'Gözlerimi Kaparım Vazifemi Yaparım' Tiyatro Oyunu Bileti

Fırsat Numarası: 52192

Türkiye'nin en önemli yazarlarından Haldun Taner'in kaleme aldığı 'Gözlerimi Kaparım Vazifemi Yaparım' tiyatro oyunu seyirci ile buluşuyor!

 

Ülkemizin toplumsal değişimini konu edinen ve iki insanın hayatları ekseninde, güldürü sanatının incelikleriyle ilerleyen oyun boyunca keyif dolu anlar sizi bekliyor...

 

Siz de bu muhteşem oyunda yerinizi şimdiden ayırın ve uygun fiyatlı tiyatro biletinizi tükenmeden alın!

 

İyi seyirler.

Gözlerimi Kaparım Vazifemi Yaparım

Haldun Taner, ‘’Gözlerimi Kaparım Vazifemi Yaparım’’ın iki kahramanı Vicdani ve Efruz’ un şahsında 20. yüzyıl Türkiyesi’ nin analizini yapıyor. Oyunun ana teması yanlış koşullandırma. Oyunun ekseni, vicdanlı bir adam. Kapsadığı süre ise yakın tarihimizin yetmiş yılı. 31 Mart’ tan 12 Mart’ a kadar oynanan siyasi oyunların zengin fonu önünde çeşitli dönemlerin, çeşitli koşullandırma evrelerinin kurbanı, vicdanlı bir adamın acı komedyasını izliyoruz. 

 

Oyun aynı mahallede doğan ama farklı yetiştirme tarzı ve karakterleri dolayısıyla farklı kaderleri yaşayan iki arkadaşın, çocukluklarından itibaren Türk siyasi tarihinin üzerlerindeki etkisini de vererek anlatan hikayesini, kahkaha dolu kesitlerle işliyor. Vicdani’nin saflığı ve itaatkarlığına karşı Efruz’un uyanıklığı ve fırsatçılığı seyredenleri gülmekten kırıp geçirirken, Vicdani’nin traji-komik finali herkesi gülmekle ağlamak arasında bir duygu ile sarmalayıp düşünmeye itiyor ve perde diyor.

Fazla Mesai Tiyatro Grubu

Onlar, tiyatrodan farklı meslekleri olan tiyatro aşıkları. Kimi bankacı, kimi mühendis, kimi öğretmen, kimi öğrenci... Hepsinin ortak noktası tiyatroya gönül vermiş olmaları. İşlerini tamamladıktan sonra dinlenmek yerine tiyatro provası yapmayı tercih ediyorlar, Fazla Mesai'ye geliyorlar...

 

Yazan: Haldun Taner

Yöneten: Can Törtop

 

Fazla Mesai Yapanlar

Alev Evren

Alev Gökmen

Emine Selen Demirci

Erman Poyraz

Gülfem Aksoy

Murat Altınışık

Özgür Levent Övünç

GERÇEK FİYAT 25.00 TL
İNDİRİM %50
KAZANCINIZ 12.5 TL
12.50 TL
12.50 TL
GERÇEK FİYAT 25.00 TL
İNDİRİM %50
KAZANCINIZ 12.5 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 4856 kişi satın aldı!
  • Rezervasyon gerekli değildir. Biletlerinizi fırsat kodlarınızı ileterek etkinlik saatinden 1 saat önce gişeden alabilirsiniz.
  • Oturma planı otomatik olarak belirlenmektedir.
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 15 Eylül 2019
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Satın alım sonrası iptal, iade ve değişiklik yapılamaz.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.