Hüma's Beyaz Düz İnce Dekoratif Retro Boy Ve Duvar Aynası

Fırsat Numarası: 80510

Ürün Bilgileri


Hüma’S Dekoratif Retro Boy Aynası

GÖRSELLER ÜRÜNLERİN GERÇEK FOTOĞRAFLARIDIR
Ölçüler:

Ürünlerimiz de 8 farklı ölçü bulunmaktadır.Özellikler: Ürünlerimizin çerçeve kalınlığı 5 cm’dir.

4 mm orjinal ayna kullanılmaktadır. Kesinlikle Flexi kullanılmamaktadır.

Ayna yatay ve dikey olarak kullanılabilmektedir. Askı, vida ve dübel kutu içerinde iletilmektedir.

Ürünlerimiz % 100 orjinal ve faturalıdır.

Kullanma Talimatı: Ürünlerimiz kullanıma hazır olarak gönderilmektedir. Aynaların duvara güvenli şekilde asılabilmesi için yatay ve dikey olmak üzere iki şekilde askı aparatı bulunmaktadır. Asma aparatları paketinin içindedir.Üretim: Ürünlerimiz % 100 yerli üretimdir. Ürün tasarımlarımız kendi tasarımcılarımız tarafından tasarlanmış olup, kendi tesislerimizde üretilmektedir.


Ambalaj / Paketleme: Ürün, nakliye ve kargo aşamasında hasar görmemek için özel olarak ambalajlanır. Güvenli bir şekilde sizlere ulaşmaktadır.


Teslimat / Hızlı Kargo: Ürün tarafınıza kargo ile gönderilmektedir. Ürün, kargodan teslim alınırken mutlaka kontrol edilmeli, hasarlı paket veya ürün teslim alınmamalı, ve kargo yetkilisine hasar tespit tutanağı hazırlaması doğrultusunda yardım istemeniz gerekmektedir. Hasar tespiti yapılan ürünlerin ücretsiz değişim ve iadesi yapılabilmektedir.


7/24 Mağaza İletişimi: Mağazamız siz değerli dostlarımız için %100 memnuniyet odaklı çalışmaktadır. Haftanın her günü ve saati mağazaya soru sor bölümünden bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Güvenli Alışveriş: Mağazamızdan yapacağınız tüm alışverişler N11 güvencesi altında siz değerli dostlarımıza ulaştırılmaktadır.


Ürün Değişimi ve İade Koşulları: Ürünü satın almadan önce özellikle görsellerini, ölçülerini ve ürün açıklamalarını kontrol etmenizi önemle rica ederiz . Mağazamızdan aldığınız tüm ürünleri farklı bir ürün ile değişim yapabilirsiniz. N11 güvencesi altında cayma hakkınızı kullanarak ürünü iade edebilirsiniz.


158.00 TL
158.00 TL
  • Ödemenizi yaptıktan sonra vereceğiniz adrese kargolanacaktır.
  • 7 Aralık Pazartesi gününe kadar kargoya verilir.
  • Ücretsiz Kargo
  • Bu ürün Hümas Market tarafından gönderilecektir.
  • Marka: Diğer