Bu Fırsat Kaçtı :(

Arzu Okutan Güzellik Merkezi'yi takip edin, bundan sonraki fırsatlarından haberdar olun!

Tunalı Hilmi Arzu Okutan Güzellik Merkezi'nde 1 Seans İnnofacial Uygulaması

Fırsat Numarası: 40055

Arınmış ve pürüzsüz bir cilt için Hilmi Arzu Okutan Güzellik Merkezi!


Sivilceler, cilt çatlakları ya da siyah noktalar... Bunların birinden veya birkaçından muzdaripseniz, tüm bunların güzelliğinize gölge düşürdüğünü düşünüyorsanız ve cildinize iyi gelecek bir çözüme ihtiyacınız varsa doğru yerdesiniz!

Sakın kaçırmayın'

İnnofacial Uygulaması

İnnofacial, lazer ışını olmadan cilt yenilemede kullanılan en yeni teknolojilerden birisidir. İnnofacial ile hidradermabrazyon yöntemi cilt bakımına yeni bir bakış açısı getirmektedir.

İnnofacial uygulamasının avantajları:

Innofacial cihazı ile cilt üzerindeki ölü tabakalar ağrısız ve acısız bir şekilde herhangi bir tahribat yaratmadan; su ve vakum yardımı ile arındırılmaktadır. Böylece siyah ve beyaz noktalar derinlemesine temizlenir. Cildin yeniden yapılanma ve yenilenmeye başlamasındaki en önemli etken, vakum etkisinin kan akışını düzenlemesi ve kan akışında artış yaratmasıdır. Bütün bu etkilerin yanı sıra vakum etkisi; ince çizgiler ve lekeler üzerinde de etkili olmaktadır. Bu yöntem ile cilt bakımında el değmeden, hijyenik, pratik ve ağrısız, masaj etkisi yaratan bir uygulamaya sahip olmak mümkündür. Uygulama sonrasında cilt yapısına uygun özel sakinleştirici serumlar kullanılmaktadır. Bu serum sayesinde cilt nem açısından zenginleşirken; ciltte yenilenme ve yeniden yapılanma meydana gelir. Uygulama da herhangi bir iyileşme sürecine gereksinim kalmadan cildin derin temizliği, canlılığı ve anti-oksidan nemlendiriciler ile nemliliği sağlanmaktadır. Girişimsel değildir, cildi tahriş etmez. Bu yöntem komedojenik ve hafif orta düzey akne, kuru, nemsiz cilt, yüzeysel lekelenme sorunu olanlar, genel cilt bakımı ihtiyacı olanlar için kısa sürede etili, güvenilir, mükemmel çözümler sunmaktadır.

Uygulama süresince temizlenen yüze en az 10’ar dakikalık üç aşamalı temizleme-arındırma, komedon temizliği ve nemlendirme aşamaları uygulanmaktadır. Toplam bakım süresi ortalama 35-45 dakikadır. Cilt bakımı sonrası herhangi bir kızarıklık oluşmaz, bu sayede günlük hayata rahatlıkla dönülebilmektedir. Tekrarlayan uygulamalar ile etkinliği de artış göstermektedir. Glikolik ve Salisilik asitlerin karışımından oluşan çok hafif bir peeling uygulaması yapılarak, gözeneklerin daha kolay temizlenebilmesi için geçici olarak gözeneklerin açılması sağlanır. Peeling ve elmas başlık yardımı ile açılan gözeneklerin içerisi özel bir solüsyon yardımı ve vakum teknolojisi ile derinlemesine temizlenir. Böylelikle her hangi bir sıkma işlemi yapılmadan açık ve kapalı komedon temizliği yapılmış olur. Temizlenmiş cildimize özel bir antioxidan serum uygulanır. Bunun yanında cildin ihtiyacına göre çeşitli vitamin, mineral, peptit, hyaluronik asit vb. cilt serumları uygulanır.

Glikolik asit ne işe yarar?

Glikolik asit , sivilcelere, siyah noktalara, cilt çatlaklarına iyi gelir, etkili sonuçlar sunar. Ciltte gözeneklerde biriken ölü hücreler ve yağla tıkanmayla oluşan akne, sivilce gibi olumsuzluklara karşı iyi bir mücadelecidir. Salisilik asit; ölü hücrelerin soyulmasına yardımcı olarak cildin yenilenmesini sağlar ve ölü hücrelerin yerleşmesine engel olur. Hyalüronik asit; serumları cilde uygulandığında, yüksek oranda su tutma yeteneğiyle cildin pürüzsüz, parlak, canlı ve doğal görünmesini sağlar. Sivilce izlerini yok eder ve sivilce oluşumunu engeller. Cildin uzun seneler canlılığını, tazeliğini ve doğallığını korumasına yardımcı olur. Düzenli kullanıldığında kırışıkların azalmasını sağlar.

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 450.00 TL
İNDİRİM %78
KAZANCINIZ 350.1 TL
99.90 TL

Arzu Okutan Güzellik Merkezi'nin Yorumları

Arzu Okutan Güzellik Salonu
İnsanı hem bedenen, hem ruhen güzelleştiren ve iyi hissettiren bir salon. Temizlik, hijyen, kalite ve teknolojiyi takip anlayışları süper. Kadın erkek herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
99.90 TL
GERÇEK FİYAT 450.00 TL
İNDİRİM %78
KAZANCINIZ 350.1 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 20 kişi satın aldı!
Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 08:30 - 20:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (40055) vermeyi unutmayınız.
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 10 Ağustos 2019
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta ve sms olarak gönderilecektir.
  • Rezervasyon iptal ve değişikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Bir kişi kendisi için yalnızca 1 kupondan faydalanabilir, ancak dilediği kadar satın alıp, hediye edebilir.
  • 09.30 - 19.00 saatleri arasında, Pazar HARİÇ diğer günler geçerlidir.
MEKANLAR