Bu Fırsat Kaçtı :(

Gizemli Likya'yı Keşfetmeye Var Mısınız? Hola Travel'dan 07 Ağustos Hareketli 4 Gece 5 Gün / 3 Gece Yarım Pansiyon Konaklamalı Ulaşım, Çevre Gezileri Dahil Gizemli Likya Turu 359.90 TL!

Fırsat Numarası: 5261

1. Gün (Çarşamba) / İstanbul - Bilecik  - Kütahya - Fethiye

20:00 Bakırköy Ömür AVM Önü,

21:00 Beşiktaş Yıldız Cami Önü,

22:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı,

22:20 Çayırova Mc donalds önü,

23:30 İzmit Halkevinden katılan misafirlerimizle karşısından katılan misafirlerimizle birlikte Adapazarı - Afyon güzergahından gece boyunca sürecek yolculuğumuza devam ediyoruz.

Toplam KM: İstanbul - Fethiye  830KM

 

2. Gün (Perşembe) / Kayaköy - Ölüdeniz Yüzme Molası - Belcekız

Hola Travel otobüs içi ikramları ve rehberimizin ön bilgi niteliğindeki anlatımları ile Afyon'da sabah saatlerinde Cumhuriyet tesislerinde vereceğimiz sabah kahvaltı molasının ardından otelimize doğru yolumuza devam ediyoruz. (otelin müsaitlik durumuna göre otele yerleşme olacaktır, müsaitlik yok ise turumuza devam edilecektir.) otelde kısa bir dinlenmenin ardından ilk gezilecek noktamız olan eski ismi Levissi şimdiki ismi Kayaköy olan Rum kasabasını panaromik olarak görüyoruz. Yaklaşık 4000'e yakın evi bünyesinde barındıran ve şuanda terk edilmiş hayalet bir köy durumunda olan kasaba da İlkokul, Taş Evler ve Çeşmeleri (otobüsümüz ile panaromik) olarak geziyoruz. Buradan Babadağların hemen eteğinde bulunan Ölüdeniz'e geçiyoruz ve yüzme molası için serbest zaman vererek güneşin ve denizin tadını çıkartıyoruz. Akşam saatlerinde otelimize geri dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama, yemek sonrası dilen misafirlerimiz ile birlikte Fethiye gecelerinin tadını çıkartıyoruz (Ekstra).

(Fethiye - Çalış).

 

Akşam Eğlencesi (extra): Dileyen misafirlerimizle Fethiye barlar sokağında bulunan Mango Bar'a gidiyoruz. Pasha eşliğinde eğlence için giriş ücreti ve bir içki dahil - kişi başı 45 TL

 

3. Gün (Cuma) / Kekova Tekne Turu - Batık Şehir - Kaş - Kalkan - Yüzme Molaları

Sabah otelde alınan açık büfe kahvaltı sonrası hareketle Dünyanın sayılı kanyonlarından biri olan Saklıkent yaklaşık 1,8 milyon yıl önce deprem ile oluşmuş adeta tanrının Anadolu ya bir armağanı niteliğinde eşsiz bir güzelliğe sahiptir.18 km uzunluğa 600 mt yüksekliğe sahip olan kanyonda safariye katılanlar 1 saat bu güzelliği görme ve tanrının insanlığa aslında ne kadar küçük olduklarını göstermesine fırsat tanırlar. Günün devamında Kalkan üzerinden Kaputaj plajına gidiyoruz. Muhteşem manzarası karşısında etkilenmek elde değil, burada vereceğimiz fotoğraf molası sonrasında Kaş'a geliyor ve sizlere serbest zaman veriyoruz. Rehberimizin önceden sizlere belirttiği saate otobüsümüzün önünde bulunuyoruz. Kaş'a veda ediyor ve Üçağız kasabasına hareket ediyoruz. Burada bizi bekleyen teknemize (1.Tekne Turu) binerek batık kent Kekova'yı gezmeye başlıyoruz. Kekova Adası, Tersane Koyu, Batık Liman, Simena Köyü (Kale Köyü), Hamidiye Koyu, Gök Kaya, Burç Koyu, Uçağız, Simena Kalesi, Denizin İçindeki Lahit, Korsan Mağarası gezileri ve yüzme molaları ardından otelimize geri dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

