Bu Fırsat Kaçtı :(

Günay Restaurant’ta 30 Nisan Cumartesi Gecesi Volkan Konak & Ayla Çelik Sahneleri Eşliğinde Limitsiz Alkollü İçecek Dahil Yemek Menüsü Kişi Başı

Fırsat Numarası: 21297

Yılların verdiği tecrübe ile müşterilerine tartışmasız en iyi hizmet veren mekan Günay Restaurant, 30 Nisan'da sizlere Volkan Konak & Ayla Çelik performansları ile müzik keyfini sonuna kadar yaşatırken, usta ellerin işlediği mutfağında çıkan benzersiz lezzetlerle dolu yemek menüsü ile de bir şölen yaşatıyor olacak!

Ünlü sanatçıların vazgeçilmez sahnesi ve geleneksel gazino kültürü ile Günay Restaurant'ta harika bir geceye davetlisiniz!

Böyle kaliteli bir akşam yemeği ve Eğlencesi Fırsat Bu Fırsat aracılığı ile en uygun fiyatlarla karşınızda olmaya devam edecek...

Afiyetler olsun,
İyi eğlenceler!

Günay Restaurant Yemek Menüsü

8 Çeşit Meze
2 Çeşit Ara Sıcak
Ana Yemek Çeşitleri
Salata
Mevsim Meyveleri
Tatlı
Limitsiz Yerli Alkollü ve Alkolsüz İçecek

Günay Restaurant

Uzun yıllardır verdiği hizmeti ve marka olmuş adı ile en özel eğlence mekanı. İstanbul’un kaliteli eğlence yaşamının tek adresi Günay Restaurant, en iyi sanatçıların sahnesi olma özelliğinin yanı sıra senelerin gazino tecrübesini, eşsiz mutfağı ve eksiksiz menüsü ile birleştirip damak zevkinize hitap ederken, ünlü sanatçıların eğlence dolu şovları ile her geceyi bir müzikal haline getirip sizlere unutulmaz anlar yaşatmayı sürdürüyor.

Gazino kültürünün son varisi olan Günay Restaurant, taşıdığı bu özelliğin son derece farkında olarak, bu eşsiz geleneksel eğlence hayatını gelecek nesillere en güzel şekilde aktarmayı kendine hedef edinmiştir.


Kendi tarihini yaza Günay; bu geleneksel dokuyu içinde barındıran yapısı ve 500 kişilik alan kapasitesiyle, geçmişi ve geleceği siz konuklarına aynı anda yaşatmanın onur ve gururu içindedir. Yeni yönetim ekibi ve yeni dizaynıyla hizmet vermeyi sürdüren Günay Restaurant, en önemli yerli ve yabancı sanatçıların sahne aldığı her Cuma ve Cumartesi gecesi "Günay Geceleri" düzenlenleyerek hizmet vermektedir.

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 349.00 TL
İNDİRİM %29
KAZANCINIZ 100.00 TL
249.00 TL

Günay Restaurant'ın Yorumları

 
Hizmet ve yemekler gayet güzel,
Birde ortadaki direkler olmasa.
249.00 TL
GERÇEK FİYAT 349.00 TL
İNDİRİM %29
KAZANCINIZ 100.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 13 kişi satın aldı!
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 30 Nisan 2016
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Rezervasyon gereklidir. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta adresinize gönderilecektir.
  • Kupon kodunuz rezervasyon yapıldıktan sonra iptal edilemez.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
  • Rezervasyon için fırsat kodları, isim - soyad, telefon numarası belirtilerek info@gunayrestaurant.com adresine mail olarak da gönderilebilir.
MEKANLAR