı olarak ulaşmayan sözleşme sahibi turumuza katılım sağlayamaz.
Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt formunun çıktısını tur esnasında yanınızda bulundurmanız zorunludur.
Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Leggo Tur sorumlu tutulamaz.
Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

Rezervasyon iptali, değişiklik ve tur programının uygulanması

Misafirler, iptal ve değişiklik taleplerini yurt içi turlarda hareket tarihinden -7- gün öncesinden Yurt dışı turlar da ise 10 gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.
Bayram ve Resmi tatil dönemi turlarında ise bu süre Yurt içi ve Yurt dışı turlar da 14 gündür. 
Uçaklı Turlarda ise rezervasyon sonrası iptal ve değişiklik talepleri kabul edilmeyip fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.
Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.
Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.Konaklamalı turlar da hareket tarihinden önce 2 gün, günübirlik turlar da ise 1 gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.
Acente ve acente rehberi gerek duyulan hallerde ve katılımcı sayısında oluşabilecek değişiklikler sebebi ile tur programının akışını daha verimli hale getirebilmek amacı ile gezilecek yerlerin güzergahında, konaklama yapılacak otellerde ve kullanılacak araç tiplerinde (Otobüs, minibüs, midibüs) ve geçilmesi planlanan sınır kapılarında değişikliğe gidebilir.
Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.

Tur Tarihleri

Tur tarihleri için tıklayın.

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 400.00 TL
İNDİRİM %36
KAZANCINIZ 140.1 TL
259.90 TL
259.90 TL
GERÇEK FİYAT 400.00 TL
İNDİRİM %36
KAZANCINIZ 140.1 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 10488 kişi satın aldı!

Bu fırsatı satın almadan önce müsaitlik sormanız gerekmektedir.

Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 08:30 - 20:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (14440) vermeyi unutmayınız.
  • Rezervasyon iptal ve değişikliklerinin en az 15 gün öncesine kadar bildirilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde kupon kodarı kullanılmış sayılacaktır.
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 31 Aralık 2014
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Fırsatı satın almadan önce müsaitlik sormanız gerekmektedir.
  • Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta ve sms olarak gönderilecektir.
  • Kupon kodunuz satın aldıktan sonra iptal edilemez.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
  • Tur öncesi ve tur içinde hava muhalefeti, yol durumu, sefer iptali, tur doluluk oranı, bölge ve tesis doluluğu ve mücbir sebepler nedeniyle yapılamayan ya da değişiklik yapılan turlarda acentanın sorumluluğu yoktur. Yeterli doluluk sağlanmadığı taktirde, acente 3 gün öncesinden haber vermek kaydı ile turu bir sonraki doluluk olan tarihe aktarabilir.
MEKANLAR