Bu Fırsat Kaçtı :(

Gebze Atlı Spor Kulübü’nde Eğitmenler Gözetiminde Atla Safari ve At Biniciliği Eğitimi Seçenekleri

Fırsat Numarası: 30193

Doğaya ve atçılığa gönül verenlerin buluşma noktası olan Gebze Atlı Spor Kulübü, yakala.co üyelerini özel indirimlerle binicilik eğitimlerine davet ediyor…

Ülkemizde daha çok İngiliz aristokratlarının sporu olarak lanse edilen binicilik, Türk milletinin geleneklerinde ve genetiğinde önemli bir yere sahip olan, tamamen doğal ve doğasal bir etkinliktir.


Gebze Atlı Spor Kulübü, ulaşılması zor ve çok masraflı olarak düşünülen binicilik sporu ile ilgili tüm önyargılarınızı bir kenara bıraktırmayı ve ata sporumuzu yaygınlaştırmayı hedefliyor.


Tecrübeli hocalar eşliğinde atlı sporları yaparken, zengin menülerimizden tadıp içeceğinizi yudumlayabilirsiniz.

Gebze Atlı Spor Kulübü 

14 dönüm arazi üzerinde kurulu olan Gebze Atlı Spor Kulübü, profesyoneller ve amatörler için mükemmel bir tesise sahiptir. Tesiste, tay eğitim merkezi, engel atlama, atlı dayanıklılık (Endurance) konkur, dresaj, öğrenci binişi ve antrenman için uygun ölçülere sahip olan kapalı (30x60) ve açık manejin (30x50) yanı sıra 8’li wallker, solaryum, su havuzu, padok ve at barınması için ideal ölçülerde box’lar yer almaktadır.

Gebze Atlı Spor Kulübü; Atlıbey Ocakbaşı Restaurant 160 m², çok amaçlı salon 500 m² (konferans, seminer, toplantı, kokteyl, düğün, restoran, değişken aktivite organizasyon mekânı), banyo, soyunma odası, ibadethane, Tay Teras Restaurant (750 m²), çocuk parkı, 200 araçlık otopark (2000 m²), Kır Restaurant (1500 m²), Pony Kafeterya (70 m²), Kara Fırın ve dinlenme mekânlarından oluşan sosyal tesisleri ile her türlü istek ve ihtiyaca cevap vermektedir.

 

İlgili Aramalar

24.90 TL
24.90 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 756 kişi satın aldı!
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 20 Ekim 2019
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta ve sms olarak gönderilecektir.
  • Kupon kodunuz satın aldıktan sonra iptal edilemez.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
  • 1 Kişi yalnızca 1 defa yararlanabilir.
MEKANLAR