0 (850) 333 03 23
Kıbrıs Fırsatlarında %10 Ekstra İndirim!

Bu Fırsat Kaçtı :(

Sunay Akın'ın 'Görçek' Tiyatro Oyunu Bileti

Fırsat Numarası: 29235

İki saatte iki bin kitabın ışığını sığdıran gösteri 'Görçek' seyircisi ile buluşuyor!

 

Anlatı ustası Sunay Akın, hayranlık uyandıran yeni gösterisi 'Görçek' ile kendini hayranlıkla dinlettirecek, tarihin içinde unutulmaya yüz tutmuş hikayeleri gün yüzüne çıkararak, sizleri hem güldürecek ve hem düşündürecek…

 

Sunay Akın’la 'Görçek', güzel bir seyir keyfi yaşamak ve hayatın içinde var olan bilgi dolu güzellikleri keşfetmek isteyenler için kesinlikle kaçırılmaması gereken bir gösteri.

 

'Görçek' bizi tüm çıplaklığıyla; gerçekliğe ve bilgiye ulaştıracak, diğer yandan da dram ve mizahı harmanlayıp beyin jimnastiği yapmamızı sağlayacak unutulmaz bir performans...

 

Size bilgiyi ve önemli detayları aktaracak, iki saate iki bin kitabın ışığını sığdıran, hayatınıza değer katacak bu muhteşem gösteri için acele edin ve uygun fiyatlı biletinizi tükenmeden alın!

İyi seyirler!

Görçek

Bu gösterisinde kağıt gemilerden emekli kaptanımız izleyicilerini seyir defterinin yeni sayfalarını okumaya davet ediyor. Görçek'i izleyenler, birarada yaşama duygusunu bilginin üretilen ve yönetilen en büyük güç olduğu gerçeğinde kavrayacaklar. Haydi gel, iki saate iki bin kitabın ışığının sığdığı bu gösteride karanlığa taşınan ışığı sen de avuçlarında hisset.

GERÇEK FİYAT 56.00 TL
İNDİRİM %29
KAZANCINIZ 16.00 TL
40.00 TL
40.00 TL
GERÇEK FİYAT 56.00 TL
İNDİRİM %29
KAZANCINIZ 16.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 40180 kişi satın aldı!
Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 08:30 - 20:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (29235) vermeyi unutmayınız.
  • Rezervasyon gerekli değildir. Biletlerinizi fırsat kodlarınızı ileterek etkinlik saatinden 1 saat önce gişeden alabilirsiniz.
  • Oturma planı otomatik olarak belirlenmektedir.
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 20 Eylül 2019
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Satın alım sonrası iptal, iade ve değişiklik yapılamaz.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.