0 (850) 333 03 23

Lisan Eğitim'de 10 Seviye Bilinçaltına İngilizce, Almanca, İtalyanca, İspanyolca, Fransızca veya Rusça Subliminal Perception System İle Dil Eğitimi

Fırsat Numarası: 1100125
Lisan Eğitim'de 10 Seviye Bilinçaltına İngilizce, Almanca, İtalyanca, İspanyolca, Fransızca veya Rusça Subliminal Perception System İle Dil Eğitimi Lisan Eğitim'de 10 Seviye Bilinçaltına İngilizce, Almanca, İtalyanca, İspanyolca, Fransızca veya Rusça Subliminal Perception System İle Dil Eğitimi Lisan Eğitim'de 10 Seviye Bilinçaltına İngilizce, Almanca, İtalyanca, İspanyolca, Fransızca veya Rusça Subliminal Perception System İle Dil Eğitimi

Fırsat Seçenekleri

Çift katmanlı bilinçaltı eğitim sistemi ile uykunuzda İngilizce öğrenecek, hatta iş yerinizde çalışırken dahi mevcut altyapınızı geliştireceksiniz.

Yurt dışında yaşayan biri kadar akıcı, anlama ve konuşma yeteneğinizi de geliştireceksiniz.

17500 Hz alt katman subliminal frekanslar ile iç kulak ve bilinçaltınız tarafından algılanan frekanslarla fark etmeden ve üst katman seslerle ne dinlediğinizi bilerek öğrenceğiniz bilinçaltı İngilizce, Almanca, İtalyanca, İspanyolca, Fransızca ve Rusça dil eğitimleri Lisan Eğitim aracılığıyla karşınızda!

10 seviye 100 dersten oluşan içerik; kişiye özel hazırlanan bir sayfa üzerinde oluşturulan panelden, download edilebilir içerik olarak mail yolu ile gönderilmektedir.

3 aylık bir eğitim sürecini kapsıyor, dinleme anlama üzerine kurgulanmış 7 yaşına kadar bir cocuğun okuma yazma bilmeden anadilini öğrenmesi simule ediliyor.


10 seviye 100 dersten oluşan içerik; 3 yıl boyunca olası güncellemelerden kullanıcı faydalanıyor, herhangi bir sorusu veya sorunu olduğunda mail desteği veriliyor. Linkleri kaybederse, pc değiştirirse vs 3 yıl boyunca yeni linkler gönderiliyor.


3 yıl sınırsız destek ve sertifika hizmeti sunan, uygun fiyata online yabancı dil eğitimini hemen satın alın, geride kalmayın...

Bol şans!

Lisan Eğitim Dil Eğitimi Seçenekleri

İngilizce (10 Seviye)
Almanca (10 Seviye)
İtalyanca (10 Seviye)
İspanyolca (10 Seviye)
Fransızca (10 Seviye)
Rusça (10 Seviye)

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 200.00 TL
İNDİRİM %92
KAZANCINIZ 183.00 TL
17.00 TL
17.00 TL SATIN AL
GERÇEK FİYAT 200.00 TL
İNDİRİM %92
KAZANCINIZ 183.00 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 926 kişi satın aldı!
Bu fırsatı satın almadan önce müsaitlik sormanız gerekmektedir.
Telefon numaraları:
Bu fırsatla ilgili tüm sorularınız için 08:30 - 22:00 saatleri arasında 0 (850) 333 03 23 nolu telefondan veya 7/24 Sıkça Sorulan Sorular & İletişim sayfamızdan Fırsat Bu Fırsat'a ulaşabilirsiniz. Telefonda fırsatın numarasını (1100125) vermeyi unutmayınız.
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 17 Ocak 2019
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
  • 10 seviye 100 dersten oluşan içerik; kişiye özel hazırlanan bir sayfa üzerinde oluşturulan panelden, download edilebilir içerik olarak mail yolu ile gönderilmektedir.

  • Kayıt gereklidir. Kayıt için fırsat kodunuzu ve seçtiğiniz dili lisanegitimseti@gmail.com adresine e-mail olarak göndermeniz gerekmektedir.

  • Fırsatı satın alan herkese 3 yıl sınırsız destek ve sertifika!
MEKANLAR

Fırsatlardan Haberdar Ol

Kaydet