İklim Sigortası İle Size Ve Evinize Dört Mevsim Koruma

Fırsat Numarası: 74897
İklim Sigortası İle Size Ve Evinize Dört Mevsim Koruma

Seçenekler

Türkiye’de ilk ve tek olan Sompo İklim Sigortası ile kendinizi, evinizi, aracınızı (poliçe kapsamına dâhil edilmesi halinde), teknenizi, iş yerinizi ve evcil hayvanınızı dört mevsim boyunca afetlere karşı koruma altına alın, yarınlara güvenle bakın!

Bu uygun fiyatlı sigorta fırsatını sakın kaçırmayın!

İklim Sigortası Nedir?

İklim Sigortası ile, ana teminat olan yangının yanı sıra, küresel iklim değişikliği nedeniyle frekansı ve şiddeti dünya ölçeğinde gittikçe artan dolu, fırtına, sel-su baskını, hortum gibi felaketlere ve bu felaketlerin dolaylı etkileri olan kar ağırlığı, yer kayması, dolu sebebiyle cam kırılması ve araca gelen zararlar, fırtına kaynaklı ağaç devrilmesi ve ferdi kaza kapsamındaki risklere karşı siz, size ait konut, işyeri, motorlu kara taşıtı tekne, bina ve eşyalar da dâhil olmak üzere ilk ateş esasına göre teminat altına alınmaktadır. İklim Sigortası’nı 2 farklı paket arasından seçeceğiniz limit dâhilinde ve araç seçimli ya da seçimsiz olarak satın alabilirsiniz. Böylelikle, teminat alternatifleri ile tercihinize en uygun olan planı seçebilir ve içiniz rahat bir şekilde hayatınıza devam edebilirsiniz.

İklim Sigortası Avantajları

· ** 2 farklı plan avantajı ile teminat limitini bizzat kendiniz seçebilirsiniz.

· ** İsterseniz aracınızı dâhil edebilir veya hariç tutabilirsiniz.

· ** İklim Sigortası sahip olduğunuz konut, işyeri, motorlu kara taşıtı ve tekne gibi araç veya gayrimenkullerini tek bir poliçe ile koruyabilmektedir. Örneğin; İklim Sigortasına sahip olunması durumunda dolu sonucu sigortalının hem evinin dış cephe camlarında hem de eğer dâhil edildi ise aracının camlarında meydana gelecek zararlar teminat altında olacaktır.

· ** Poliçe kapsamına giren varlıklar için sigortalının aynı hasar tarihini ve teminatlarını kapsayan sigorta poliçeleri olsa dahi poliçe teminatını aşan tutarlarda tamamlayıcı olarak üründen yararlanılabilmektedir.

· ** Sahip olduğunuz evcil hayvanın poliçe kapsamında yer alan bir kaza sonucunda yaralanması veya sakatlanması durumunda tedavi için yapılan doktor ücreti ile cerrahi işlemleri, ilaç, tahlil, röntgen ve diğer giderleri de teminat dahilindedir

İlgili Aramalar

150.00 TL

NART Sigorta ve Reasürans Brokerliği'nin Yorumları

 
Siparişimi geçtikten sonra Nart sigortaya mail attım.Hemen poliçemizi düzenlediler.Ardından Demir hayat müşteri hizmetlerini arayarak check-up için randevu talebi oluşturduk.
Randevuyu oluşturup geri dönüş yapılacak.
 
Harika bir firma güvenli ve ilgili.Mutlaka tavsiye ediyorum birçok fırsatı kendilerinden alıyorum.
 
henüz kullanmadım ama sorunsuz poliçe ulaştı tarafıma.
 
Çok teşekkür ederim ilgi alaka muhteşem ötesi iyiki varsınız
150.00 TL SATIN AL
Bu işletmenin fırsatlarını 250 kişi satın aldı!
  • Kupon Başlangıç Tarihi: 10 Ağustos 2020
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 5 Aralık 2020
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon bilgileri kupon kodunuzla birlikte e-posta ve sms olarak gönderilecektir.
  • Rezervasyon iptal ve değişiklikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir. Aksi durumda kodlar kullanılmış sayılacaktır.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
MEKANLAR