(Fethiye - Çalış)
Toplam KM : 340KM

 

Öğle Yemeği (extra): Kekova Tekne Turunda; Makarna salatası, Bezelye Salatası, Mevsim Salata, Bulgur Pilavı, Mangalda kızarmış piliç - kişi başı 15 TL

 

4. Gün (Cumartesi) / 12 Adalar Tekne Turu - Kleopatra Hamamı - Katrancı Adası - Cennet Koyu - Göbün Koyu

Sabah otelimizde aldığımız kahvaltı sonrasında otelimizde tam gün serbest zaman veriyoruz. Arzu eden misafirlerimiz 12 Adalar Tekne Turu veya Jeep Safari turumuza (extra) katılabilirler. 
Gece Dileyen misafirlerimizle birlikte Hisarönü barlar sokağında eğlencenin tadına varıyoruz. (extra)


12 adalar tekne turu: Gezeceğimiz yerler arasında; Klopatra Hamamı, Katrancı Adası, Tavşan Adası, Yassıca Adası, Göbün Koyu, Tersane Adası, Kızıl Ada, Şövalye Adası (giriş ücreti misafirlerimiz tarafından ödenecektir), Zeytinli Ada, Cennet Koyu. Günün sonuna doğru Fethiye ye dönüş yapıyoruz. Antik Telmessos tiyatrosunu görüyor ve otelimize geri dönüyoruz.

 

Akşam yemeği otelimizde. Öğle Yemeği (dahil) 12 Adalar Tekne Turu esnasında; Makarna, Salata, Izgara Tavuk ve/veya Balık

Ücret: kişi başı 40 TL
Toplam KM: 40KM


Akşam Eğlencesi (extra): Dileyen misafirlerimizle Hisarönü Barlar sokağına gidiyoruz. Burada verilen serbest eğlence vakti sonrası gecenin ilerleyen saatlerinde buluşup otele geri dönüyoruz (Bu tur için sadece ulaşım ücreti alınacaktır - kişi başı 10TL)

 

5. Gün (Pazar) / Dalyan Tekne Turu - Köyceğiz Gölü - İztuzu Plajı - Göcek - Tekne Turu

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası otelimizden ayrılıyoruz ve ilk durağımız Ünlü isimlerin yaz aylarında tekneleri ile yanaştıkları, tatillerini yaptıkları Göcek'e doğru hareket ediyoruz. Göcek'e gelerek burada serbest zaman veriyoruz. Kordon da bulunan çay bahçelerinde İçilen sıcak çayların ardından Dalyan'a doğru yolumuza devam ediyoruz. Burada öğle yemeğimizi açık büfe olarak alıyoruz. Yemek sonrasında (2.Tekne Turu) Dalyan'ı Köyceğiz Gölüne bağlayan su kanalının oluştuğu, güzergahı takip ederek Kayaoyma kral mezarlarını görüyoruz. Efsanesi dilden dile anlatılan Byblis ve Kaunos'un hüzün dolu hikâyesini rehberimizden dinliyoruz. Dalyan tekne turuna katılmak üzere ilerliyoruz Teknemiz ile sazlıkların oluşturduğu kanalda ilerleyerek Atlantik Okyanusundan Anadolu sahillerine yumurta bırakmaya gelen Dünyaca ünlü Caretta Caretta cinsi deniz kaplumbağalarını görmek ve denize girmek için İztuzu Plajına ulaşıyoruz. Buradaki yüzme molamızın ardından tekrar teknemizle kanalı takıp ederek otobüsümüze ulaşıyoruz ve  İstanbul’a dönüş yolculuğumuz başlıyor,extra düzenlenecek olan Şirince gezimizin ardından  İzmir - Manisa - Balıkesir - Bursa üzerinden İstanbul'a doğru hareket ediyoruz. ve siz değerli misafirlerimizi bir dahaki turumuzda görüşmek üzere aldığımız noktalara gece saatlerinde bırakıyoruz.
(Fethiye - Çalış).

