Bu Fırsat Kaçtı :(

Tatil Bugün'den, Her Hafta Sonu 1 Gece Yarım Pansiyon Konaklamalı Ayvalık, Cunda, Kazdağları, Yeşilyurt, Adatepe, Zeus Atları Turu 99 TL!

Fırsat Numarası: 13814

1. Gün / İstanbul'dan Hareket

Her Cuma Akşamı Hareket

22:30 İncirli Doğtaş Mağazası Önü
23:00 Beşiktaş Yıldız Camii
23.30 Kadıköy Evlendirme Dairesi otoparkı, önünden hareketle Bursa, Balıkesir güzergahı üzerinden yaklaşık 7 saat sürecek yolculuğumuzun ardından Ayvalık'a varıyoruz.

2. Gün / Ayvalık

Sabah verilen serbest kahvaltının (kahvaltı ücretli olup tur bedeline dahil değildir) ardından otelimize gidiyoruz. Otelimize (otelimizin musaitliği ve doluluğuna göre) yerleşme ve kısa bir dinlenme molası sonrasında gezimize başlıyoruz. Ayvalık tarih ve kültür gezimize başlıyoruz.

Gezilecek yerler: Cunda Adası, Şeytan Sofrası, Cennet Tepesi, Çınarlı Camisi,( eski Aghia Yorgi Kilisesi), Taksiyarhis Kilisesi, Cunda Kordon gezilerimizin ardından Cunda Adası'nda ekstra öğlen yemeği molası veriyoruz. Cunda gezimiz sonrasında otelimize varıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

3. Gün / Kazdağları Köyleri Gezisi

Otelde alınan açık büfe sabah kahvaltısının ardından oksijen oranı açısından Alplerden sonra dünyada 2. bölge olan Kazdağları'nı keşfe çıkıyoruz. Burada Kazdağları'nın tanıtımını ve bölgedeki yaşam şeklini bizlere görsellerle de gösterebilecek konumdaki Tahtakuşlar Köyü Etnografya Müzesi gezisi yapıyoruz. Ardından Altınoluk civarlarında verilen ekstra öğlen yemeği molası sonrası son zamanlarda Karadağlar Dizisi ile daha popüler hale gelen Kazdağı köylerinden Yeşilyurt Köyü'ne gidiyoruz. Yeşilyurt Köyünde verilen serbest zaman sırasında belli bir süre dinlenebilirsiniz. Yeşiyurt Gezisi sonrası Adatepe eski Yunan Köyü'ne hareket ediyoruz. Burada köy evleri arasında yapılan geziler sonrası köy meydanında köy kahvelerinde mola veriyoruz. Ardından Zeus Altarı'ndan Ege Denizi'nin muhteşem manzarasını izledikten sonra turumuza başlangıç noktamız olan İstanbul'a hareket ediyoruz. İstanbul'a varışımız sonrasında sizlerle aldığımız duraklarda vedalaşıyoruz.

Tur Ücretine Dahil Olan Hizmetler:

Lüx Otobüslerle Ulaşım
Gidiş-Dönüş Araç İçi ve Alan Rehberlik Hizmeti
Tüm Çevre Gezileri
Yarım Pansiyon Konaklama (1 adet sabah kahvaltısı ve 1 adet akşam yemeği)
Araç İçi İkramlar

Tur Ücretine Dahil Olmayan Hizmetler:

Kişisel Harcamalar
Müze ve Ören yeri giriş ücretleri
Öğlen Yemekleri
Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler
Milli Park Giriş Ücretleri

Önemli Detaylar:

Turu satın alan misafirler Rehberlik hizmeti, Milli park giriş ücreti, Müze Ören yeri giriş Ücretleri, Ferdi Kaza ve Mali Mesuliyet Sigortası Feribot geçiş ücretleri, Ara transfer bedelleri olarak kişi başı 60 TL ödemekle yükümlüdür. Bu ücret rehber tarafından otobüs kalkışında toplanacak olup zorunludur.

 

0-6 yaş çocuklar otobüste koltuk almadıkları takdirde ücretsizdir.
0-6 yaş çocuk için otobüsde koltuk talep edildiği takdirde ise çocuk başı 80 TL ücret acenteye ödenir.
7-12 yaş çocuklar için ücret 70 TL'dir
Çocuk ücretini acentaya ödeyen misafirler otobüs içerisinde 60 TL ekstra ücreti ödemeleri gerekmektedir

 

Turlarımız, Tura kayıt yaptıran kişi sayısına göre; 10-15 kişi arası özel dizayn minibüsle, 15-29 kişi arası lüks küçük otobüs (midibas) 29 kişi üzeri ise 46 veya 55 kişilik özel
Turizm araçlarıyla yapılacaktır. Büyük araç garantisi verilmez.
Turlarımızda; cam kenarı veya koridor, ön veya arka koltuk garantisi verilmez. Koltuk numaraları kesin kayıt sırasına göre verilir.

Acente, yeterli kişi sayısı oluşmadığı takdirde haber vermek koşulu ile turu iptal etme
hakkını saklı tutar.
Acente rehberi içerik aynı kalmak şartı ile, gerekli gördüğü hallerde misafirlerimizin tur programından daha çok verim alabilmesi için gezilecek yerlerin güzergahında ve saatlerinde değişiklik yapabilir.
* Bayramlarda ve özel günlerde fiyatlar geçerli değildir

Tur Tarihleri

Tur tarihleri için tıklayın.
GERÇEK FİYAT 198.00 TL
İNDİRİM %50
KAZANCINIZ 99.00 TL
99.00 TL
99.00 TL
GERÇEK FİYAT 198.00 TL
İNDİRİM %50
KAZANCINIZ 99.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 505 kişi satın aldı!

Bu fırsatı satın almadan önce müsaitlik sormanız gerekmektedir.

Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz.
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 14 Aralık 2014
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Fırsatı satın almadan önce müsaitlik sormanız gerekmektedir.
  • Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta ve sms olarak gönderilecektir.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
  • Kupon alım tarihinden itibaren 3 gün içerisinde rezervasyon yapılması gerekmektedir. Aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.
  • Tur öncesi ve tur içinde hava muhalefeti, yol durumu, sefer iptali, tur doluluk oranı, bölge ve tesis doluluğu ve mücbir sebebler nedeniyle yapılmayan ya da değişiklik yapılan turlarda acentanın sorumluluğu yoktur.