Okan Bayülgen'den 'Harem Kabare' Tiyatro Oyunu Bileti

Fırsat Numarası: 57702
Okan Bayülgen'den 'Harem Kabare' Tiyatro Oyunu Bileti
Okan Bayülgen'den 'Harem Kabare' Tiyatro Oyunu Bileti

Seçenekler

Okan Bayülgen'in yazıp, yönetip, muhteşem bir kadro ile birlikte sahnelediği 'Harem Kabare' tiyatro oyunu seyirci ile buluşuyor!

 

Eğlence dolu konusu ve Okan Bayülgen'in yanı sıra Özge Borak, Ezgi Çelik, Beste Tok, Ödül Turan, Gizem Dinç, Aybüke Albere gibi birbirinden yetenekli oyuncuların müthiş oyunculuğu ile unutulmaz anlar geçireceğiniz bu oyun için indirimli tiyatro biletlerini sakın kaçırmayın.

 

Sevdiklerinizle birlikte kahkaha dolu anlar geçirip, kendinizi de dahil edeceğiniz bu kahaka tufanı oyun için uygun fiyatlı tiyatro biletinizi tükenmeden alın!

 

İyi eğlenceler.

Harem Kabare

Okan Bayülgen yazdı – yönetti – oynadı.

 

Özge Borak, Ezgi Çelik, Beste Tok, Ödül Turan, Gizem Dinç, Aybüke Albere çok farklı ve eğlenceli kadınlara can verdiler.

 

"Bu kadınlar siz, arkadaşlarınız, geçmişteki ya da gelecekteki haliniz gibi. Fena halde tanıdık, korkunç, şuh, dramatik ve komik. Bu adamı tepelesinler mi, sevsinler mi, öldürsünler mi? Hep beraber karar vereceğiz."

GERÇEK FİYAT 168.00 TL
İNDİRİM %31
KAZANCINIZ 51.00 TL
117.00 TL
İlgili Aramalar
117.00 TL SEPETE EKLE
GERÇEK FİYAT 168.00 TL
İNDİRİM %31
KAZANCINIZ 51.00 TL
5 Kasım için Son 35 Bilet!
Bu işletmenin fırsatlarını 51599 kişi satın aldı!
  • Etkinlik alanına gelirken misafirlerimizin 2 doz aşı olması ve üzerinden 15 gün geçmiş olması, 2 doz olduğuna dair Aşı Kartının olması gerekmektedir. 1 doz aşısı olan ve hiç aşısı olmayanlar için en geç 48 saat öncesinden yapılmış Negatif PCR Testi sonucunuzu yanınızda bulundurmanızı rica ederiz. Aşı Kartı veya Negatif PCR sonucu olmayan misafirlerimiz etkinlik alanına kabul edilemeyecektir.
  • Rezervasyon gerekli değildir. Biletlerinizi fırsat kodlarınızı ileterek etkinlik saatinden 1 saat önce gişeden alabilirsiniz.
  • Oturma planı otomatik olarak belirlenmektedir.
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Satın alım sonrası iptal, iade ve değişiklik yapılamaz.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
MEKANLAR