Bu Fırsat Kaçtı :(

Gis Eğitim Danışmanlık’tan Konaklama Dahil 3 Gün Ukrayna’da GERÇEK UÇAK KULLANIMI dahil Havacılığa Başlangıç Eğitimini 650 $’dan 400 $’a Düşüren İndirim

Fırsat Numarası: 36829

Kendini engin göklerde süzülürken bulmak isteyenler Gis Eğitim Danışmanlık'ta aradıklarını buluyor!

 

Ukrayna'da konaklama ve uçak kullanımı dahil Havacılığa Başlangıç Eğitimi ile hayallerinizi süsleyen gökyüzü ile buluşacak ve unutulmaz anlar geçireceksiniz.

 

3 gün boyunca Ukrayna'nın güzelliklerini ve uçuş eğitiminizi uygun fiyata erişmenizi sağlayacak bu indirim kuponunu alın ve hemen rezervasyonunuzu yapın! 

Kharkiv

Yemyeşil doğası ve Avrupa’nın en büyük parklarına sahip tarih şehri Kharkiv’e sizide davet ediyoruz. Dünya’da bir ilk olan Havacılık Eğitimi ile hem yeni bir ülke yeni bir şehir görün, hemde gerçek bir efsane olan YAK-18T uçağında uçma imkanını yakalayın! Tarih müzeleri, Şehir Gezileri, 4 Yıldızlı Otelde Konaklama gibi daha birçok fırsatı kaçırmayın! Kharkiv nüfus olarak Ukrayna’da ikinci büyük şehirdir. Nüfusu 2 milyondan fazladır.  Ukrayna’nın bilim merkezi olarak tanınmaktadır. Avrupa Konseyi tarafindan verilen bütün ödüllerin sahibi olan Ukrayna’nın tek şehirdir. Kiev’den önce ülkenin ilk başkentiydi.

 

Kharkiv şehri oldukça gelişmiş altyapına sahiptir. Metro ile şehrin istediğiniz yerine kısa bir sürede ulaşım sağlanabilmektedir. Şehirde birçok alışveriş ve eğlence merkezlerinin yanı sıra restoranlar, kafeteryalar, sinemalar, barlar ve gece kulüplerinde mevcuttur. Kharkiv şehrinde uluslararası havalimanı bulunmakta, İstanbul’a haftanın her günü günde 3 sefer uçuş düzenlenmektedir.

Kharkiv Havacılık Eğitimi Fırsat Detayları

 • 4 Yıldızlı Otelde 2 gece 3 gün konaklama + Kahvaltı
 • Havalimanında Karşılanma
 • Havalimanı-Otel-Havalimanı Transferi
 • 4 saatlik Kharkiv Şehir Turu
 • Kharkiv Tarih Müzesi Gezisi
 • Havacılık Müzesi Gezisi
 • Karatich Havalimanına Ulaşım
 • 20 DK Ünlü YAT-18T Uçağı ile Uçuş
 • Şehir Gezisi Ardından Serbest Zaman
 • Feldman Park Gezisi

YAK-18T Uçuş Detayları

Uçuş yerden yaklaşık 300 m ile 900 m arasında, saate 300 km/s hızla gerçekleşecektir. Tur kapsamında göller, şehir merkezi, ormanlar üzerinde uçuşumuzu yapıp, üstün pilotaj becerisi gerektiren manevralar sonrasında havalimanına dönüş yapılacaktır.

KHARKIV TARİH MÜZESİ

2.Dünya savaşında kullanılan askeri ekipmanlar ve askeri taşıtların sergilendiği aynı zamanda buzul çağına kadar uzanan geniş çaplı düzenli bir müzedir. Kharkiv şehrinin merkezinde yer almaktadır.

KHARKIV HAVACILIK MÜZESİ

Uçak ve helikopterlerin sergilendiği açık arazi üzerinde bulunan müze yıllık ortalama 20.000 ziyaretçi almaktadır. Müzede sergilenen başlıca uçaklar: An-2, MiG-21, MiG-23, MiG-25, MiG-27, Su-17, Su-27. Ayrıca hava kuvvetlerinin servisinden çıkartılan uçaklar burada sergilenmektedir.

Tur Kapsamı

Tur içerisinde yukarıdaki tüm maddeleri kapsamaktadır. Katılım gösterecek kişilerden herhangi bir ücret ekstra olarak talep edilmeyecektir. Tur kapsamında sabah kahvaltıları ve 1 öğle yemeği dahildir. Uçuşlar hava şartlarının uçuşa elverişli olmaması durumunda iptal edilecek ya da bir sonraki güne devredilecektir.

Vize Durumu

Ukrayna'ya yapılacak seyahatlerde vize ve pasaport ihtiyacı duyulmamaktadır. Yeni Kimlik Kartı çıkartılması durumunda pasaport olmadan seyahat etmek mümkün olmaktadır. Tur kapsamına katılacak TC vatandaşlarının, Yeni Kimlik Kartının veya Pasaportunun olması şartı aranacaktır. Yabancı uyruklu katılımcılar ise vatandaşı oldukları ülkeye bağlı olarak vize şartı olması durumunda vize alım süreçleri için tarafımızca ücretsiz hizmeti verilecektir.

Hakkımızda

Ukrayna eğitim bakanlığına kayıtlı tek Türk şirketidir. Bunun verdiği birçok avantajlar mevcuttur. İlk olarak Ukrayna Kharkiv şehrinde bir ofisimiz bulunmakladır. Bu ofiste bulunan TÜRKÇE, RUSÇA ve İNGİLİZCE bilen temsilcimiz tarafından öğrencinin 7/24 her türlü sorunu, sorusu ve ihtiyaçları için yardımcı olunmaktadır. Havacılık başlangıç eğitimi kapsamında tüm süreç boyunca şirketimiz Türkiye’de ve Ukrayna’da sizinle ilgilenecektir.

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 199.00 TL
İNDİRİM %85
KAZANCINIZ 169.1 TL
29.90 TL
29.90 TL
GERÇEK FİYAT 199.00 TL
İNDİRİM %85
KAZANCINIZ 169.1 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 4 kişi satın aldı!
Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 08:30 - 20:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (36829) vermeyi unutmayınız.
 • Kupon Son Kullanım Tarihi: 30 Kasım 2018
 • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
 • Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta ve sms olarak gönderilecektir.
 • Rezervasyon iptal ve değişikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
 • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
 • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
 • 18 yaşından büyük her yetişkin katılabilir.
 • Eğitim süresi 2 Gece 3 Gün sürecektir.
 • Eğitimler her ayın 1. Hafta sonu Cuma akşamı başlayacak olup pazar gecesi dönüş yapılacak şekilde olup 3 kişilik katılım sağlanmaması durumunda eğitim oluşturulamayacaktır öğrencinin isteği doğrultusunda eğitim bir sonraki gruba devredilebilir.
MEKANLAR