Bu Fırsat Kaçtı :(

Nokta Turizm'den Sabah Kahvaltısı ve Öğle Yemeği İkramıyla Günübirlik Sapanca - Abant - Sünnet Göl - Mudurnu Turu 110 TL Yerine 59 TL!

Fırsat Numarası: 6794

Çantanızı sırtlayın, tur zamanı! Güne mis bir kahvaltı ile başlayıp Sapanca ve Abant'ın muhteşem güzelliklerine doğru yola çıkmaya ne dersiniz?

 

Tur Hareket Noktaları ve Saatleri:

07:00 İncirli Ömür Plaza Önü

07:30 Beşiktaş Yıldız Camii Önü

08:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü

08:15 Kartal Köprüsü Altı

 

Gezilecek yerler:

Sapanca Gölü

Abant Gölü

Mudurnu

Beyazıt Camii

Beyazıt Hamamı

Saat Kulesi

Armutçular Konağı

Sünnet Göl


Kahvaltı menüsü:
Beyaz Peynir
Kaşar Peynir
Siyah Zeytin
Yeşil Zeytin
Tereyağı
Reçel
Helva
Panini Ekmek

Sıcak İkramlar

 

Öğle yemeği menüsü:

Sucuk

Köfte veya Tavuk Ekmek

Sınırsız Soğuk İçecekler


Tur Programı:

Uzmanlaşmış rehberlerimiz eşliğinde, siz değerli misafirlerimize tanıtmak amacı ile hazırlamış olduğumuz, doğa ve kültür turlarımız arasında yer alan seyahatimize başlıyoruz. Lüks otobüslerimiz, İkramlar ve belirlenen kalkış noktalarından belirlenen saatlerde hareket ile yaklaşık normal hava ve yol koşullarınca  bir saat otuz dakika sürecek otobüs yolculuğumuzun ilk durağı olan Sapanca Gölü’ne ya varış. Göl kenarında verilecek serbest zaman (isteyen misafirlerimiz çay bahçelerinde oturup göl manzarası eşliğinde çaylarını içebilir, deniz bisikletine binip sapanca gölünde kısa gezi programlarına katılabilir). Turumuzun devamında Bolu Dağı’nın eteklerinde bulunan Abant Gölü'ne doğru yola çıkıyoruz. Göl kıyısına gelindiğinde dilerseniz yürüyüş yapabilir, dileyenler ise fayton veya atla gezinti yapabilirler. Abant gezisi sonrası Osmanlı döneminden kalma eserleri kadar tavuk çiftlikleriyle de nam salmış Mudurnu’ya varıyoruz. Osmanlının ilk dönem eserlerinden olan Yıldırım Beyazıt Camii ve Hamamını geziyoruz. Bu gezilerin ardından bölgedeki Rumlardan etkilenerek yapılan Armutçular Konağı’nı dışarıdan panoramik olarak görüyoruz. Mudurnu’daki gezilerimizi bakırcılar ve eski çarşıları gezerek tamamlıyoruz. Fotoğraf molası ve Serbest zaman ardından Sünnet Göl’e doğru hareketle doğanın muhteşem manzarasına kendimizi bırakıyor ve serbest zamanlı fotoğraf molası sonrası İstanbul’a doğru dönüşe geçiyoruz. Aynı güzergahı takiben İstanbul’a varıyoruz. Bir başka Noktatur organizasyonunda görüşmek üzere siz değerli misafirlerimize veda ediyoruz.

 

Gezi Ücretine Dail Olan Hizmetler;

Neoplan - Travego Marka Otobüsler ile Ulaşım,

Tüm Çevre Gezileri,

Zengin Sabah Kahvaltı Paketi,

Öğle Yemeği,

Noktaturgüvencesi,

Noktaturotobüsü içerisindeki ikramlar,

1618 Turizm kanuna göre Zorunlu Seyahat Sigortası .

 

 

Gezi Ücretine Dahil Olmayan Hizmetler;
Tur süresince yapılan özel harcamalar
Otobüsler;

 

Neoplan: 46+1+1 koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Tempomat sistem, TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), önde ve ortada 15 " LCD monitör, bu araçlarımızda cep telefonu kullanılmaz.

Trevego Mercedes: 46+1+1 koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Tempomat sistem, TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), önde ve ortada 15 " LCD monitör, bu araçlarımızda cep telefonu kullanılmaz.

Man Fortuna: 46+1+1 koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Ses ve görüntü sistemi: CD çalar, DVD ve VCD oynatıcı, tavana bütünleşmiş edilmiş önde 17” ve orta kapı üzerinde 14” monitör. Hostes veya rehber için dâhili anons sistemi. Hava kanalları üzerine bütünleşmiş edilmiş aç-kapa düğmeli hoparlör ve okuma lambaları, buzdolabından oluşan mutfak seti.

Tur Tarihleri

Tur tarihleri için tıklayın.
GERÇEK FİYAT 110.00 TL
İNDİRİM %47
KAZANCINIZ 51.00 TL
59.00 TL
59.00 TL
GERÇEK FİYAT 110.00 TL
İNDİRİM %47
KAZANCINIZ 51.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 279 kişi satın aldı!
 • Kupon Son Kullanım Tarihi: 29 Ekim 2013
 • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
 • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
 • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
 • Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon yapılmayan kuponlar ile hizmetten yararlanamazsınız. Fırsatı satın almadan önce müsaitlik sormanız gerekmektedir.
 • Rerzervasyon iptallerinin tarih ve değişikliklerinin 7 gün öncesinden bildrilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.
 • Tur öncesi ve tur içinde hava muhalefeti, yol durumu, sefer iptali, tur doluluk oranı, bölge ve tesis doluluğu ve mücbir sebepler nedeniyle yapılamayan ya da değişiklik yapılan turlarda acentanın sorumluluğu yoktur.
 • Rehberlik Hizmeti, Park Giriş Ücretleri, Müze Ören yeri giriş ücretleri, hizmet bedeli olarak 20 TL alınmaktadır (Zorunlu).Bu ücreti rezervasyon esnasında havale olarak veya araç içerisinde rehbere ödeyebilirsiniz.
 • 0 - 3 yaş grubu çocuklar ücretsiz olup koltuk verilmez. 3-12 yaş grubu çocuklar için tam ücret alınır.
 • 29 Eylül - 27 Ekim - 29 Ekim 2013 kalkışlı turlarda geçerlidir.
 • Rezervasyonu yapılıp onay verilen kodlar için iptal ve iade yapılamamaktadır.
 • Kişibaşı dilediğiniz kadar fırsat satın alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.