Bu Fırsat Kaçtı :(

Anatolium Marmara'yı takip edin, bundan sonraki fırsatlarından haberdar olun!

17 Ocak - 16 Şubat 'Robotlar Anatoliumda' Giriş Bileti

Fırsat Numarası: 56609

ROBOTLAR ANATOLIUM MARMARA’DA!

 

17 Ocak – 16 Şubat tarihleri arasında Türkiye’de ilk defa gerçekleşecek İnsansı Robotlar etkinliği Anatolium Marmara’da sizlerle buluşacak.


Gündelik yaşamda da yavaş yavaş yerini almaya başlayan robotlar, havaalanlarında, restoranlarda, otellerde, alışveriş merkezlerinde, mağazalarda, fuarlarda, konserlerde, açılışlarda ve kutlama organizasyonları gibi birçok alanda görevlendirilebilecekler.


Anatolium Marmara’da gerçekleşecek olan etkinlikte, birçoğu insan boyutunda olan yüzde yüz yerli üretim yaklaşık 100 adet robot sergilenecek.

 

Ziyaretçiler robotların dünden, bugüne ve geleceğe uzanan hikayelerini dinleyecekler ve robotları kişiselleştirerek tanıma fırsatı bulacaklar. Etkinlik kapsamında robotları hostes robotlar tanıtıyor olacak. Ayrıca AVM’ye gelen ziyaretçileri güvenlik görevlisi, danışma görevlisi ve temizlik görevlisi olarak çalışan robotlar karşılıyor olacak.

Özellikle çocukların ilgisini çekecek bu etkinlikte, her biri robotları tek tek tanıyacak, özelliklerini ve yeteneklerini keşfedecek ve birlikte çeşitli aktiviteler yapabilecekler. Yapılacak atölyelerde robot eğitmenler görev alacak.


Etkinlik Kartal’da bulunan, ulusal ve uluslararası birçok markanın yer aldığı alışveriş merkezi Anatolium Marmara’da gerçekleşecek.


17 Ocak-14 Şubat tarihleri arasında gerçekleşecek bu etkinlik için indirimli giriş biletlerinizi tükenmeden alın!

Anatolium Marmara hakkında

Anatolium Marmara başta IKEA olmak üzere 100 seçkin markaya ev sahipliği yapıyor. Tüm dünyada 47 ülkede 366 mağazasıyla yılda 800 milyon ziyaretçiyi ağırlayan IKEA’nın İstanbul’daki 3. Türkiye’deki 6. mağazası ile hizmet veriyor.

İlgili Aramalar

GERÇEK FİYAT 30.00 TL
İNDİRİM %67
KAZANCINIZ 20.1 TL
9.90 TL
9.90 TL
GERÇEK FİYAT 30.00 TL
İNDİRİM %67
KAZANCINIZ 20.1 TL
Bu işletmenin fırsatlarını 1349 kişi satın aldı!
  • Kupon Son Kullanım Tarihi: 16 Şubat 2020
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir.
  • Kupon kodunuz satın aldıktan sonra iptal edilemez.
  • Fiş ya da faturanızı fırsattan yararlandığınız esnada işletmeden almayı unutmayınız.
  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
MEKANLAR