1 Gece Abant Palace Hotel veya Büyük Abant Otel Yarım Pansiyon Konaklamalı, Evinizden Vip Araç ile Gidiş Dönüş Ulaşım Dahil 2 Günlük Abant Tatili Paketi

Fırsat Numarası: 388394
1 Gece Abant Palace Hotel veya Büyük Abant Otel Yarım Pansiyon Konaklamalı, Evinizden Vip Araç ile Gidiş Dönüş Ulaşım Dahil 2 Günlük Abant Tatili Paketi 1 Gece Abant Palace Hotel veya Büyük Abant Otel Yarım Pansiyon Konaklamalı, Evinizden Vip Araç ile Gidiş Dönüş Ulaşım Dahil 2 Günlük Abant Tatili Paketi 1 Gece Abant Palace Hotel veya Büyük Abant Otel Yarım Pansiyon Konaklamalı, Evinizden Vip Araç ile Gidiş Dönüş Ulaşım Dahil 2 Günlük Abant Tatili Paketi 1 Gece Abant Palace Hotel veya Büyük Abant Otel Yarım Pansiyon Konaklamalı, Evinizden Vip Araç ile Gidiş Dönüş Ulaşım Dahil 2 Günlük Abant Tatili Paketi 1 Gece Abant Palace Hotel veya Büyük Abant Otel Yarım Pansiyon Konaklamalı, Evinizden Vip Araç ile Gidiş Dönüş Ulaşım Dahil 2 Günlük Abant Tatili Paketi 1 Gece Abant Palace Hotel veya Büyük Abant Otel Yarım Pansiyon Konaklamalı, Evinizden Vip Araç ile Gidiş Dönüş Ulaşım Dahil 2 Günlük Abant Tatili Paketi

Seçenekler

Şehirden çok uzaklaşmadan, doğa ile içiçe huzur dolu bir tatil geçirmek için hazırlanın!

Abant gezisi ile deşarj olacağınız muhteşem bir tur programı uygun fiyat seçenekleri ile de gönlünüzü fethediyor.

Tüm stresinizi atacağınız, doğanın dinginliğini içinizde bulacağınız bu gezi için indirimli fiyatlarla rezervasyonunuzu hemen yapın!

 

İyi yolculuklar dileriz...

Tur Özeti

 • 1. Gün: Sabah 10:00 da özel aracımız ile evinizden alınış. Ortalama 4 saatlik yolculuk sonrası Abant Gölü’ne varış. Otele yerleşme sonrası dilediğinizce Abant Gölü Milli Parkı’nın keyfini çıkarabilirsiniz, yada otelin sunduğu ücretsiz aktivitelerinden faydalanabilirsiniz. Abant Gölü, Bolu'nun 35 kilometre güney batısında bulunan, yaklaşık 1350 metre yükseklikte bulunan ve alanı 125 hektarı bulan bir heyelan set gölüdür. Suları tatlı olan gölün, en derin yeri 18 m'dir. Akşam yemeği otelimizde ücrete dahil olarak alınmaktadır.
 • 2. Gün: Sabah otelde alacağımız kahvaltı sonrası dileyen misafirlerimiz çıkış saatine kadar serbest zaman yada otel aktiveleri ile zamanlarını değerlendirebilirler. Mudurnu ziyaretimiz sonrasında İstanbul’a dönüş.
GERÇEK FİYAT 1500.00 TL
İNDİRİM %34
KAZANCINIZ 503.00 TL
997.00 TL
997.00 TL SATIN AL
GERÇEK FİYAT 1500.00 TL
İNDİRİM %34
KAZANCINIZ 503.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 1840 kişi satın aldı!

Bu fırsatı satın almadan önce müsaitlik sormanız gerekmektedir.

Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 12:00 - 18:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (388394) vermeyi unutmayınız.
 • Kupon Son Kullanım Tarihi: 31 Mart 2021
 • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
 • Fırsatı satın almadan önce müsaitlik sormanız gerekmektedir.
 • Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta ve sms olarak gönderilecektir.
 • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
 • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
 • Transferlerimizde vito ve transporter marka araçlar kullanılmaktadır.
 • 1 Gece Abant Palace Hotel veya Büyük Abant Otel Yarım Pansiyon (Akşam yemeği ve Kahvaltı) konaklama, evinizden özel araç ile gidiş dönüş ulaşım, milli park giriş ücretleri fiyata dahil olup bunların dışındaki hizmetler ekstradır.
 • Haftanın her günü geçerlidir.
 • Belirtilen fiyatlar iki kişilik odada kişi başı fiyat olup tek kişilik konaklamalarda fiyat farkı bulunmaktadır.
 • Otel seçimi talebinize istinaden müsaitlik durumuna göre yapılmaktadır. Konaklama oda kategorisi standart Orman manzaralı oda tipidir. Göl manzaralı oda fiyat kişi başı 50 TL'dir.
 • Rezervasyon iptal taleplerinin en az 3 gün önceden bildirilmesi gerekmektedir, aksi halde hizmet kullanılmış sayılmaktadır.