Hafta Sonu Her Pazar Günübirlik Sapanca - Kartepe - Maşukiye Turu, Abant & Cennetgöl Turu veya Uludağ Turu Hola Travel'de! Keyifli Bir Pazar Günü İçin Sapanca - Kartepe - Maşukiye Turu 49 TL Yerine 29.90 TL

Fırsat Numarası: 849

Abant & Cennetgöl Turu Her Pazar Günübirlik

Pazar - İstanbul / Abant / Cennet Göl:

Saat 06:00 İncirli Ömür Plaza önü

Saat 06:30 Beşiktaş Yıldız Cami önü

Saat 07:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi önü

Saat 07:15 Çayırova Mc. Donalds önü

Saat 08:00 İzmit Halkevi önü hareket ile, otobüs içinde poğaça ve içecek ikramlarımız eşliğinde adeta cennetten bir köşe olan Abant'a doğru hareket ediyoruz. İlk olarak Hola Travel misafirleri için özel anlaşma yaptığımız serpme köy kahvaltısı için mola veriyoruz. Molamızın ardından doğa ile baş başa kalmak, orman içinde dolaşmak toprağa basmak, temiz hava solumak, su ve kuş sesini dinleyip haftanın yorgunluğunu atmak için Abant Gölü'ne varıyoruz. Göl çevresinde yürüyüş yapabilir, faytona binebilirsiniz ve bu eşsiz güzellikteki Abant'ta kar yağışının ne kadar otantik bir ortama büründüğüne şahit olacaksınız. Arzu eden misafirlerimiz donan göl üzerinde yürüyebilir yada kızaklar ile kayarak zevkli bir eğlenceye ulaşabilirler. Vereceğimiz serbest zamanımızın ardından misafirlerimiz için özel olarak yapacağımız mangal partisinde öğle yemeğimizi alıyoruz (sucuk veya köfte ekmek - meşrubat). Öğle yemeğimizin ardından eski türk filmlerinde gördüğümüz atmosferi ile ve beyazın tüm güzelliklerini sergilediği Cennetgöl'e doğru hareket ediyoruz. Burada vereceğimiz serbest zaman ve fotoğraf molamızın ardından rehberimizin belirleyeceği saat de İstanbul'a hareket ediyor ve siz değerli misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması.

 

Ücrete Dahil Olan Hizmetler:

Lüx otobüs ile ulaşım

Program dahilindeki çevre gezileri

Araç içindeki sıcak - soğuk içecek ikramları

Sabah otobüste poğaça ikramı

Öğle yemeği (Sucuk veya köfte ekmek içinde domates biber garnitür ve kola veya ayran. Porsiyonlarımız rahat bir şekilde doyabileceğiniz ölçüdedir.)

 

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler:

Ören yeri ve milli park  girişleri

Özel harcamalarınız

Rehberlik hizmetleri

Serpme köy kahvaltısı kişibaşı 17 TL

 

Diğer Önemli Tur Detayları:

Turu satın alan misafirlerimiz rehberlik hizmetleri, milli park giriş ücretleri için kişibaşı 20 TL ödemekle yükümlüdür. Bu ücret rehber tarafından otobüs kalkışında toplanacak olup zorunludur.

0 - 6 yaş çocuklar otobüste koltuk almadıkları takdirde ücretsizdir.

0 - 6 yaş çocuk için otobüste koltuk talep edildiği takdirde ise çocuk başı 35 TL + zorunlu ücret acenteye ödenir. Çocuk ücretini acentaya ödeyen misafirlerimiz otobüs içerisinde 20 TL extra ücreti ödemeleri gerekmektedir.

7 - 12 yaş çocuk ücreti 30 TL olup kayıt esnasında acentaya ödenecektir.

 

Rezervasyon tarih değişikliklerinin 7 gün öncesinden bildirilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.

Turlarımız 5948 nolu HTO Türsab belgesi ile organize edilmektedir.

 

 

 


 

Sapanca - Kartepe - Maşukiye Turu Her Pazar Günübirlik

Pazar - İstanbul / Sapanca / Kartepe / Maşukiye:

