Tarihi Şifa Baharatçısı, Beyoğlu'yu takip edin, bundan sonraki fırsatlarından haberdar olun!

Sakız Çiğneyerek Zayıflayın! Guarana Etkisi İle Kiloları Kontrol Altına Alan Dermo Draje 49 TL Yerine Sadece 29.90 TL!

Fırsat Numarası: 7393

Ürün Bilgileri

Dermo Draje:

100 Orjinal ve Hologram Sorgulamalı Sindirimi Kolaylaştırıp Tok Tutma Özelliği ile Dünyada İlk Kez Türkiyede Dermo Draje ile En Sağlıklı Şekilde Zayıflayın Hap kapsül yada bunlara benzer zayıflama yöntemleri çok fazla riskli olduğu gibi işe yaramadığı kesinleşmiş bir durum Dermo Draje içerisinde bulunan tek aktif madde olan guarana ile sindirimi kolaylaştırması ve tok tutmasıile hızlı ve doğal bir zayıflama süreci başlamasına yardımcı olmakla birlikte ağız ve diş sağlığınıda düzenler. Dermo Draje ile zayıflamayı zamana bırakmadan kullanmaya başladığınız ilk10 dakika içerisinde sindirim sisteminizinhızlı çalıştığını buna ramen açlıkhissetmediğinize şahit olucaksınız. İstediğiniz kadar yemek yada tatlı tüketebilirsiniz tükettiğiniz ürünlerin kalorisinin hiç önemi yok sadece Dermo Drajeyi çiğneyerek tüm kalorileri kolaylıkla sindirip vucuda kilo oluşturmadan atabilirsiniz

 

Neden Dermo Draje:

Dermo Draje içeriğinde bulunanguarana extraktı ile çiğneme esnasında sindirimi hızlandırdığı gibi kişiye tokluk hissivererek vucutta depolanmış yağların yakılmasını tetikler bu sayade kişi yediklerininkalorisini direkt olarak vucuttan atmakla birlikte vucutta depolanmış olan yağları yakmış olur. Bu fırsattan dilediğiniz kadar satın alabilirsiniz Kargo ücreti 4 TL olup alıcıya aittir Nasıl Yararlanırım Siparişleriniz3 gün içinde kargoya verilecektir Ürünün teslimatı kargoya verildikten sonra kargo şirketinin hızına ve teslimat adresine göre 25 gün arasında sürmektedir Ürününüzün adresinize teslim edilebilmesi için üyelik esnasında sizden istenilen iletişim bilgilerinizi ilçe bilgisiyle birlikte eksiksiz olarak girmeniz gereklidir Aksi halde kargonuzda gecikme yaşanabilir ÜrünÜrünleriniz satın alım sayfasında belirttiğiniz adrese kargolanacaktırFarklı bir adrese veya kişiye teslimatını isterseniz lütfen yukarıdaki telefonlardan veya mail adresinden bize bildirin Satın alma işleminden sonra mail adresinize yakalafirsatinicom tarafından bir çek kodu gönderilecektirBu çek kodu satınalma işleminin gerçekleştiği anlamına gelmektedir Çek kodunuzu içeren İndirim Çekinizbaşlıklı mail gelen kutusunda değil ise lütfen Junk Mail kutusunu kontrol ediniz.

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 49.00 TL
İNDİRİM %39
KAZANCINIZ 19.1 TL
29.90 TL
29.90 TL
GERÇEK FİYAT 49.00 TL
İNDİRİM %39
KAZANCINIZ 19.1 TL
  • Ödemenizi yaptıktan sonra vereceğiniz adrese kargolanacaktır.
  • 15 Temmuz Çarşamba gününe kadar kargoya verilir.
  • Ücretsiz Kargo
  • Kargo ücreti 4 TL olup alıcıya aittir.
  • Siparişleriniz 5 gün içinde kargoya verilecektir.
  • Ürünün teslimatı kargoya verildikten sonra kargo şirketinin hızına ve teslimat adresine göre 5 - 25 gün arasında sürmektedir.
  • Ürününüzün adresinize teslim edilebilmesi için üyelik esnasında sizden istenilen iletişim bilgilerinizi ilçe bilgisiyle birlikte eksiksiz olarak girmeniz gereklidir. Aksi halde kargonuzda gecikme yaşanabilir.
  • Ürünleriniz satın alım sayfasında belirttiğiniz adrese kargolanacaktır. Farklı bir adrese veya kişiye teslimatını isterseniz lütfen bize bildirin.
  • Bu fırsattan dilediğiniz kadar satın alabilirsiniz.
MEKANLAR