0 (850) 333 03 23
info@firsatbufirsat.com

Osmanlı Saltanatına Ev Sahipliği Yapmış Eski Başkent Edirne'de Unutulmaz Bir Gün! En Güzel Tatiller'den Ulaşım, Öğle Yemeği, Rehberlik Hizmetleri Dahil Günübirlik Edirne Turu Kişi Başı 89 TL

Fırsat Numarası: 899538

Buluşma Noktaları ve Hareket Saatleri

06:00 Kartal Köprüsü

06:10 Maltepe Köprüsü

06:15 Bostancı Köprüsü

06:30 Kadıköy Evlendirme Dairesi

06:45 Mecidiyeköy

07:00 İncirli Ömür AVM Önü

 

İstanbul'dan hareket ile Çerkezköy - Saray yoluyla Osmanlı İmparatorluğunun Trakya'da önemli bir kültür mirası olan Edirne'ye hareket ediyoruz. Camileri, çarşıları, köprüleri, tarihi evleriyle kültürel mirasın en yoğun hissedildiği sınır kenti Edirne'de, 2.Balkan savaşları sırasında Edirne savunmasının yapıldığı askeri mimari örneği Bucuk Tepe Tabyası'nda Şükrüpaşa Anıtı, Balkan Savaşı Müzesi, Sırp Sındığı Savaşı Müzesi, Saray içi gezisi, Tarihi Kırk Pınar Yağlı Güreş Meydanı, Adalet Kasrı, Fatih ve Saray Köprüleri, Fatih Sultan Mehmet ve Cem Sultan'ın doğup hükümdarlık sürdükleri Edirne Saray kalıntılarında ve Babüssade, Saray Mutfakları, Cihannüma Kasrı, Kum Kasrı ve Hamamı, Balkan Şehitliği 16.yy.da su sesi, müzik ve güzel kokularla akıl hastalarının tedavi edildiği ve 2004 yılında Avrupa Konseyi tarafından Avrupa müze ödülüne sahip II.Beyazid Külliyesi Sağlık Müzesi gezilerinin ardından öğle yemeğimizi alıyoruz. 24 Temmuz 1924 Lozan Barış Antlaşmasıyla Türk toprakların katılan Edirne'ye 4 km.lik doğa ve tarihi yoluyla bağlanan Karaağaç Gezisi, Tarihi Meriç Köprüsü, Lozan Anıtı, Tren İstasyonu gezileri sonrasında Kır kahvesinde çay molası veriyoruz. Buradaki molamızın ardından Edirne şehir merkezine dönerek, kapısıyla ünlü Üç Şerefeli Camii, yazılarıyla ünlü Eski Camii (Ulu Camii) ve Mimar Sinan'ın "Ustalık Eserimdir" dediği Selimiye Camii, arasta çarsısını gezip fotoğraflama imkânı buluyoruz. Gezilerden sonra Edirne'nin ünlü Deva-i Misk Tatlısı, Badem Ezmesi, Edirne Peyniri Edirne'nin eski bir geleneği Aynalı Gelin Süpürgesi, Yöresel Meyve Sabunları alma fırsatı için serbest zaman ve alış veriş molası veriyoruz. Daha sonra  İstanbul'a hareket ediyoruz.

 

Tur Ücretine Dahil Olan Hizmetler:

Gidiş - Dönüş ulaşım

Öğle yemeği

Rehberlik hizmetleri

Araç içi ikramlar

Araçta kahvaltı

 

Tur Ücretine Dahil Olmayan Hizmetler

Dönüş yolundaki akşam yemeği

Extra harcamalar

Gezi kapsamında tanımlanmayan hizmetler

Mola yerlerindeki tüm harcamalar

 

Diğer Detaylar:

3 yaş ve üzeri çocukların koltuk almaları zorunludur.

Acente, yeterli kişi sayısı oluşmadığı taktirde haber vermek koşulu ile turu iptal etme hakkını saklı tutar.

Turlarımız, Tura kayıt yaptıran kişi sayısına göre; 10-15 kişi arası özel dizayn minibüsle, 15-29 kişi arası lüks küçük otobüs (midibas), 29 kişi üzeri ise 46 veya 55 kişilik özel Turizm araçlarıyla yapılacaktır. Büyük araç garantisi verilmez.

Turlarımızda; cam kenarı veya koridor, ön veya arka koltuk garantisi verilmez. Koltuk numaraları kesin kayıt sırasına göre verilir.

Bilindiği gibi müze ve ören yeri giriş ücretleri; öğrenci, öğretmen ve emekliler için farklıdır. Ayrıca bazı yaşlı konuklarımız her ören yerini gezememektedir. Dolayısıyla bu ücretler tur bedeline yansıtılmamakta ve konuklarımızın statülerine veya yaşlarına göre ödeme yapmaları uygun görülmektedir.

Müze Kart; 1 yıllık kişi başı 30 TL olup, acentemizden ücret karşılığı temin edebilirsiniz.

GERÇEK FİYAT 178.00 TL
İNDİRİM %50
KAZANCINIZ 89.00 TL
89.00 TL
89.00 TL
GERÇEK FİYAT 178.00 TL
İNDİRİM %50
KAZANCINIZ 89.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 49 kişi satın aldı!

Bu fırsatı satın almadan önce müsaitlik sormanız gerekmektedir.

Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 08:30 - 23:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya 7/24 info@firsatbufirsat.com e-posta adresinden Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (899538) vermeyi unutmayınız.
Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 08:30 - 23:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya 7/24 info@firsatbufirsat.com e-posta adresinden Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (899538) vermeyi unutmayınız.
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 1 Aralık 2013
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Fırsatı satın almadan önce müsaitlik sormanız gerekmektedir.
  • Rezervasyon iptal ve değişikleri en az 7 gün öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
  • Faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
  • Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon yapılmayan kuponlar ile hizmetten yararlanamazsınız. Fırsatı satın almadan önce müsaitlik sormanız gerekmektedir.
  • Tur öncesi ve tur içinde hava muhalefeti, yol durumu, sefer iptali, tur doluluk oranı, bölge ve tesis doluluğu ve mücbir sebepler nedeniyle yapılamayan ya da değişiklik yapılan turlarda acentanın sorumluluğu yoktur. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 1 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı acentada saklıdır.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar fırsat satın alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

Fırsatlardan Haberdar Ol

Kaydet