Saat 06:00 Bakırköy incirli Ömür Plaza

Saat 06:30 Beşiktaş Yıldız Camii önü

Saat 07:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi

Saat 07:15 Çayırova Mc Donald's

Saat 08:00 İzmit Halk Evi önü hareket ile otobandan Kartepe'ye doğru yolculuğumuz başlıyor, araç içerisinde poğaça ve içecek ikramımızı yaparak Yaklaşık 1.5 saat sürecek bir yolculuk sonrası doğa ile baş başa kalmak, orman içinde dolaşmak toprağa basmak, temiz hava solumak, su ve kuş sesini dinleyip haftanın yorgunluğunu atmak için ilk olarak Kartepe'ye çıkıyoruz. Kartepe'ye çıkış güzergahımız üzerinde bulunan restaurantımızda extra olarak alınacak serpme köy kahvaltı molamızı veriyoruz. Kahvaltı molamızın ardından Kartepe'ye varış ve zevkli ve eğlenceli doğa yürüyüşümüzü yapıyoruz, dileyen misafirlerimiz teleferik ile zirveye çıkıp manzaranın tadını çıkarabilirler. Arzu eden misafirlerimiz kayak yapmanın tadını çıkarırken aynı zamanda çocuklarınızla beraber kızaklar ile güzel ortamda vakit geçirebilirler. Kartepe'de verdiğimiz serbest zamanımızın ardından öğle yemeği olarak Hola Travel misafirlerine özel olarak anlaşma yaptığımız mekanda extra olarak sucuk - ekmek ve meşrubat ikramlarınızı alabilirsiniz.(Rehberlerimiz otobüs içerisinde misafirlere yemek ile ilgili bilgi verip sipariş alacaklardır.) Yemek molamızın ardından tahmini olarak saat 14:00 gibi Kartepe zirveden hareket edip Maşukiye'ye iniyoruz. Maşukiye Kocaeli'nin doğusu, Samanlı dağlarının zirvesi olan, Kartepe etekleri ile, Sapanca gölünün güney batı kıyısı arasında; doğası, yeşili, pınarları, vadisi, şelaleleri, dereleri, meyve bahçeleri ile ünlü şirin bir tatil beldesidir. Maşukiye demek doğa demek, yeşillik demek, kısacası huzur demektir. Burası Türkiye'nin en geniş ağaç ve bitki çeşitlerine ev sahipliği yapan ender beldelerden biridir. Maşukiye gezimizin ardından Sapanca gölüne doğru hareket ediyoruz. Göl çevresinde serbest zamanımızda arzu eden misafirlerimiz yürüyüş yapabilir, dileyen misafirlerimizde çarşı içinde alışveriş yapabilirler. Sapanca gölü gezimizide tamamladıktan sonra İstanbul'a doğru yola çıkıyor ve misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak gezimizi tamamlıyoruz.

 

Fiyata Dahil Olan Hizmetler:

Program dahilindeki çevre gezileri

Lüx otobüs ulaşım

Otobüste poğaça sıcak ve soğuk içecek ikramı

 

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler:

Serpme köy kahvaltısı kişibaşı 17 TL

Kartepe giriş ücretleri

Kişisel harcamalar

Rehberlik hizmetleri

Öğle yemeği sucuk ekmek ve meşrubat kişibaşı 15 TL

Sınırsız Ski Pass hafta sonu kullanımı 75 TL

Tek seferlik hafta sonu telesiyej kullanımı 15 TL

 

Diğer Önemli Tur Detayları:

Turu satın alan misafirlerimiz  milli park girişi, rehberlik hizmeti için kişi başı 15 TL acenteye ödemekle yükümlüdür. Bu ücret rehber tarafından otobüs kalkışında toplanacaktır ve zorunludur.

7 - 12 yaş çocuk fiyatı 25 TL olup acenteye ödenecektir. 7 - 12 yaş grubu çocuklar için extra ücret 15 TL'dir.

0 - 6 yaş çocuklar otobüste koltuk almadıkları takdirde ücretsizdir. Koltuk talep edildiği takdirde 25 TL acenteye ödenecektir.

 

Fırsat kodunu alan misafirlerimizin kodlarını satın aldıkları tarihten 10 gün içinde rezervasyon yaptırmaları gerekmektedir.

Rezervasyon iptalleri 7 gün önce yaptırılmalıdır, aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.

Turlarımız 5948 nolu HTO Türsab belgesi ile organize edilmektedir.

 

 


 

Uludağ Turu Her Pazar Günübirlik

Pazar - İstanbul / Uludağ:

Bakırköy İncirli Ömür Plaza önü 04:00

Beşiktaş Yıldız Cami önü 04:30

Kadıköy Evlendirme Dairesi önü 05:00

Kalkış noktalarımızdan misafirlerimizi alarak Uludağ'a doğru yola hareket ediyoruz. Eskihisar - Topçular feribot güzergahını kullanarak sabah saat 07:30 - 08:00 gibi Bursa'ya vararak dağ yoluna doğru hareket ediyoruz. Öncelikle poğaça ve içecek servisi yaparak kahvaltılarımızı alıyoruz. 08:30 - 09:30 saatleri arasında Uludağ I. Yatırımcılar Bölgesi'ne varıyoruz ve rehberlerimizin araç içinde sizlerden aldıkları talep doğrultusunda kayak odasına varıyoruz. Kayak odasından malzeme alacak  misafirlerimizin hızlı bir şekilde hazırlanmaları sağlanmaktadır. Hazırlıklar tamamlandıktan sonra Uludağ'da tam gün serbest zaman veriyoruz. Kayak yapmayan misafirlerimiz pistlere yakın olan cafelerde vakit geçirebilir yada kızaklar ile eğlencenin tadına varabilirler. Öğle yemeği için acentamızın misafirlerimize özel olarak hazırlamış olduğu lunch box paketleri rehberlerimiz tarafından dağıtılacaktır. Akşam rehberimizin belirleyeceği saatde 16:30 - 17:00'da buluşma noktasına gelerek İstanbul'a geri dönüş yolculuğuna başlıyor ve Bursa'da meşhur İskender yemek için mola veriyoruz. (extra)  Molamızın ardından İstanbul'a dönüş yolculuğumuz başlıyor ve yaklaşık 3 saatlik yolculuktan sonra siz değerli misafirlerimizi bir dahaki turumuzda görüşmek dileği ile aldığımız yerlere bırakıyoruz.