Toplam KM:  850 KM

 

Öğle Yemeği (extra): Dalyan'da Kanal Kıyısındaki Restoranda açıkbüfe - kişi başı 15 TL

 

Gezi Ücretine Dahil Olan Hizmetler

Mercedes O403 - Trevego - Safir Otobüsler ile ulaşım

Otellerde 3 Gece Yarım Pansiyon Konaklama

Açık Büfe 3 Sabah kahvaltısı

Açık büfe veya yöresel yemeklerden oluşan 3 Akşam yemeği

Programda Belirtilen Tüm Çevre Gezileri

Hola Travel Güvencesi

Hola Travel Otobüs'ü içerisindeki sınırsız ikramlar

1618 Nolu turizm kanununa göre zorunlu seyahat sigortası

 

Gezi Ücretine Dahil Olmayan Hizmetler

Tur Esnasında Alınan Tüm Öğle Yemekleri -

Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler

Ekstra Olarak Belirtilen Organizasyonlar

Mola Yerlerinde ve Otelde Yapılan Harcamalar

Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri

3 Tekne Turu

Rehberlik Hizmetleri

 

Önemli Bilgi!

Gezi Süresi 4 Gece 5 Gün olup 3 gece otel konaklamalıdır. Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir. Turlarımız Otel, Otobüs, Tur Programı ve Rehberlik Hizmetleri ile bir bütündür ayrı ayrı düşünülemez.

0-6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir.

Rezervasyon sırasında koltuk sözü verilemez.

Konaklama bölgelerinde ve otellerinde yoğunluğa bağlı olarak değişiklik yapılabilir.

Hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan turlarda Hola Travel sorumluluğu yoktur. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında tur iptal olur. Böyle bir durumda Hola Travel Tur misafirlerine 3 (üç) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür.

GERÇEK FİYAT 718.00 TL
İNDİRİM %50
KAZANCINIZ 358.1 TL
359.90 TL
359.90 TL
GERÇEK FİYAT 718.00 TL
İNDİRİM %50
KAZANCINIZ 358.1 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 4100 kişi satın aldı!
Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 08:30 - 20:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (5261) vermeyi unutmayınız.
 • Rezervasyon iptal ve değişikliklerinin en az 15 gün öncesine kadar bildirilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde kupon kodarı kullanılmış sayılacaktır.
 • Kupon Son Kullanım Tarihi: 7 Ağustos 2013
 • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
 • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
 • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
 • Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon yapılmayan kuponlar ile hizmetten yararlanamazsınız. Fırsatı satın almadan önce müsaitlik sormanız gerekmektedir.
 • Fırsat kodlarını alan misafirlerimiz 10 gün içerisinde rezervasyon yaptırmalıdır.
 • Rezervasyon tarih değişikliklerinin 10 gün öncesinden bildirilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.
 • Yeterli çoğunluk sağlanmadığı takdirde acente 3 gün önceden haber vermek kaydı ile turu bir sonraki tarihe kaydırabilir ya da iptal edebilir.
 • 0 - 6  yaş çocuklar iki büyük yanında konaklayıp otobüste koltuk  almadıkları takdirde ücretsizdir.
 • Otobüsde koltuk talep edildiği takdirde ise çocuk başı 150 TL ödenir.
 • 7 - 12 yaş grubu çocuklar için iki büyük yanında konaklama şart ile acenteye 260 TL ödenecektir.
 • Tek kişi konaklayacak misafirler fırsat kuponları yanında 120 TL ödemelidir.
 • Turu satın alan misafirlerimiz Rehberlik hizmetleri, Ören yeri ve Milli park giriş ücretleri, Ara Transferler için kişi başı 120 TL ödemekle yükümlüdür. 7-12 yaş grubu için de bu ücret 120 TL'dir. Bu ücret rehber tarafından otobüs kalkışında toplanacak olup zorunludur.
 • Kişi başı dilediğiniz kadar fırsat satın alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.