Grand Silay Hotel'de Yeniden Doğmuş Gibi Hissetmenizi Sağlayacak Benzersiz Masaj Paketi ve İçecek İkramı

Fırsat Numarası: 51958
Grand Silay Hotel'de Yeniden Doğmuş Gibi Hissetmenizi Sağlayacak Benzersiz Masaj Paketi ve İçecek İkramı Grand Silay Hotel'de Yeniden Doğmuş Gibi Hissetmenizi Sağlayacak Benzersiz Masaj Paketi ve İçecek İkramı Grand Silay Hotel'de Yeniden Doğmuş Gibi Hissetmenizi Sağlayacak Benzersiz Masaj Paketi ve İçecek İkramı Grand Silay Hotel'de Yeniden Doğmuş Gibi Hissetmenizi Sağlayacak Benzersiz Masaj Paketi ve İçecek İkramı Grand Silay Hotel'de Yeniden Doğmuş Gibi Hissetmenizi Sağlayacak Benzersiz Masaj Paketi ve İçecek İkramı Grand Silay Hotel'de Yeniden Doğmuş Gibi Hissetmenizi Sağlayacak Benzersiz Masaj Paketi ve İçecek İkramı

Seçenekler

Grand Silay Hotel'de benzersiz bir masaj paketi sizleri bekliyor.

Gün içinde şehir stresi, yaşam koşturması derken pek çok psikolojik baskıya maruz kalıyorsunuz. Ruhunuzda oluşan bu baskılar bedeninize etki etmeye başlıyor ve hepsi birer ağrı olarak geri dönmeye başlıyor. Bu yüzden çoğu zaman masaja ihtiyaç duyuyorsunuz. Uzmanlar tarafından doğru tekniklerle yapılan masajlar, sizi adeta yeniden doğmuşsunuz gibi rahatlatıyor ve kendinize gelmenizi sağlıyor.

Grand Silay Hotel, bu baskılardan dolayı yaşadığınız huzursuzlukları söküp atmanız için size şahane bir paket hazırladı. Uzman ellerde yapılacak 30 dakikalık masaj, içecek ikramı ile noktalanıyor ve bu seans sonrası bütün olumsuzluklar sizden uzaklaşmış oluyor. Üstelik bu rahatlatıcı masaj seanslarına ıslak alan kullanımları da dahil!

Uygun fiyatlı masaj seçeneğini sakın kaçırmayın ve rezervasyonunuzu hemen yaptırın!

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 200.00 TL
İNDİRİM %51
KAZANCINIZ 100.1 TL
99.90 TL
99.90 TL SATIN AL
GERÇEK FİYAT 200.00 TL
İNDİRİM %51
KAZANCINIZ 100.1 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 16 kişi satın aldı!
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 30 Nisan 2020
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta ve sms olarak gönderilecektir.
  • Rezervasyon iptal ve değişikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
MEKANLAR