Bu Fırsat Kaçtı :(

Doğadan Gelen Sese Kulak Verin! Her Pazar Günübirlik Abant & Sapanca & Maşukiye Turu Ulaşım + Çay + Poğaça İkramı + Öğle Yemeği Dahil 39.90 TL

Fırsat Numarası: 385

İstanbul - Abant - Sapanca - Maşukiye:

Pazar saat 06:00 İncirli Ömür Plaza önü

06:30 Beşiktaş Yıldız Camii önü

07:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi önü

07:20 Çayırova Mc Donald önü

08:15 İzmit Halkevi önü hareket

 

Otobüs içinde ikramlarımız eşliğinde adeta cennetten bir köşe olan Abant'a doğru hareket ediyoruz. Doğa ile baş başa kalmak, orman içinde dolaşmak toprağa basmak, temiz hava solumak, su ve kuş sesini dinleyip haftanın yorgunluğunu atmak için Abant Gölü'ne varıyoruz. Göl çevresinde yürüyüş yapabilir, faytona binebilirsiniz. Abant gölü kenarında Mangal'da alacağımız nefis öğlen yemeğini takiben rehberimizin belirleyeceği saatte Sapanca'ya hareket. Göl kenarında vereceğimiz serbest zaman ve çay molasını takiben, Maşukiye'ye varış. Kocaeli'nin doğusu, samanlı dağlarının zirvesi olan, kartepe etekleri ile, sapanca gölünün güney batı kıyısı arasında; doğası, yeşili, pınarları, vadisi, şelaleleri, dereleri, meyve bahçeleri ile ünlü şirin bir tatil beldesidir. Maşukiye demek doğa demek, yeşillik demek, kısacası huzur demektir. Burası Türkiye'nin en geniş ağaç ve bitki çeşitlerine ev sahipliği yapan ender beldelerden biridir. Maşukiye gezimiz sonrası İstanbul'a hareket ve misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması.

 

Ücrete Dahil Olan Hizmetler:

Otobüs ile ulaşım

Araç içindeki ikramlar

Otobüsde poğaça ve çay ikramı

Öğlen yemeği sucuk ekmek içinde domates, biber, garnitür, kola veya ayran (porsiyonlarımız rahat bir şekilde doyabileceğiniz ölçüdedir)

 

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler:

Ören yeri ve milli park girişleri

Ara transferler

Özel harcamalarınız

Rehberlik hizmetleri

 

Turu satın alan misafirlerimiz rehberlik hizmetleri, ara transferler ve milli park giriş ücretleri için kişibaşı 20 TL ödemekle yükümlüdür. Bu ücret rehber tarafından otobüs kalkışında toplanacak olup zorunludur. 0 - 6 yaş çocuklar otobüste koltuk ve yemek almadıkları takdirde ücretsizdir. 0-6 yaş çocuk için otobüsde koltuk ve yemek talep edildiği takdirde ise çocuk başı 35 TL + zorunlu ücret acenteye ödenir. Çocuk ücretini acentaya ödeyen misafirlerimiz otobüs içerisinde 20 TL extra ücreti ödemeleri gerekmektedir.

 

Diğer Detaylar:

Kupon alım  tarihinden itibaren 7 gün içerisinde rezervasyon yapılması gerekmektedir. Rezarvasyon tarih değişikliklerinin; 10 gün öncesinden bildirilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır. Yeterli çoğunluk sağlanmadığı takdirde acente 3 gün önceden haber vermek kaydı ile turu bir sonraki doluluk olan tarihe kaydırabilir. Acente rehberi içerik aynı kalmak şartı ile, gerekli gördüğü hallerde misafirlerimizin tur programından daha çok verim alabilmesi için gezilecek yerlerin güzergahında ve saatlerinde değişiklik yapabilir.Turlarımız 5948 no'lu HTO Türsab belgesi ile organize edilmektedir.

GERÇEK FİYAT 80.00 TL
İNDİRİM %51
KAZANCINIZ 40.1 TL
39.90 TL
39.90 TL
GERÇEK FİYAT 80.00 TL
İNDİRİM %51
KAZANCINIZ 40.1 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 4115 kişi satın aldı!

Bu fırsatı satın almadan önce müsaitlik sormanız gerekmektedir.

Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz.
 • Rezervasyon iptal ve değişikliklerinin en az 15 gün öncesine kadar bildirilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde kupon kodarı kullanılmış sayılacaktır.
 • Kupon Son Kullanım Tarihi: 31 Mart 2013
 • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
 • Fırsatı satın almadan önce müsaitlik sormanız gerekmektedir.
 • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
 • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
 • Rezervasyon gereklidir.
 • Rezervasyonunuzu 0212 225 69 36 - 66 no'lu telefon numaralarından yaptırabilirsiniz.
 • Kupon alım  tarihinden itibaren 7 gün içerisinde rezervasyon yapılması gerekmektedir.
 • Rezarvasyon tarih değişiklikleri 10 gün öncesinden bildirilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.
 • 0 - 6 yaş çocuklar otobüste koltuk ve yemek almadıkları takdirde ücretsizdir.
 • 0 - 6 yaş çocuk için otobüste koltuk ve yemek talep edildiği takdirde ise çocuk başı 35 TL + zorunlu ücret  acenteye ödenir.
 • Çocuk ücretini acentaya ödeyen misafirlerimiz otobüs içerisinde 20 TL extra ücreti ödemeleri gerekmektedir.
 • Tur Geçerlilik Tarihi: 23 Eylül 2012 - 20 Ocak 2013
 • Kişibaşı dilediğiniz kadar fırsat satın alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.