 

Acentamız misafirleri; tüm sezon boyunca kayak, snowboard ve tüm ekipman kiralarından % 25 - % 40 arasında değişen indirim oranları ile yararlanmaktadırlar. İndirimli fiyatlar aşağıda sunulmuştur. Toplu kayak ve Snowboard dersi için % 40 indirim sağlanmaktadır. (en az 10 kişi olması gerekmektedir.) Rehberlerimiz tur başlangıcında vakit kaybetmemek açısından tüm ekipmanlar ile ilgili sipariş bilgilerini misafirlerimizden alıp kayak odalarında hazır bulundurmaktadırlar.

Kayak takımı: 20 TL / Board - Bled: 25 TL / Kızak: 10 TL / Kayak kıyafeti: 20 TL (pantolon - mont)

Kervansaray ski pass: Tam gün  30 TL

Ortak ski pass 17 lift: Tam gün  60 TL - Tek Kullanım: 10 TL - 4 Saat kullanım: 40 TL

 

Fiyata Dahil Olan Hizmetler:

Lüx otobüslerle ile gidiş - dönüş ulaşım

Otobüs içerisindeki ikramlar

Sabah kahvaltısı (poğaça olarak)

Öğle yemeği lunch box paketi (baget ekmeğe sandviç - içecek)

 

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler:

Kişisel harcamalar

Kayak kıyafet kirası

Rehberlik hizmetleri

Kayak ve Snowboard kiraları

Kervansaray pisti veya tam gün ortak girişim sınırsız ski pass (17 lift)

 

Diğer Önemli Tur Detayları:

Turu satın alan misafirlerimiz rehberlik hizmetleri, milli park giriş ücretleri, feribot geçiş masrafları için kişibaşı 20 TL ödemekle yükümlüdür. Bu ücret rehber tarafından otobüs kalkışında toplanacak olup zorunludur.

0 - 6 yaş çocuklar otobüste koltuk ve yemek almadıkları takdirde ücretsizdir.0 - 6 yaş çocuk için otobüste koltuk ve yemek talep edildiği takdirde ise çocuk başı 35 TL ücret acenteye ödenir. Extra ödemede çocuk için kayıt esnasında ödenmesi gerekmektedir.

7 - 12 yaş çocuk ücreti 35 TL olup kayıt esnasında acentaya ödenir. Çocuk ücretini acentaya ödeyen misafirlerimiz otobüs içerisinde 20 TL extra ücreti ödemeleri gerekmektedir.

 

Rezervasyon tarih değişikliklerinin 7 gün öncesinden bildirilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.

Turlarımız 5948 nolu HTO Türsab belgesi ile organize edilmektedir.

GERÇEK FİYAT 49.00 TL
İNDİRİM %39
KAZANCINIZ 19.1 TL
29.90 TL
29.90 TL
GERÇEK FİYAT 49.00 TL
İNDİRİM %39
KAZANCINIZ 19.1 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 4115 kişi satın aldı!

Bu fırsatı satın almadan önce müsaitlik sormanız gerekmektedir.

Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz.
 • Rezervasyon iptal ve değişikliklerinin en az 15 gün öncesine kadar bildirilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde kupon kodarı kullanılmış sayılacaktır.
 • Kupon Son Kullanım Tarihi: 31 Mart 2013
 • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
 • Fırsatı satın almadan önce müsaitlik sormanız gerekmektedir.
 • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
 • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
 • Rezervasyon gereklidir.
 • Rezervasyonunuzu 0212 225 69 36 - 66 no'lu telefon numaralarından yaptırabilirsiniz.
 • Kupon alım tarihinden itibaren 7 gün içerisinde rezervasyon yapılması gerekmektedir.
 • Yeterli çoğunluk sağlanmadığı takdirde acente 3 gün önceden haber vermek kaydı ile turu bir sonraki doluluk olan tarihe kaydırabilir.
 • Acente rehberi içerik aynı kalmak şartı ile, gerekli gördüğü hallerde misafirlerimizin tur programından daha çok verim alabilmesi için gezilecek yerlerin güzergahında ve saatlerinde değişiklik yapabilir.
 • Uludağ Turu Başlangıç Tarihi: 06.01.2013 (Her pazar)
 • Kişibaşı dilediğiniz kadar fırsat satın alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.