Bu Fırsat Kaçtı :(

Okan Bayülgen'den 'Harem Kabare' Tiyatro Oyunu Bileti

Fırsat Numarası: 54577

Okan Bayülgen'in yazıp, yönetip, muhteşem bir kadro ile birlikte sahnelediği 'Harem Kabare' tiyatro oyunu seyirci ile buluşuyor!

 

Eğlence dolu konusu ve Okan Bayülgen'in yanı sıra Ceren Taşçı, Zeynep Köse, Deniz Bolışık, Ödül Turan, Gizem Dinç, Aybüke Albere gibi birbirinden yetenekli oyuncuların müthiş oyunculuğu ile unutulmaz anlar geçireceğiniz bu oyun için indirimli tiyatro biletlerini sakın kaçırmayın.

 

Sevdiklerinizle birlikte kahkaha dolu anlar geçirip, kendinizi de dahil edeceğiniz bu kahaka tufanı oyun için uygun fiyatlı tiyatro biletinizi tükenmeden alın!

 

İyi eğlenceler.

Harem Kabare

Okan Bayülgen yazdı – yönetti – oynadı.

Ceren Taşçı, Zeynep Köse, Deniz Bolışık, Ödül Turan, Gizem Dinç, Aybüke Albere çok farklı ve eğlenceli kadınlara can verdiler.

"Bu kadınlar siz, arkadaşlarınız, geçmişteki ya da gelecekteki haliniz gibi. Fena halde tanıdık, korkunç, şuh, dramatik ve komik. Bu adamı tepelesinler mi, sevsinler mi, öldürsünler mi? Hep beraber karar vereceğiz."

GERÇEK FİYAT 140.00 TL
İNDİRİM %30
KAZANCINIZ 41.00 TL
99.00 TL
99.00 TL
GERÇEK FİYAT 140.00 TL
İNDİRİM %30
KAZANCINIZ 41.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 54509 kişi satın aldı!
Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 09:00 - 18:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (54577) vermeyi unutmayınız.
  • Rezervasyon gerekli değildir. Biletlerinizi fırsat kodlarınızı ileterek etkinlik saatinden 1 saat önce gişeden alabilirsiniz.
  • Oturma planı otomatik olarak belirlenmektedir.
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 15 Ocak 2022
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Satın alım sonrası iptal, iade ve değişiklik yapılamaz.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
Tatil Fırsatları