Bu Fırsat Kaçtı :(

'Hansel ve Gretel'in Maceraları' Çocuk Tiyatro Oyunu Bileti

Fırsat Numarası: 53631

Grim Kardeşler'in dünyaca ünlü çocuk masalı kahramanları 'Hansel ve Gretel'in Maceraları' tiyatro oyunu sahnedeki yerini alıyor!

 

Minik tiyatroseverlerin macera dolu bir yolculuğa çıkacağı eğlence dolu bu oyun için indirimli tiyatro biletlerini sakın kaçırmayın...

 

Siz de bu kült hikayenin içine dahil olup, keyif dolu bir gün geçirmek için acele edin ve uygun fiyatlı tiyatro biletinizi tükenmeden alın!

 

İyi seyirler.

Hansel ve Gretel'in Maceraları

Araştırmayı, öğrenmeyi, doğayı ve tüm canlıları çok seven Hansel ve Gretel kardeşler, bir gün yine en yakın arkadaşları Adel ile birlikte ormana gidip oradaki büyük ve rengârenk kuşu görmek isterler. Hansel, her zamanki gibi çakıl taşlarını atmak yerine o sırada elinde olan ekmek kırıntılarını atınca macera, öğreti ve eğlence dolu bir yolculuk onları bekler. Hansel ve Gretel bu yolculukta ön yargılı olmamayı öğrenecek, doğada yönlerini bulmaya dair bilgilerini hatırlayacak, “iyi” ve “kötü” hakkında kendilerini sorgulayacak; Cadı, Porsuk, Zümrüdüanka, şeker dolu bir ev ve Adel ile çok eğlenceli anlar yaşayacak ve sonunda evlerinin yolunu yine Zümrüdüanka’nın dediği gibi “kendilerine, yalnızca kendilerine güvenerek” bulacaklardır.


Çocuklara “dünyada kötülüklerin de olduğu ama buna rağmen neden hep iyi kalmamız gerektiğini” hem eğlenceli bir dil hem de macera dolu bir oyunla anlatan Hansel ve Gretel’in maceraları, onlara hem çok eğlenceli zaman geçirtirken hem de daha bu yaşlarda kendilerine olan güvenlerini desteklemeyi amaçlıyor.

 

YAZAN: Grimm Kardeşler
UYARLAYAN: Gül Arda
YÖNETEN: Tuba Aydın
OYUNCULAR: Gökhan yılmazer, Gül Arda, Erdoğan Soytürk,Zeynep Arslan, Tuba Aydın
YAŞ SINIR: +3

GERÇEK FİYAT 34.00 TL
İNDİRİM %24
KAZANCINIZ 8.00 TL
26.00 TL
26.00 TL
GERÇEK FİYAT 34.00 TL
İNDİRİM %24
KAZANCINIZ 8.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 75 kişi satın aldı!
  • Her yaş grubu için bilet alınması gerekmektedir.
  • Veliler dahil her birey bilete tabidir.
  • Rezervasyon gerekli değildir. Biletlerinizi fırsat kodlarınızı ileterek etkinlik saatinden 1 saat önce gişeden alabilirsiniz.
  • Oturma planı otomatik olarak belirlenmektedir.
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 11 Ocak 2020
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Satın alım sonrası iptal, iade ve değişiklik yapılamaz.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.